САЩ, Канада и Великобритания наложиха нови санкции срещу Иран
Мерките са насочени предимно към търговията и производството на безпилотни летателни апарати
Обратно в новинатаКоментари - САЩ, Канада и Великобритания наложиха нови санкции срещу Иран | Днес.dir.bg
Коментари
Там, където са Европа, САЩ, Канада, Япония, Южна Корея, Австралия и много други са красиви и свободни страни. Там, където е смехо-държавата русия – там са Иран, Венецуела, Куба, Зимбабве, Северна Корея, Афганистан, Сирия, Палестина, ЛДНРы, Абхазия и Осетия. Няма нито една страна в света , която да живее добре, благодарение на Русия. Русия носи на света само бедност, разруха и смърт !!!
Хахаха! Значи Евреите могат да бомбандират посолства/територия на съответната държава- в случая Иран/ и да убиват ирански генерали и дипломатически служители, и САЩ и васалите им с евроатлантическите им ценности/разбирай грабеж и нападения над суверенни държави/ подкрепят това безобразие и военно престъпление, но Иран не могат да се защитават?! И "международната демократична общност" подкрепя това?! Вие сте малоумни промити мозъци!!! Ей, скапани крадци, скоро наистина ще дойде Видов ден!!!
По-лесно е да се напише: "Сащ и робите им.", веднага ще се сетим кои са. Рано или късно хегемона ще се срути и не мога да си представя агонията им, те в момента са в някакви трилиони мисля че вече над 34 (аз лични, не мога да си представя това колко пари са), та срути ли се долара, тогава не знам какво ще стане. Но предстои да се случи и ще гледам с удоволствие как тези се гърчат. Те накараха толкова други народи да страдат, в момента правят същото и с нас, чрез нашите политици (тук визирам банкенската тиква баче Бойко), така че и аз ще злорадствам, когато и техния момент настъпи. Само войни създават.
трябва да наложат санкции и на Унгария, Гърция и Сърбия заради русофилските им правителстав
Само не разбирам кой кого нападна пръв?
А нещо за кобита няма ли? Колко са заразените и убодените вчера? Тоз коби как така се изпари? ЩАба нещо? Камионите с черните чували? Парковете няма ли да се затварят? 55то набождане с амброзия кога ще има?
Тия дебили накрая ще "наложат санкции" срещу всички и ще се самоизолират/самосанкционират... :)
Хермафродитът мутрафонски пак е мобилизирал всичката руска тролска педерастка гмеж във фабриките за руски тролчета педерастчета!
В момента във ФАЩ демократично бият и арестуват студенти протестиращи в подкрепа на палестинците. Има накачени и снайперисти по покривите. Цялата краварска политическа педофилска сган я дъжат с компромати от мосад.
На разни от Израел кога? Преден кандидат президент на САЩ евреин Бърни Сандърс, нарече Нетаняху преди фашист. Само че него "демократите" го прецакаха да пробутат Байдън, дето на началните първични избори бе на 4-5 място. А Бърни Сандърс прости искаше светъл комунизъм в САЩ.