Коментари - Българите вярвали на Обама, но не и на САЩ | dnes.dir.bg
назад

Българите вярвали на Обама, но не и на САЩ

Българите в много по-голяма степен се доверяват на харизмата на Барак Обама, но са направили преоценка на симпатията си към САЩ.

Обратно в новината

Коментари - Българите вярвали на Обама, но не и на САЩ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

В коментара ми не е излезла една поредица от страни,като Корея,Виетнам,Чили,Н

Посоченият от мен вестник е Вашингтон пост. В коментара ми не е излязло името му.

Ще си позволя да те допълня,тъй-като за да стане картинката по-ясна липсват Хирошима,Нагазаки,Ко

Съчувствам ти,но аз съм по-зле и от теб,защото имам и тракийски корен...

Явно не четеш много... Достатъчно е да разгърнеш,примерно, рост или пуснеш по телевизора Фокс нюз и ще се убедиш,че не си прав. Там даже и за Русия се срещат негативни неща.А споменатите медии са в страна,където националният герой носи името кравар...

Едва ли мнозина от присъстващите тук,във форума, ще разберат колко много си права...

Полша-страна с традиции и достоинство.Тука ще те коригирам - въпросната страна е нито с традиции,нито с достойнство,особено начело с тези две недоразумения - инфантилните близнаци. Полша постоянно се държи като ущипана госпожица,обидена и на Запада,и на Изтока,не й е ясно какво всъщност иска и продължава по погрешен път да търси собствената си идентичност...

Ама,че дивотии. Българите вярват на Обама, и то в момент, в който неговия рейтинг пада в самите щати, но в същото време плюят собствените си политици, без дори да разбират какво точно правят. Е, с манталитет като този шъ съ оправим.

За психиатрията си....!!! А що се отнася до заглавието...и съдържанието - отново стъкмистика!

Аз вярвам само на дядо Йоцо!

Къде стигнахте - от Обама до Майкъл Джексън и накрая Кузов - този незнам защо го споменахте . той нищо не е направил в живота си . Обама и Майкъл Джексън са съвсем друго ниво - първият чернокож президент и Краля / станал жертва на многото си пари и само между другото оправдан едва след смъртта му от това дете дето го осъди , но на това никой не обърна внимание ! /, който вдигна толкова високо летвата в музикалният бизнес , че на другите не им остана нищо друго освен да подръжават ! Всеки един от тях двамата си има своето място в историята и никой - аз или вие не можем да променим този факт .А въпросното изследване е поръчково според мен - просто някои от изводите са доста налудничави - България да оказва дипломатически натиск в/у Москва / СМЕХ ! / . ЕС - да ! Но ние не можем и да се изрепчим , пък камо ли за натиск !

Отново сме далеч от Полша-страна с традиции и достоинство и Румъния-скоро ще дръпне напред.Обама е недоразумение за САЩ.По нещо ми прилича на един наш настоящ ......

Баш 70% одобряват обама някой яко се е олял .

Фактите!И Медведев и Путин от Русия не са твърде високи,но са страхотни пичове!Американците не закъсняха,и в отговор също си избраха невероятен и елегантен пич за президент!Защото Барак Обама е тъмнокож,с могъщ интелект и е истински храбър мъж!И най накрая,в България,за премиер избраха висок,едър и фотогеничен бодигард-Бойко.Въпре че приказва повечко,отколкото мисли,той успя да стане любимец на Берлускони.А е още едва в началото на своите медийни изяви.

аз вярвам в братушките-освободит във в. Труд, БТВ, както и в лявата идея. Обичам и Обама, защото и руснаците го обичат повече от Буш и се надяват, че ще разсипе САЩ. Мразя всичко западно, защото не го разбирам и не ми изнася. По произход съм мелез между славянин, печенег, прабългарин, турчин и циганин. Трудно е с тези корени всичко да ми е наред

Скъпа Веселина, Майкъл Джексън беше крал на попа, но не носеше твърде позитивен имидж - срамуваше се от цвета си, обичаше децата и т.н., и т.н. И не е редно президент дори да изпрати букет... И Кузов свири и пее, и той обича децата (особено по-мургавите), ама при нас си има сериозни проблеми, Или той не е достатъчно богат, или ние не сме достатъчно демократични! И трябва да се подходи доста внимателно, защото Майкъл Джексън е безспорен идол, а на идолите се подражава....

Естествено, че хамериканците не питаят лоши чувства към нито един народ - ами те просто си мислят че са само те на планетата...

Moje da Vi ce stori neseriozen povoda,po koyto si razvalih mnenieto za Obama,no mnogo me izdrazni,che ne udoctoi Michael Jackson s durjavni pochesti.Kralya na Popa e edin ot simvolite na USA a Obama shte ostane v istoriata kato prezidenta mulat,koito go prenebregna.Gyonsura

Ех комуняги , в САЩ няма да чуете лош кометар за нито един народ. Дори и за Русия - макар че там националният герой се казва Иванушка-Глупака.(((

Обама е бушон, извадили са го от нищото и му дърпат конците, за да го пожертват когато му дойде времето.

Пълна глупост! Процентите може и да са верни. Българите все още вярват, че спасителят е един / последните избори/. Жалкото е, че наивниците мислят, че като Обама е черен е борец за свободата на онеправданите и като е демократ, значи е ляв даже по клони към социализъма!!! Това е българското мислене, като ек от близкото минало. Путин е добър , щото е от освободителите ни и държи кранчето на газа. Мюсюлманите по света са гадни поробители, като турците с изключение на Мехмед от сериала Перла. От такъв материал такъв резултат.

