Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | dnes.dir.bg
назад

Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор

Българинът няма повод за празнуване нито на 8, нито на 9 май, казва политологът от украински произход, чийто прадядо от Запорожието е бил танкист и е участвал в превземането на Берлин

Обратно в новината
| Автор : Ива Капкова

Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Значи аз не нзма, но знам, че пак сме на страната на губещия! Значи от тролщината тука виждам, че всички искат да ходят в сибир! Но никой от троловете не е направил и една крачка да иде там! Не стига това ами те искат да идят я в англия я с италия я в германия! Не стига и това ами ходят и на море я в турция я в гърция! Но всички са големи путита! Та не знам за вас путита, но вие нямате връзка нито с главния си можък нито с реалността! Та путин "драги" ми путита ни обяви за вражеска страна!!! Та путин "драги" ни путита спря доставката на газ първо на нас! Та какво още искате да ви направят "драги" ни путита за да разберете от коя страна на секса ще сте!? И да ви кажа само аз съм живял тогава когато ни оправяха руснаците! Няма да издържите и минута през онзи режим! не за друго ми сте свикнали да си вземате кафе от всеки ъгъл или пък да имате кафе машна нали! Е по онова време да имаш кафе си беше постижение а да имаш кубинска кафеварка беша за тия дето са докоснати от Господа! Няма да ви разправям за други неща дето тогава ги нямаше! Та аз лично пък и мноооого други не искаме да се връща путинофилията аа пардон руския ботуш пак тука! Щото веднъж вече съм го видял и преживял това! Дръжте си европата и запада щото инак няма да можете да понесете нищо от путинския режим дето го искате тука! путита с путита!!!

Такива са укроорките!

Ще ти кажа нещо за "райският" запад и поразсъждавай малко ако ме разбереш и не си промит както казваш. Защо като е толкова хубаво всичко на запад никой почти, казвам почти(над 90 %) никой западняк не живее у тях си. Дано ме разбираш какво питам.

Като не си знаеш мястото и се опитваш да стоиш на два стола, така се получава! "Криворазбраната цивилизация" трябва да се изучава всяка година от 1 до 12 клас!

Москва не вярва на сълзи :)

Малус

Симпатяга. Не е продажен - на лицето му пише. Кой им дава на такива думата ?!?!

1. Каквото си надробил, това ще сърбаш! 2. Хитрата сврака, с двата крака! 3. Ако не щеш мира, на ти секира! 4. Ако искаш да ти е мирна главата, не я туряй в торбата! 5. Бог търпи, ама не спи! 6. Гладна кокошка просо сънува! 7. Да би мирно седяло, не би чудо видяло! 8. Докато ти завиждат, радвай се. Започнат ли да те съжаляват — тежко ти!

Укра акъл да ми дава!

Нашето сегашно правителство не се опитва да си защити позицията и пред едните и пред другите. Нашето сегашно правителство се опитва да лиже подметките и на едните и на другите. Е когато се подлагаш на всички съответно всички те......... Спомням си предишното правителство нямаше проблеми нито с Русия нито с американците нито с Европейския съюз. И газа беше евтин и тока и цените не скачаха по този начин. Пък ни хвалеха и от Европа и от Щатите.

Pradiado......

Това дето си го написал е специално за руснаците. Естествено драскач по поръчка няма да разбере тая подробност.

Ами така е било от както свят светува. Не са го измислили руснаците. Американците го прилагат вече толкова години. Те както обикновено са пред руснаците и в това отношение. Въпросът е ние какво правим ЗА НАС. Светът е един голям сървайвър и е илюзия, че като днес си е един утре той няма да те продаде/предаде. Не знам какво трябва да се случи та българина да му паднат розовите очила и да се обедини, а не като футболни агитки да защитаваме тези или онези интереси

И Кулеба, да ги еба :)

"За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор".- С други думи "българска работа" - за радост на родните руски подлоги. Срам и позор!

Честита ви промяна!

Оъ сърбите и унгарците!

И според кого е факт? Според руската пропаганда и платените тролове? Защото моето момче документите друго разказват.

Ние българите сме украинци! Всички знаем, откъде е дошъл Хан Аспарух и защо? 7-ми век от изток нахлуват Хазарските орди, започват мащабна бомбардиравка на българските градове и села. Войната срещу източните Хазарски орки трае десетилетия! Много орки загиват, но са безчетни, вълни след вълни, тогава българите са принудени да станат бежанци. Алцек бяга в Италия. Кубер в Македония. Други в Панония и на Волга. А хан Аспарух на Дунав в Нова България.

