Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | dnes.dir.bg
назад

Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор

Българинът няма повод за празнуване нито на 8, нито на 9 май, казва политологът от украински произход, чийто прадядо от Запорожието е бил танкист и е участвал в превземането на Берлин

Обратно в новината
| Автор : Ива Капкова

Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Щом не харесва българите и само ни плюе да си ходи в държавата по произход. Хохол неблагодарен, аман от смукачи и паразити. Трябва всички да ги изр инем, че и претенции имат.

Ти МАРО, мъжо ли си, женско ли си или си Х ????

В Окупирана с 4 военни бази на САЩ държава, 100+ НПОта, .. Агенти на шпионски те служби на САЩ в управлението на 90% от Партиите, в Медиите, в управлението на България... ... Това са ни и анал лизаторите. Най-големите отрепки са избутани най-отпред и продават и майка си и баща си! Нужно е рязко и пълно изменение!

Къв беше… мани мани голем мислител си

ㅤ

Какъв партньор сме бе, твойта мама украинска? За анален секс ли? Защото досега само това получаваме!

Ама ходи да зареди с дизел от Русия. И се грее с газ от Русия.

ㅤ

Бъркаш идеалния руснак с реалния украинец!

Срещу кой бре!

не ни заминавайте с анални укропски отрепки

V nikakva bitka za Berlin ne e o4astvuval diado mu...

Кой си ти бе? Бая промивка тече, той ще ни каже, какво ще празнуваме...

За паунда нещо?

Украинци не чета, абе направо не ги дишам

Все некакви анали са ви в главите, дейба и пеерасите ви дейба!

НПО Отворено общество още от поне 25 години вербува гора да им върши работата. Съират умни деца и ги пращат в Америка да им искривят акъла. Същото правят и от Катар.

Идеалния американец е около 120 кила със затлъстяло сърце от бургери не смееки да погледне зена си в очите да не го съди за домашно насилие

Тук е Европа! Никога повече 16та република!

Ей, клавиатурен драскачо. Личи си че си някой дърт чичка дето живее в 60те години още. Първо, на американците не им се налага да имат агенти навсякъде, защото с нашите незащитени дигитални системи, всеки човек на черния пазар може да получи всички български бази данни от всяка администрация, какво остава ако някой се опита наистина да ги пробие. Второ, нашите нерешителни калинки сами не могат да се разберат и да вземат едно адекватно решение. Нали не мислиш, че американците ще отделят този огромен ресурс да имплантират стотици агенти навсякъде за да следят за невероятните стратегически решения на БГ държава - ха-ха-ха. Сигурно им трябват 2 души тотал и всичко е ясно, всичко е разграден двор. Трето - рашките не са ли имплантирани навсякъде след като половината партиици са бивши ДС русоподложески виждания? Опа, забравихме че сме си Руска колония май? Много е смешно как русофилите развиват тезата, че сме били американска колония, след като ние никога не сме спирали да бъдем руска колония - политика, енергетика, дори туризъм.

1. Каквото си надробил, това ще сърбаш! 2. Хитрата сврака, с двата крака! 3. Ако не щеш мира, на ти секира! 4. Ако искаш да ти е мирна главата, не я туряй в торбата! 5. Бог търпи, ама не спи! 6. Гладна кокошка просо сънува! 7. Да би мирно седяло, не би чудо видяло! 8. Докато ти завиждат, радвай се. Започнат ли да те съжаляват — тежко ти!

чамодан вокзал и марш от България!

Доста добър анализ. За съжаление е истина.

16-тата е усраина :)

Много точен анализ

Укроистина :)

Много правилни неща е казал човекът, но промитите ви мозъци не могат и не искат да ги разберат. Като сте такива фенове на Путин и Русия, защо не заминете за там? Никой не ви спира. Заради такива, като вас никога няма да се оправи България.

Не плачкай :)

НПОтата на Сорос правят точно това от години. Вербуват умни деца от Езикови и математически гимназии, промиват им мозъците Джоджтаунския, Буфапещенския... Университети и ги връщат в страните им да сеят Злото... Срещу добри пари.

Укра е!

Докато маршируваме в Европа, скандирайки слава на нациста Бандера? Или да се поливаме с кръв вече, щото боята свърши? https://t.me/boris_rozhin/47976 Цървули долни, продадохте си държавата не на Запада. На фашизма. Защо ние не избрахме НАЦИСТКА идеология, като ни управлява САЩ от 20+ години? Защо ние не крещяхме Москаляку на гиляку? Защото сме нормални същества. Не наркомани, престъпници, накичили се с измислена история, подпалили Европа по команда. И не се надявайте номера да мине. Хората ще ви изринат, поради липсата на елементарна култура и психопатският ви нарцисизъм. Ей така решавате и изтривате историята от цяла Европа, нали? Да да ма не. Ето гледайте тъпаци: https://t.me/RVvoenkor/11608

Всъщност, сега цените дали ще вървят надолу ???