Българинът не вярва на САЩ щото всички медии са на Тошо-Тошевци и тям подобни другари. Те нон-стоп плюят по Щатите - изпълняват заръката на СССР с други думи...

Някой да ми обясни какво имаме общо с Америка и техния живот и икономика. До колкото знам ние сме в ЕС и следователно решаваща роля за нас са действията и решенията на ЕС. И кой въобще ни пита какво мислим, за кой сми и т.н. Прост народ, слаба държава!

Наистина,стига с тия американци.То беше мазнене и чудо,сякаш те са измслили света.Щели да спасят света,от кого?Те си врат носа навсякъде и нашите мазници се радват.Какво означава Обичам Обама?Аз не обичам Обама,какъв ми е,че да го обичам?А американците са сбирщина нагли и нахални пуяци.

Аз вярвам на Обама - от него сме произлезли! А САЩ е люлката на демокрацията - за справка Панама, Иран, Ирак, Афганистан, Абу Гариб, военни бази в цял свят, ЦРУ, ФБР, цените на петрола, финансовата криза..

Е това не знам какъв тъпан трябва да си, за да вярваш на ръководителя на Новата Юдея, какъвто и да е. Въобще какво ли може да значи това - вярвам на Обама, не вярвам на САЩ!

И на Обама не вярваме!

На политици не може да се вярва, на български още по-малко. На чуждите, не им дреме за нас. Трябва сами да се борим за личностите си и държавата като цяло. В противен случай-резултатите ще бъдат като сега, винаги!

Правилно е проучването!Поне от последната му реч пред ООН; аз вярвам повече на О Бама отколкото на САЩ. Мисля, че ще се води двойнствена политика при този президент , защото всичко което казва О Бама е едно хубаво пожелание! Вътрешни войнствено настроени кръгове, и индустриални гиганти няма да го оставят да работи по това което иска.Те си гледат собствените интереси и тях не ги е грижа какво иска той нито ,че О Бама всъщност е прав!

Люински. Г-н Клинтън я накара да мунаправи фелацио и тя не му скърши хатъра. После всичко това тя го запази в голяма тайна и никой не разбра.

Аз и на Обама не вярвам. За ББ пък да не говорим.

то ние сме си офци от край време... квото и да е дреме му на обама на черния з...ник че румънците и българите го подкрепяли, колкото на мен ми дреме кой точно китаец ми е произвел маратонките

Повечето българи са далеч от здравият разум и на тях правилата дори на формалната логика са им много далеч от празните глави. Ей такова е и разсъждението - Обичаме Обама, ама мразим САЩ!

Тоя па кой го взима на сериозно, егати пропагандата. От всякъде си личи, че Обама е кукла на конци, и че са го взели за цвят като в холивудските филми.

Хайде стига с тия харизми, че ми омръзнаха. Аз не му вярвам.

Ба мааму, на никого не вервам! Цел живот са ме лъгали, ба мааму!

Това са глупости на поръчковата журналистика, за какви анкети говорите? Аз се съмнявам Обама дали си вярва на предизборните послания, които отправяше, та какво остава сега. Президент с най-скъпата във финасово отношение кампания и с пресметлива визия за екзотичност - какво ви говори това. Няма харизма, има голям политически театър, от тези които платиха музиката.

КРАЙНО ВРЕМЕ Е ТАЗИ ПАСМИНА ОТ САМОЗАБРАВИЛИ СЕ НЯКОЛКО ЕВРЕЙСКИ ФАМИЛИИ, РЪКОВОДЕЩИ СВЕТА И ОТГОВОРНА ЗА ВОЙНИТЕ ,ЗЛИНИТЕ ,МИЗЕРИЯТА И ГЛАДА ПО СВЕТА ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО. ТЕЗИ ТАКА НАРЕЧЕНИ ИЛЮМИНАТИТА ,ТРЯБВА ДА БЪДАТ ИЗПРАВЕНИ ПРЕД МЕЖДУНАРОДЕН СЪД ,И ДА ОТГОВАРЯТ ПРЕД ЧОВЕЧЕСТВОТО ЗА ИЗВЪРШЕНИТЕ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ .ТЕ НИ НАСАДИХА КАПИТАЛИЗМА КАТА СИСТЕМА,РАЖДАЩА ИКОНОМИЧЕСКИ ГЕНОЦИД НАД ПО-ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ НАСЕЛЕНИЕТО , ТЕ НИ НАСАДИХА СОЦИАЛНОТО НЕРАВЕНСТВО , ТЕ НИ НАСАДИХА МОРАЛНИЯТ УПАДЪК , РАЗРУШАВАНЕТО НА ЦЕННОСТНАТА СИСТЕМА , КУЛТА КЪМ ПАРИТИ ИТ.Н . АМЕРИКАНЦИТЕ КАТО СЕ ТУПАТ В ГЪРДИТЕ КАКВИ ДЕМОКРАТИ СА , ЗАЩО ИЗБИХА КОРЕННОТО НАСЕЛЕНИЕ НА АМЕРИКА - ИНДИАНЦИТЕ . НЕ НА КАПИТАЛИЗМА , НЕ НА САЩ ,НЕ НА ТЕЗИ ЕВРЕЙСКИ ФАМИЛИИ , КОИТО ПРОВЕЖДАТ ГЕНОЦИД НАД ЧОВЕЧЕСТВОТО . ВИДОВДЕН ЗА ТЯХ.

Дрън дрън!Аз вярвам на БЕЛИТЕ американци,а не на някакъв оперетен макак.

бахти глупостите, кой ще й вярва на тая чифутска марионетка

Ето това изречение издава поръчковия характер на това проучване !