Вижте му само гнусната украинска мутра!

Все някой трябва да ти даде.

От поляците Не те ли е срам?

Хари Потър

ХА-ХА-ХА От всяка дупка изпълзява компетентен укросубект, който иска да ни дава наклон. Ако на някой това не му изглежда ненормално, може би трябва да се замисли да емигрира в Окрайна

Ама тия кавали какво са се захванали с нас не са ли чували, че света има още две посоки Север-Юг. Всеки иска да мине през Балканския полуострова само да се пробва.

Укрите сте български макета, за срамотиите! Факт!

Нещо ти се губи връзката с главния мозък

Всеки божи ден излиза че стотици хиляди българи подкрепят Русия във войната в Украйна. Пък вчера многохилядно шествие в подкрепа на Украйна и против войната. Нито една руска подлога с портретите на Путин в подкрепа на Русия. Що бе защитници на Русия? Защо не излязохте на най-светлия за вас празник???

Не обсъждам фашизирани католически педофили!

Ти обувките не можеш да си завържеш, документи четеш. Няма да те образовам, не ми е нито задължение, нито цел. Имаш интернет. На три клика разстояние е. Ма не ти плащат за факти. А за емоционални лъжи пропаганда.

100тина укропедераста!

Платено коментатор че? Или вие пишете от Русия и там такива кадри не показват?

Ами така е било от както свят светува. Не са го измислили руснаците. Американците го прилагат вече толкова години. Те както обикновено са пред руснаците и в това отношение. Въпросът е ние какво правим ЗА НАС. Светът е един голям сървайвър и е илюзия, че като днес си е един утре той няма да те продаде/предаде. Не знам какво трябва да се случи та българина да му паднат розовите очила и да се обедини, а не като футболни агитки да защитаваме тези или онези интереси

Когато защитаваме нашите национални интереси за етни сме неприятелска държава а за други ненадежни партньори

Бръкнахме ти изотзад така ли руско джендър че?

в София е пълно с укропитеци, затова. Българите не ходим на идиотски митинги.

И какви са по-точно според вас националните ни интереси?

Хъм виждам, че правилно си се ориентирал към педалите! е сега аз вярвам, че си взел правилно решение за семе си! все пак който харесва ... бахура, като тебе де, трябва да му се даде възможност да го опита от първо лице! Та след като толкова харесваш бахура защо аджеба ми стоиш тука в БГ! Ей го урал ей го сибир ей я москва! Айде де!? що стоиш още тука!? а!? :) Действай бъдещия бахър те очаква някъде там!

Няма почивен ден за антируската пропаганда. Вече съвсем се омазахте.

Че си руски трол пишеш от Русия и не си гледал многохилядните шествия от българи против войната в Русия. Добре ли плащат в Русия за да пишеш коментари в български форуми?

Чемодан, вокзал, нахуй!

Да видя опашка пред руското посолство от желаещи да заминават в Русия. Ама нещо и преди войната и сега няма никой.

Явно и тоя го шмърка белото. Прадядо му воювал с фашисти и нацисти, а той застава на тяхна страна и лъже като Зеленски и западните му ментори. Ама да лъже, скоро Братушките ще прочистят терена от нацистките престъпници и светът ще разбере кой кой е.

С българския политолог от украински произход Сергей Петров - от тази статия това е достатъчно за да си състави човек мнение !!!

НЕ ги различавам укри руснаци бьлгари по един и същ начин изглеждат и се държат

Гледайте филма "Второто Освобождение" как добрия запад лъже за Лошия Съвестски съюз. Западъ иска да раздели Русия от славянските и братя и вече го постигна с Украйна и още няколко държави и ние няма да го позволим.

Колеги, причината да не видим на вчерашния им парад тъй прехвалените им "самолетьь" е повече от ясна - икономия. Просто не е евтино да водищ война, особено, ако си в режим на санкции. Ако така продължават нещата, на следващия 9 май ще видим парад каруци, ако въобще има парад.

Точно запада е най-големия враг на българите. Те не са никакъв партньор. А Русия счита не България а българското правителство за неприятелско. То и повечето хора в България го считат за неприятелско.

Така е когато се правиш, че си с едни и им искаш фондовете, а в същото време ти се иска да управляваш като джуджето. Не става. Следва разкрачване и поемане на последствията в критична ситуация.

Причината е да не го видят са шпионите, представящи се за дипломати.