поредното малоумно хюмне изровено от някое НПО... не не сме надежден паертньор за запада, малоумна слуга сме... даваме пари за самолети, самолети йок.. ето това сме.

Марш към Крематорск!

НПОтата на Сорос правят точно това от години. Вербуват умни деца от Езикови и математически гимназии, промиват им мозъците Джоджтаунския, Буфапещенския... Университети и ги връщат в страните им да сеят Злото... Срещу добри пари.

Яжте боб и зеле и отидете пред парламента да пуснете някоя и друга газова смес, наречена флатус. Тя е съставена от азот, кислород, продукти от дейността на стомашно-чревната микрофлора – водород, метан, въглероден диоксид. Включени са както екзогенни елементи от погълнатия въздух, така и ендогенни газове, образувани в храносмилателния тракт. Характерната миризма на отделените газове се дължи на наличието на индол, скатол и сяра-съдържащи продукти.

Я СИ ОБРЪСНИ БРАДАТА , МНОГО ЗНАЕШ И ТИ ? ЕБА СИ ТЪПУНГЕРИТЕ КОИТО САМО ПЛЯМПАТ ! УКРИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !

НЕ на Пресветите Скопско-Киевски братя Кирил и Кокорий, а на ТРАВЕСТИТИТЕ Скопско-Киевски братя Кирил и Кокорий!!!!!

Нищо. Паунда е стабилен, откак напуснаха Еврозоната.

Не е гробарски трол а чист укропедераст!

Сергейчо, Западът за да спечели доверието ни трябваше да ни се покаже първо той, като надежден партьор. Можеше поне да се държат уважително с нас: да ни подарят някаво въоражение и да обучат бесплатно наши военни; да реализират някой съществен инвестиционен проект, със съвместна полза - ето да бяха постройли един газо/нефте провод от Гърция по който да ни бяха продавали газ/нефт на условия по-добри от руснаците и нещата щяха да са други...

Лиз

Само общи приказки и никакъв анализ.

Може и да е, на страната на Хитлер!

Има нещо, което се нарича ИСТОРИЧЕСКИ ФАКТ. ФАКТ е че БАНДЕРА е кръвожаден садистичен нацист. ФАКТ е, че АЗОВ са нацисти и терористи. ФАКТ, е че Нюланд каза F8CK THE EU. Факт е, че Русия се опитваше всячески да реши проблема с ДИПЛОМАЦИЯ. Факт, е че организацията на ООН в Украина директно е предавала позиците на Киев. И много други факти, са събрани и колекционирани в Музеи и готови за трибунал.

БГ ще се оправи когато се забрани да влизат тук руснаци и украинци когато се забрани а се говори за тях и когато се забрани пиенето и проажбата на алкохол..иначе това момче Сергеи е хубаво за него може изключение

Ма за какъв провал говориш?

трева и листа ще се ядат скоро! Пляскахте на лекарите по балконите. После си слагахте лентички жълти и сини на ревера..... Всичко си има цена! Цената за глупостта. на хората този път ще е едно от нещата без които не могат: храната. После следват болестите и смърт! Много хора ще умрат, но това е положението! Народонаселението не поумнява и ще си плати!

Ами обучиха наши пилоти. Провеждат се заместил чиния всяка година по няколко пъти. И да те питам на тебе лично Русия какво ти е да И какво очакваш и лично и персонално на тебе ти се пада да ти даде? Щото примерно възможността да пишеш коментари каквито си искаш и където си искаш ти е придобивка от запада.

Тоя украинец, промит мозък не ме интересува какво казва и къде прави кавали. Даходи в Украйна и да воюва

Никой не обича предателите, особено руснаците. Какво като обявихме 1944-та година война на Германия, да не би СССР да не ни окупира и да не им издържахме окупационната армия три години и да не би да не им плащахме репарации три години, а тия дето обявиха война на Германия и посрещнаха Съветските войски да не би да не ги съдиха, да не ци да не лежаха в магери и да не ци да не ги избиха? Забележите дори в Донбас до сега са ликвидирани почти всички от тока наречените лидери на донбаското опълчение от 2014-та. Путин, ФСБ ги използва и после всичките ги ликвидираха! :)

Че вие за храна и дрехи сте готов да бъдете роб? Защото на практика точно това казвате. Ако е така кажете ще ви намеря веднага робска длъжност за храна и подслон.