Ниска избирателна активност на частичните избори
Изключително ниска е избирателната активност на днешните частични местни избори, заяви говорителят на ЦИК Александър Александров, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Ниска избирателна активност на частичните избори | Днес.dir.bg
Коментари
Ха-ха-ха ... Ами кой искате да гласува, след изказването за БАН на Дянков .... Голям Стратег е това момченце - да направиш такова идиотско изказване точно преди изборите ...! Това си е чиста проба малоумие.
Е след изцепката на некадърника Дянков по отношение на БАН как да гласувам за ГЕРБ? Може в БАН да има старци, ама съм твърдо против да се закрива БАН. Да се модернизира да, но така със замах съм много против! Видях до сега 20 години как със замах се рушеше.
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
Изборите са ноккаут за цялата политическа класа. НАЛОЖЕНАТА ПОЛИТИЧЕСКА СИСТЕМА НИ РАЗДЕЛИ НА УНИЗИТЕЛНО БЕДНИ, И НЕОПРАВДАНО БОГАТИ. Ние (бедните) и те (богатите) живеем в една държава но в две различини измерения. Управлява ни червената буржоазия с наложения от нея политически модел на многопартийна система с общ корен - олигархията на бившата БКП. В тази система представител на интересите на бедните не може да бъде милиардера Кадиев защото ръководството на неговата партия е олицитворението на тази компрадорска червена буржоазия. ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС НЯМА НИЩО ОБЩО С ИНТЕРЕСА НА БЪЛГАРИЯ НА БЕДНИТЕ И ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! БСП в този и вид и с това ръководство не може и няма да бъде лява партия. Мимикриите на БСП да се представи като нещо ляво претърпяха пълно фиаско на настоящите избори. На следващите избори партията на червената буржоазия ще се свие до джобен формат. Балона Борисов също се пукна. Човека партия показа че освен собственото си Аз няма нищо повече не само като умствен потенциал, но и като кадрова банка. Резултата от тези избори е : ОТЛЯВО НЯМА НИКОЙ, ОТДЯСНО СЪЩО, ПО СРЕДАТА Е ПЪДАРЯ НА ЦАРЯ С ЕДИН ФАЙТОН ГЛАСУВАЛИ АДМИНИСТРАТОРИ И СЕМЕЙСТВАТА ИМ. Те гласуваха за техните кандидати и за тяхната сиситема. За нас социалнослабите представляващи 80 % от населението на тази държава избори не е имало защото нямаме наш кандидат. ТЕ С ТЕХНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПАРЛАМЕНТА И НИЕ БЕЗ ПРАВОТО НА ИЗБОР ЗА НАШ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ТОВА Е ДИКТАТУРАТА НА ОСВИРЕПЯЛАТА ОТ АЛЧНОСТ И ПАРАЗИТСТВАЩА НА НАШ ТРЪБ БУРЖОАЗИЯ. Те или Ние , Ние или Те - въпросът е не за бъдещето на нашите деца, въпроса е за бъдещето на България. ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПОЛИТИЧЕСКА ОЛИГАРХИЯ. Направихме първата стъпка - бойкотирахме негласно цирка наречен избори, в който трябваше да изберем техните представители !!! НАПРАВИХМЕ ПЪРВАТА КРАЧКА !!! ПРЕДСТОИ ВТОРАТА ПО ВАЖНАТА - ДА НАПРАВИМ НАШИЯ ИЗБОР. Сигурен съм, че ще успеем !!!
стига бе :)))))неделя -сутрин-мрачкаво-сту :))))ами народа още спи бе!нека се наспи,да пие едно кафе и към 15-16ч ще се завлече до секциите и ще гласува :))))
Аз лично съм разочарован от кандидатурата на герб, за комунисти не ми се гласува, за трети няма смисъл - защо по дяволите трябваше да избират тази наплашена и некомпетентна какичка за кмет ? Толкова ли нямат кадри гербаджиите, защо трябва някаква марионетка да е на този пост, докога послушните вместо кадърните ще изплуват нагоре ? Айде писна ми, да си гласува бойко за нея ...
Гласувайте хора! Иначе комунягите ще спечелят... в секциите само пенсионери имаше ... Не трябва да се позволява на комунягите да имат власт!
Що така правите Столичани - от Обеля 100 близо до Пазарджик, до Симеоново. Знам, правите зимнината по родните си места. Но гласувайте и то не за кого, а за Фандъкова/така май беше името/В Неделя трябва да сте направили зелето и трушиите с камби и чушки вече. Отивайте и гласувайте. Тази ще ви дойде от хака - Bad,Mad, Vilage Sofia Piple. Тя ще ви накара съвсем да забравите времето на Тодор, когато ви събираше на килограм да живеете в този град с привилегии. Жалко, само за истинските кореняци Софиянци.Вие таки ги претопихте, че направихте това Голямо село. Една Клоака от недоносчета и мръсотия, примесена с привнесен лукс. Това, вашето е да смеся качествен парфюм с Тройний - разреден малко за пиене. Желая ви пълно изборно посиране - то след този боб и чушки последните два дена, какво друго да се очаква.
едни маскари от 20 години ги хрантутим и те все цоцат... за кои да гласувам? тия новите се оказаха битер старите. старите пък да ги садиш у полето вместо тикви... нема да гласувам. а бих искал, наистина бих искал да има некой да му повярвам. ама няма.
ясно е защо не се гласува, на народа му е все едно кой е на власт, всички са маскари,а и екипа на Бойко не показва кой знае какви качества, та да изберем даскалица за кмет.
