Триото от Пето РПУ остава в ареста
Състав на Софийския апелативен съд остави в ареста тримата полицаи от столичното Пето РПУ, обвинени, че са поискали подкуп от 2000 лева.
Обратно в новинатаКоментари - Триото от Пето РПУ остава в ареста | Днес.dir.bg
Коментари
На всякакви длъжностби лица трябва да се дава максималното наказание. Ако полицая взима подкупи, цялата държава отива по дяволите.
Цецо физкултурника да каже и за боса си, за неговите връзки с знаковите фигури.Сега целият цирк в лайна, а те по средата с бели костюми...
Абе o. o.О.О.О ти нямаш ли си друга работа освен да пишеш по сайтовете. Защо всички полицай трябва да се слагат под един общ знаменател. Всяко стадо си има мърша защо и в МВР да няма.
Абе o. o.О.О.О ти нямаш ли си друга работа освен да пишеш по сайтовете. Защо всички полицай трябва да се слагат под един общ знаменател. Всяко стадо си има мърша защо и в МВР да няма.
Бих искал протестиращите ПОЛИЦАИ да обърнат внимание на тяхното си поредно за щастие неосъществено престъпление и да престанат да се жалват че ходели на работа със скъсани обувки.Тяхната наглост няма предел, това е да си полицай в България. И накрая господа полицаи; до като вие сами не се научите да спазвате за- коните в тази държава, няма да има ред никога. Но аз знам че това на вас не ви е изгодно, по добре да има престъпност за да може вашите джобове винаги да са пълни