Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | dnes.dir.bg
назад

Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор

Българинът няма повод за празнуване нито на 8, нито на 9 май, казва политологът от украински произход, чийто прадядо от Запорожието е бил танкист и е участвал в превземането на Берлин

Обратно в новината
| Автор : Ива Капкова

Коментари - Сергей Петров пред Dir.bg: За Изтока сме неприятелска държава, но за Запада сме ненадежден партньор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо руснаците са бедни и прости ли ?! Сами са си виновни.

Не им се бъркам!

Аферим, Дедо Пич! Голям си!

Какво го обсъждате този укропедераст?

Какви са ни западняците, че да сме им надежден партньор. Те нажедни ли са, като ни ограбват и съсипват икономиката. Те ни броят за втора ръка хора а ние да сме им надеждни.

Не, дедовото! Викам, че сме селски тарикати (Андрешковци) и все гоним да евем Дявола, пък той не ни го изкарва от гАза! Щото нямаме достойнство, щото бай Тошо казваше да се снишим, докато мине бурята, а днешните ни препоръчват да бъдем ФЛЕКСИБЪЛ! Ама дедо не знае това ФЛЕКСИБЪЛ за едене ли е, за пиене ли е !!!!

И за руснаците, и особено за гнуснуте укри!

У умен, нали :)

Педераст

само дето има един съществен пропуск! Която страна изберем, тя губи...

Ало, Запорожеца, руската кръв струва скъпо. А Порошенко искаше да натика децата от Донбас в мазета та, докато тези от Киев ходят на училище и в детски градини. И нас ще натикат по мазетата ако им се дадем. А българите от България изобщо не се интересуват да са нечий партньор, след като досега само ни ебават. Турция случайно да е ненадежден партньор?

На тоя дедо му е бил танкист, ама у некой ГСМ само е зареждал. Украйна е приключила. След 2-3 години Украйната ще е като ГДР - втората държава в Европа напълно денацифицирана.

Католическите педофили, тогава!

Не обичам да се критикува интелигентноста на българите че сме нещо по нисшо от останалите европейци, това не е вярно и аз имам самочувствие каквото имат и много други на успял човек, каквито са били и много от нашите деди . Четох едно проучване и се вижда че в България по равно са разпределени хората виждащи Русия като виновна и агресор и такива виждащи я като жертва , както и най много са тези смятащи НАто и САЩ за виновни защо защото сме глупави ? Не Ето основните причини 1. Освобождението и значението му което се придава в учебниците , което е незспорно но без обективен прочит на мотивацията на руснаците и украинци впрочем да дойдат и техните цели . 2. Историческите събития в които Русия е участвала и тяхния едностранен прочит в учебниците 3. Най несправедливия преход с носталгия сред носталгично настроените стари хора 4.Медиите които Русия купи и политическите проекти които държи 5 Олигархията в България която харесва запада за да забогатява но иначе по харесва под масата да си прави бизнес по постсъветски модел и ред и законност добре ама за другите за нас чадърче Затова за нашето общество е важно да бъде съхранен мира и вътрешния ред и да се отървем от тази зависимост което нямаше да се случи преди заради корумпираните политици Съдбата на Украйна не зависи от нас . Трябва и да се помисли как да се отървем от фалшиво окрасената история която създава илюзии у децата за някакви братя и изопачава обективните факти и роля на великите сили . Трябва да се работи за обединяване а не поляризация. В въпросното проучване най силно в над 75 проц виновни смятат Русия шведи и финландци . Зачудих се защо и това което се сетих че ги обединява че се чувстват незащитени защото не са в НАТО . Нека се замислят критиците на НАТО колко по спокойни щяхме да сме и каква щеше да е бизнес средата без НАТО у нас при съсед Турция и преокритата имперска доктрина на Москва . Лек ден желая

"Имам чувството, че не съм у дома си, че страната, в която живея, не е моята. Че времето се е върнало назад към годините, които смятах за безвъзвратно отминали. Към злото, което вярвах, че няма да се върне. И ето, оказа, че съм се лъгал. Те пак са тук и са същите. Въпреки 18-те ни години в НАТО и 15-те в Европейския съюз. Днешната България, или поне значителна част от нея, ми е чужда. Тя не е просто различна. Тя е враждебна. Несъвместими сме. Противна ми е. С невежеството си. С моралното си уродство. С неадекватността си. На 63 години за първи път ме е срам от страната ми. Голяма (електорално значима) част от нея оправдава агресията. Отказва да съчувства и да помогне на нападнатите. Иска агресорът да свърши колкото може по-бързо с тях – за да се възцарял мирът (?!). За да се върнел газът. За да паднели цените. Искат го, без да осъзнават колко са чудовищни и желанието им, и оправданията му. Искат го под портретите на Ботев и на Левски и под разветия национален трибагреник. Наричат уродството си национален интерес. И начело им е държавният глава. И той е лидерът с най-висок рейтинг. И няма друг такъв народ и друга такава страна в Европа. Толкова скудоумна. Толкова подла. Толкова себична. Толкова дребна – и в мисълта, и в чувствата си. Ако това е България, отказвам да бъда българин. Наричайте ме безродник. То звучи по-достойно. P.S. Но знам, че има и друга България. И че тя се чувства като мене. И че тя е гневна. И че нея я е срам. Както във времената на Беров, на Виденов и на Орешарски, но сега – много повече. Защото е война, а във война проличава кой какъв е наистина. Въпросът ми към тази, моята България, е докога ще търпи тези, които периодично се завръщат и се опитват да я откраднат? Защото, освен да крадат, друго не са правили."

