Коментари - 2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата | dnes.dir.bg
назад

2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата

Две решителни дами заловиха джебчии в столицата в навечерието на празниците.

Обратно в новината

Коментари - 2 находчиви жени заловиха с упорство джебчии в столицата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Имали са късмет с полицията. Преди около две години в автобус 204 малко след спирка "Плиска" видях как мъж бърка в чантата на момичето пред мен. Той забеляза, че го видях и си извади ръката без да вземе нещо. Попитах го какво прави, а той нагло ми отговори "Нищо", а после ме нарече смешник когато се обадих на 112. Появи се и втори мъж, който се включи в разправията, явно са били комбина. Друг мъж се обади, че и друг път ги е виждал и около тях е имало разправии, а момичето каза, че преви два дви й откраднали портмонето с документите от чантата и била сигурна, че ципът сега е бил затворен. Никой друг от пътниците не се намеси. От 112 след няколко минути ме прехвърлиха на 1-во районно. Мързелив полицай бавно ме разпита какво се е случило и дали джебчиите са задържани. Казах му, че не мога сам да задържа двама здрави мъже между 30 и 40 и в момента сме в задръстване преди Орлов мост, така че ако дойдат на спирката ще ги заловят. Той каза "добре" и това беше. Стояхме в задръстването още десетина минути докато стигнем до спирката, където джебчиите спокойно слязоха и изчезнаха. Толкова за великата ни полиция.

Полицай = свещеник

Пръстите на крадците се отстраняват и проблема след два-три случая ще бъде решен

Крум, къде е Хан Крум????

Случайно за незнаещите, че джебчийте са от контингента по закрилата и покровителството на полицията.....това е било и ще е така докато този вид индивиди съществуват......аз лично навремето съм залавял тази сган в номер 409(автобусна линия Зл.Пясъци-Варна).....през далечната 1997г. и съответно същите бяха подпомогнати от шофьор-кондуктор-полицай...а мен обвиниха в дребно хулиганство заради агресия към невинните хора(джебчийки)...хах към днешни дни 2017-почти 18-та как Ви се струва развоя на събитията....дали са изчезнали от хоризонта....:)

Римлямки ли са били? Защо не кажете истината? Щом е имало и дете с тях, значи са били римлянки.

ромелийки са......

Бразилки са! Студентки от Факултета.

Боливийки? Или може би от южна сицилия?