СГП за сигналите за купуване на гласове: Голяма част са анонимни, неясни и непотвърдени
Съдържали крайно неопределена и неконкретизирана информация, общи твърдения, впечатления и съмнения
Обратно в новинатаКоментари - СГП за сигналите за купуване на гласове: Голяма част са анонимни, неясни и непотвърдени | Днес.dir.bg
Коментари
МВР министърът трябва да се изрита с шутове, защото е мазен манипулатор. Той съобщи някакви стотици сигнали за ДПС и ГЕРБ. Сега излиза, че много от сигналите са лъжливи. Кой според вас е подал сигнали срещу ДПС и ГЕРБ. Ами или Педерастите от ППДБ, или педерастите на Радев.
Предполагам нарушението на правилата за движение по пътищата е от кандидат депутата от Величие, Пламен Стоименов, който мутри от заложни къщи, купуващи гласове го блъскаха с джип и се опитаха, да го убият. Еми да нарушение на правилата по пътищата е.... Дано тая мафиоткса сган я разкара Радев веднъж - завинаги!
Всичко казано от българската прокуратура е неистинско и лъжливо. В прокуратурата са най-големите крадци, корупционери, измамници и зависими хора.
Еее, има си хас тая фалшива калинка да направи нещо. Кой наивник изобщо е очаквал от мунчовците, дебелаците и техните присъдружни боклуци да направят нещо смислено, освен да се доокопават във властта? Всъщност наивниците се оказаха И този път страшно много и нещата отиват към хапане на задници. Българинът винаги научава уроците по трудния начин, жалко за останалите мислещи хора, които не се проддават на глупави измами!