Галеви събирали ”такса спокойствие” от 1500 лева
1500 лева месечно „такса спокойствие” са искали братя Галеви от собственик на таксиметрова фирма в Дупница. Това съобщи в съдебна зала свидетелят Пламен Миланов, собственик на фирмата, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Галеви събирали ”такса спокойствие” от 1500 лева | Днес.dir.bg
Коментари
Ей селяни защо на мен не ми поискате тази такса и ББ няма да ви спаси. Страхлива нация.
Тези главочи докога ще ги траем, трябваше отдавна да са на топло а не да се разхождат на свобода. Скапана държава, безаконие и простотия...
Нищо няма да излезне от този процес, тези които таят надежди да пият по една студена вода. Като е казано в народната поговорка - гарван на гарван око не вади. Всичко ще се замаже.
Хайде приберете ги тези лоени топки,бе !!! Стига са се правили на недосегаеми !!Бойко,покажи им,че в тази държава има закони !!!
Скрит зад монитора и анонимността си голям смелчага смешко :)) Като си толкова ербаб, я отиди в Дупница и се изцепи със същата реплика на всеослушание, да видиш кво ще ти се случи :))
Егати мрънкалото! Братята са му осигурили спокойствие, направил е пачки и си е създал втора фирма!