Коментари - Галеви събирали ”такса спокойствие” от 1500 лева | dnes.dir.bg
назад

Галеви събирали ”такса спокойствие” от 1500 лева

1500 лева месечно „такса спокойствие” са искали братя Галеви от собственик на таксиметрова фирма в Дупница. Това съобщи в съдебна зала свидетелят Пламен Миланов, собственик на фирмата, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Галеви събирали ”такса спокойствие” от 1500 лева | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

както обикновенно ще си излязат невинни

Ей селяни защо на мен не ми поискате тази такса и ББ няма да ви спаси. Страхлива нация.

А другите бандюги? Във всеки град има поне по едни като тях.

Тези главочи докога ще ги траем, трябваше отдавна да са на топло а не да се разхождат на свобода. Скапана държава, безаконие и простотия...

Нищо няма да излезне от този процес, тези които таят надежди да пият по една студена вода. Като е казано в народната поговорка - гарван на гарван око не вади. Всичко ще се замаже.

Хайде приберете ги тези лоени топки,бе !!! Стига са се правили на недосегаеми !!Бойко,покажи им,че в тази държава има закони !!!

Къде е видеото?

тия и те ли уринират във фонтаните в нетрезво състояние ?

Скрит зад монитора и анонимността си голям смелчага смешко :)) Като си толкова ербаб, я отиди в Дупница и се изцепи със същата реплика на всеослушание, да видиш кво ще ти се случи :))

Егати мрънкалото! Братята са му осигурили спокойствие, направил е пачки и си е създал втора фирма!

на тия нема ли кой да им пусне по едно хапче в главата, да се успокоят простите дупничани.я задръжте тези хапчета за главоболие.