айде бе софиянци надигнете си задниците от вмирисаните бетонни кутийки. нищо, като стане учителката градоначалник, хептен ще я втасате, ха, ха. На Балкана е друго, чисто, приятно, без задръствания. Пия си брендито и не ми пука, от стерео системата ми (Conrad-Johnson), Mott the Hoople ми правят компания. Cheers!
Не бива да се гласува. Нека активността им бъде най-много 10 процента. Това ще е удар по цялата мафия.
Ха-ха-ха ... Ами кой искате да гласува, след изказването за БАН на Дянков .... Голям Стратег е това момченце - да направиш такова идиотско изказване точно преди изборите ...! Това си е чиста проба малоумие.
Вие си ходете за гъби или въобще си кажете - майната и на политиката. :) Ние си знаем работата. ;) С БКП напред!
vsichki izbori sa manipulirani i niama realen izbor. za kakvo da se uchastva v mafiotskia teatur na psevdo-demokracia?!!
ТИ КАТО ГЛАСУВА ПОСЛЕДНИТЕ 20 г ,КЪКВО СПЕЧЕЛИ.ГЛАСУВАТ НАИВНИТЕ,КОИТО ВЕЧНО ЧАКАТ НЯКОЙ МАЗЕН ГЪЗ ДА ИМ ОПРАВИ ЖИВОТА
Разочарованието от ГЕРБ е огромно. С всеки изминал ден виждаме спуканите балони на Бойко Боклуков, малоумните проблясъци на Дянков, сънливия и недоспал несоциален министър, а пък за здравеопазването да не говорим. ПАРИ В ДЪРЖАВАТА ИМА. ТОВА Е КАЗАЛ ПРЕМИЕРА СВОИТЕ ХОРА. ВЪПРОСЪТ БИЛ ДА МАЧКАТ НАРОДА ЗАДЕТО ДОСЕГА Е ГЛАСУВАЛ ЗА ДРУГИ. малоумни слабограмотни и некадърни - това избрахте вие софиянци - шопи тъпи.
ТУК В ШОПЛАНДИЯ Е БЪКАНО С НОМЕНКЛАТУРЧИЦИ, НО ТЕ ПОСТЕПЕННО СИ ОТИВАТ ОТ ТОЯ СВЯТ. НЯМА НАЧИН, ЩЕ ГИ ИЗЧАКАМЕ.
ще гласувам за това селяните да се махант от града в който съм се родил и да го видя такъв какъвто беше преди 15 години да речем.....да закрием студентското гето
Това е поредната порнография, наречена гласуване в България! Първо дават ти един леко прозиращ лист на който от едната страна бият един печат, а от другата трябва да се отбележи вота. След отбелязване на вота, този лист се сгъва, защото трябва да му се бие втори печат, под първия, но тъй като няма черна ивица, която да крие вота, този, който бие втория печат при неголямо усилие вижда за кой си гласувал. Просто си прозира. Но най-забавното е, че чак най-накрая ти дават плик, в който да сложиш листа с вота. В интерес на истината се чудя как не се уморяват от ЦИК да измислят хиляди начини, само и само вота да не е анонимен! Абослютно безобразие е с това гласуване в България! Просто абсолютно!
Така като гледам ниската избирателна активност,може би трябва управляващите да се замислят,доколко народа се е обезверил от лятото насам и че високият им рейтинг май е измислен от платена стъкмистика-статисти не е мързел,това е отрицателен вот,вот на недоверие даден ви от народа,който е за всички политически партии.
Много се радвам, че новият ви финансов министър-малоумник държи в мизерия и ще закрие най-голямота сила на една нация науката (в случая Българска академия на науките). Когато една нация остане без наука (истинска наука се развива само в научни центрове и академии, но не и в университети) тя е загинала безвъзвратно. Най-накрая тази гнусна държава ще бъде заличена от лицето на Земята. Призовавам всички малди учени и мозъци да дойдат в САЩ. Това е вашата РОДИНА. Плюйте на това уродливо племе и елате тук. Тук са безграничните финансови възможности за ВАС и ВАШИТЕ семейства. Това е родината, която ще ви уважава. Тук ще бъдете елита на нацията. ХОРА, ТУК СЕ ВЛАГАТ МИЛИАРДИ ДОЛАРИ ГОДИШНО ЗА НАУКА. Това го правят дори и гнусните руснаци. Правят го и най-малоумните нации...
не разрешиха на майка ми да гласува, защото личната й карта е с валиднос по-малко от 10 месеца. а турците, който не живеят и един ден в България и дори не говорят български могат да гласуват....отдавна е ясно, че България не е на и за българите....
Докато хората не разберат, че е нужно време, за да се изтрие от историята,че някога по тези земи са управлявали шибаните комунисти, та докато хората разберат, че трябва време, дано да не е късно. Щото Бай Ганя винаги е закъснял... Мазнишката муцуна на Кадиев (от турски- съдиев) е типично комунистическа. Както и обещанията, които даде... Конфронтацията, в която ще се набута с бОрисов, няма да е в ничия полза, освен на неговата умираща партия. Дано по- скоро БСП да изчезне от политиката в България, за да се отърсим от социалистическото мислене, и да заживеем нормално. Гласувах за нещо реално.. Дано ивие да постъпите така..
Не злобей, гадно е! Животът е такъв, че никой не знае какво ще му се случи утре! Не ти го пожелавам, но нищо чудно да изпревариш половината от тях!