Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

вие взаимно си правите реклама :-) в началото той казваше ,че жена му била лезбийка.

Провеждането на такива гей-паради в Европейска България ме кара да харесвам още повече братския православен руски народ където такива няма.

Я да се махате от хоризонта!

Няма как да се отрече, че хибридната война на Путин дава видими резултати. В резултат на това българите са масово с промити мозъци - мразят Европа, мразят Европейския Съюз и всичко свързано с него, а обичат Азия, всичко азиатско (включително прочутата азиатска жестокост). Също така обичат мъртвите сибирски полета (щото имат нефт и газ) и всичко свързано със Сибир. Ами - бягайте бързо да живеете в Сибир - тук нямате място! Защо стоите тук да спамите форумите на истинските българи, тези които обичаме България и Европа от която сме част?

Като гледам колко постове са скрити, почти съм убеден в ориентацията на модератора.

Това, че като сте се женели не е бил, а по твое време е станал гей, хич не говори добре за тебе. Помисли си къде ( в тебе ) е причината - кофти характер ли си, грозна ли си, космата ли си.

Ти наистина ли се върза, че това е истинския Щерев?

link

По броя на изтритите коментари може да се направи извода за отношението на софиянци към тази проява на задушница.

охраняват ги, защото пък други галфони, искат да правят извращения и побоища!

Започва да мисля , че в общината има банда мазохисти,.Всяка година има проблеми с този парад, и те всяка година дават разрешение за провеждането му , а тази година като капак на Черешова задушница.Нещо перверзно и противоестествено ми се вижда.Абе да им дадат една заличка ,например "Универсиада", тя и без това след приватизацията е доста окаяня, пък и външно министерство е близо.Лесно ще бъдат обгрижвани от полицията , то и Първо е на две крачки

на геи парада повече момичета, отколкото на бои праид парада бре.... ахахахахахахаха.... аз ако правя антигеи събитие, ще събера мацки да се целувам с тях, а не да се гуша с момци коженоглави!

които ще почнат да ги тормозят. За това е и този парад...за правата им.

-link

Приемам, че ги има ... разбирам, че са със различна сексуална ориентация .... приемам и разбирам да са си такива и да си живеят съгласно техни си желания разбирания и интереси .... но ..... МОЛЯ не ми ги ДЕМОНСТРИРАЙТЕ И НАТРАПВАЙТЕ .... така както и аз не натрапвам на никого МОИТЕ СИ интереси разбирания и желания за живот .... аз и много голяма група мъже ... не ДЕМОНСТРИРАМ/Е защото обичам/е жени с ГОООЛЕМИ ОЧИ /например/ ...

Продължаваме прайда и във форума. Наложихме се и тук с голямата помощ на модератора. Да приветстваме продължението-интернет прайда!

Задушница вече е винала към 18 часа. Това е само претекс за да се нападат тези хора. Виж колко е интересът им към религията по темата за Петдесетница.. 4 коментара.

за да запазиш децата от разврата, трябва да преследваш проститутките и порнографията

Ангелкова какво правеше там

Е защо тогава е парад, а не примерно нещо от сорта "Протестно шествие срещу традиционализма в обществото и за повече права на хората с различна сексуална ориентация"? И защо няма някакви плакати и нормални исканния от тяхна страна ,а развяват розови прашки?

Защо модератора трие призива ми русофилите да прочетат "Возвращение России на Балканы через Новороссию и Молдавию". Нима е путинофил или руснак с антибългарско мислене?

Aко някои ви каже че сте свободен човек,не му вярваите,постоянно ви манипулират и редовно промиват.Bие нямате собствено мнение и не можете свободно да изразите мнението си и да реализирате мечтите и желанията си.

Дирчета, много "интересно" поднасяте новината. В описанието на гей-парада има думи като, семейство, грижовно, подкрепящо, родители, приятели, съюзници. В описанието на другата страна четем единствено полиция, водометки, недоволство, жандармерия, чужди дипломатически мисии. Имам чувството че се опитвате да ни зомбирате подсъзнателно да харесваме едните и да мразим другите.

не само им трябва да осиновяват , но им трябва и да се размножават. едно дете растящо в ненормална среда се очаква да "копира" понедението на "родителите" си.

Докато ние си кудкудякаме в пикливия форум брюкселските зелки ни тъкмят поредният номер, а българските бандюги, пребиваващи в парламент и правителство си уреждат поредните обществени поръчки.

Аз пак не разбрах - това ли е най-наболялата тема на България и света, като цяло? Толкова много време и внимание и се отдава. Кои са следващите? Кришнарите? Любителите на зелени кецове? Предпочитащите горчица вместо майонеза? Тази тълпа не представлява гей обществото у нас. Това са хора , търсещи внимание по този отвратителен начин. Правата и задълженият са еднакви за всички. Искане на нови закони , специално за тях? Никое малцинство няма право да налага и определя Конституцията, следователно и законите на тази страна. И защо полиция и жандармерия охраняват гей "парада", а баба и дядо на село няма кой да защити от побой, насилие и грабежи?