Укрите са гнусен, безроден народ от помияри!

Тоя разказа колко ще зле за Русия, ама трябваше да разкаже и как ще е в Европа и САЩ. Би могъл да погадае кой ще се срине първи.

Идеалният европеец е: травестит, гей, веган сменил си пола поне 3 пъти ваксиниран с 12 бустера едвам диша да не хаби кислорода на планетата и скача денонощно и кряска: русия е лошааааааа

Не реви! Сами сте си виновни, съчувствие на търси!

не си пич, но си прост. Нашата азбука не е писана от Кирил и Методий, а за миризливите чехи, словаци или обитателите на техните земи по унуй време. Солунските Брадърс са създали глаголицата, едва години по-късно техни ученици с подкрепата на българската държава, която също се явява създател и разпространител, създават кирилицата, за да се пръкнат такива недоумение, като да могат да пишат глупости.

И ако е католик, значи е закоравял педофил!

"Ти разправяш , бай Иване , че съм бил МАЛКА, снощи ядох,бай Иване, х.й като махалка" ! Ама това ми е в гените от пра,прабабата-рускиня !

А Дедо Пич, ФЛЕКСИБЪЛ дава (обезпечава) днес и едене и пиене!

с провала на армията на путин всички русофили в българия започнаха да се крият като мишки и да обръщат палачинката.

принудения, обикновено е по-слабия (пРусия). Ако не им беше ядрения арсенал отдавна да е прегазена! Видя се, че корабите И потъват, а Путин вече е политически труп!

това го пропуснах от бързане благодаря

а за самите българи е една скапана, пропаднала и проядена от корупция , ментално окупирана и смачкана джендърска васална задунайска губерния ! и всичко това - благодарение тукашните про-кремълски и червена олигархия, тон за песер на които дава циганинът от дръндар - агента на кгб ! бълхария - няма да я бъде ! категорично !

Серго,много си заблуден.На Запада -Германия до 1944г.бяхме надежден партньор.От 1944г.дон1990 г. Бяхме надежден партньор на Изтока -СССР.Сега според политическото ти ниво Серго сме надежден партньор отново на Запада -САЩ.Извода България е надежден партньор спрямо коноктюрата и затова винаги е била на грешната страна и е губила територии и население.

Трябват ни Европейски въоръжени сили!

Путин свършил оръдията и затова на парада нямало оръдия-кво да коментираш? Намерете някой нормален човек да ви каже как се чувства и какво мисли за съвременние канадци!

Не сме ничии подлоги! Засрамете се от сърбите и унгарците!

днес дишайте не много надълбоко-да не хабите кислорода на планетата /директива от ЕС-патерицата на американските психопати/

Абсолютно надеждни са. Гарантитрано е че ще продължат да ни съсипват.

Винаги е имало предатели Дедовото, но никой не ги обича, а само ги използват !!!!

Къде го видя този провал?

днес нямаш ли нат-то в сърцето-не си човек /закон 335 на ЕС - патерицата на американските психопати/

Напълно съгласен но в сфера с важност като сигурноста това е дълъг и сложен процес и не трябва да води до времнни рискове но трябва да се оформи или като паралелна структура или като нова организация . Струва и много скъпо . Това ще стане след като свърши войната и потенциала и амбициите на Русия бъдат самоликвидирани

Още един с ампутиран мозък.

Сергеи Петров от как можа да изговори толкова глупости. И запада НЕ ни помага с нищо. НАЛАГА Безсмислени санкцииии. Заставя ни да водим една американска политика. Америка води вой и но всеки си мълчи.

Светите братя са се ръководили от изцяло християнска мисия за божествено спасение. Няма общо с никакви българщини, достойни места между народите , земи , почви и добитък. Глупостите , които пишеш показват, че делото им е било частично неуспешно и се присвоява от нискочели индивиди , нерабрали за какво става дума.

ЗАПОРОШКИ С ПИРОШКИ

Да има и една друга страна, общата булка на площада винаги е от ебнатата страна!

Идеалният руснак е: темерут, пияница, пребил жена си поне 3 пъти, ваксиниран с три Спутника (ваксина за животни), пести като поп за да си купи немска кола, а не Лада, и скача денонощно и кряска: Западът е лоооош!

Още един нагъл усраинец.

С тази невидима корупция някой завзе властта. Ама корумпирани няма.

Орките са гнусен, безроден народ от помияри!

Хубаво ПАСКВИЛче. Кучето не е зарито там, където го търсим. На 15. 12.2021 година, РФ изпрати исканията си до САЩ и НАТО за да има мирно решение на проблема. А, колкото до Украйна. Последните 8 години същата прие, че е центъра на Света. Интересува ме просперитета на България, а как ще е в Украйна, решението ще се вземе, без участието на ЕС.

Вчера 09.05.2022 г. курса на долара беше 1.85229 лева, а пък лани беше около 1.50 лева. Какво става, уж раздават помощи, пък курса на долара скача ??? Аса - мани Ве ........

Изтока така,Запада иначе..анализи отсейде като другия Сергей -украински работи.Ми кат дядо ти бил танкист ти кво анализираш България бе укър.

Ами то още малко и ще мине курса на еврото.