Коментари - Спасиха мъжа, ударен от стъкло на ”Витошка” | dnes.dir.bg
назад

Спасиха мъжа, ударен от стъкло на ”Витошка”

58-годишният мъж, който получи тежко нараняване в областта на главата от паднало счупено стъкло на бул. „Витоша” снощи, е бил опериран, съобщиха от пресцентъра на "Пирогов".

Обратно в новината

Коментари - Спасиха мъжа, ударен от стъкло на ”Витошка” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

сега 10 години затвор за дядката за опит за убийство

Syshtoto vidiah vednyzh v Parizh. Beshe na edna pretypkana ulica s mnogo restaranti. Stygloto padna s godramata. Taka che bezotgovorni hora ima navsiakide...

Ако сте права, тоя дятка в пандиза!

Prokuraturata da se samosizira i podvede pod otgovornost sobstvenika na apartamenta. A mogeshe da postradat deca, maiki, vazrastni hora.

Разбрах, че това е бил известен и много добър лекар хирург. Снощи видях по една телевизия, как собстеника на жилището метеше стъклата по тротоара. Това е някакво старо и неподдържано жилище с изгнила дограма и най-вероятно стъклото е паднало от самосебеси или от течението. Стареца - доста неугледен и с клошарски вид отговори, че не го интересува кой е пострадал.

От какво и поради що са паднали тия стъкла? Ремонти ли са правени там, какво е станало? Вчера нямаше такъв вятър, че да избива стъкла ...

дано човека съди фирмата която му причини това или най малко собственика на апартамента чиито прозорци падат. А защо не е изолиран тротоара с лента питам аз?

Никой непише, че е арестуван!

i az tova se pitam????? kak taka stuklata ste padat?? i tova, ako se beshe slichilo ne v Sofiq, ami nqkude v provinciqta, istoriqta mojeshe da zawurshi i s letalen kraj.

И как така стъклата са започнали сами да падат?

И на коча манерките се клатят но не падат...