Ниска избирателна активност на частичните избори
Изключително ниска е избирателната активност на днешните частични местни избори, заяви говорителят на ЦИК Александър Александров, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ниска избирателна активност на частичните избори | Днес.dir.bg
Коментари
Ti si nai-golemoto nedonost4e vav foruma.Skoro ste si nameris maistora mirisliv kumanoidko
Е заради такива като теб НЯМА да гласувам! Защото за разлика от психопатите като теб, които разделят, противопоставят и биха избили цяла България ако мисли различно от тях, аз съм с демократично мислене - т.е. за правото на избор на всеки според предпочитанията. Никога няма да гласувам за партийци, с просташки електорат. Казах!
Бабичките, знаете кои, активистките са станали в ранни зори да гласуват, като твърд и дисциплиниран електорат, повече от 40 години!!! Вие, ,кво правите? Спите ли, студено ли ви е, не е за гъби, не е за риболов, изпихте си ракията на обяд! Аре сега си вдигнете ... долната част на гърба и ходете да гласувате!Таман, малко ще ви размине обедната ракийка и като се пораздвижите ще продължите после с голям кеф. Аре, бе, народе мой, защо баби и дядовци на по 70-80 години, живи и здрави да са, активисти ще ни определят бъдещето, пак ще изберат тези, дето 20 години ни крадоха, аман! Ходих да гласувам към обяд, ами празни листове, тук-таме подпис!? Народее, стига спа и чака, някой да ни оправя, че аман, оправяха ни и отзад и отпред, ма отвсякъде ни уважиха! Идете хора и гласувайте, за себе си и за децата!
Тези дето пишат, май не са хора, че да познават нормалните човешки обичаи, в почивните дни и то в края на годината...
До Крокодила Гена(15.11.2009 г. 12:29ч.) - може да е идиотско, но е вярно и то не само в БАН са останали такива Феодални старчета, за съжаление на науката и просперитета на съзнанието ни...
По добре Фандъкова да стане кмет. Защото проблемите на София не ни интересуват, а тя за министър не става.
Не щем и активисти като теб да ни раздават акъл дали и за кой да гласуваме. Не ни пука коя си и що ни агитираш. Разкарай се!
Драга ми или Драги ми Olo , ами след като само мислиш, че е вярно , че си ги имате на много места от тези Феодални Старчета - дръжте си ги .... или направете нещо .... ! Аз например си нямам проблем нито с Феодалните Старчета , нито с Дянков ... и причината е съвсем проста - няма ме в България ..... !
Май имаш тежък интелектуален дефицит, а? Я виж си идиотското съждение ...за съжаление на науката и просперитета на съзнанието ни.... Или си пъпчив пубер, който се опитва да се прави на онова, дето не е. Я, глупи, натискай си парцалите и не проявявай малоумието си, особено по въпроси, които са извън гладкото ти мозъче. Щото не е важно дали човек е млад или стар - важно е дали е умен или глупав. Ти, както вече ти казах, си от отчайващите глупаци. А когато глупак се произнася по въпросите за науката винаги е смешен. И жалък.