Съдът остави шефа на ”Терем” в ареста
Софийският градски съд наложи мярка за неотклонение "задържане под стража" на изпълнителния директор на военния холдинг "Терем" Жечко Петров, съобщи БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Съдът остави шефа на ”Терем” в ареста | Днес.dir.bg
Коментари
Какво се чудите, така ни наричат...но това е друг въпрос. Та, всички гадове от ТЕРЕМ-и, ТРАМКАР-и и т.н. - на сибирском вакзале с чемаданами.....!!!!
начи за тия 5 млн лева ще се направи на всички деца операции в чужбина без да чакат спонсори
добре де.. - парите ги няма, доказателства няма и.. виновни няма... в крайна сметка да се приеме такъв абсурд за истина и нещо нормално, се иска от цял един народ да бъде прост почти колкото една нео-червеникава електорална бройка....
Ще поседи-поседи в ареста, па ще го пуснат да си ги харчи 5-те милиона. А вместо да го оставят в ареста, защо не вземат да върнат милионите?
Какво занчи ако бъде признат за виновен? Той сега защо е арестуван - за да си плати процента ли? Означава ли това, че живеем в държава дето могат да те арестуват пък после да гледаме дали съм бил виновен?! Не стигнахме ли твърде дале4...
Даниела Пантова, главен юристконсулт на Терем до 2008 г. е назначена като началник на кабинета на д-р Нанев в МЗ. Шефът й е в затвора. Дали някой може да обясни, как стават такива назначения - нима тя не е знаела какво става в Терем? И така ли новото правителство ще се бори с корупцията? Слуховете говорят и за очакваното последно назначение в МЗ - Кондева, която вършеше работатазаедно с Емил Райнов и Ръсина. Двамата са освободени, но техния човек ще бъде в МЗ - явно да се продължи традицията преди търговете да не се изпусне далаверата. Ако това е вярно - и новите са като старите.
значи за тия 5 млн лева на всички деца в бьлгария ще бьдат направени операции в чужбина без дарения
До: Стефан (11.09.2009 г. 22:23ч.) И още по-далеч трябва да стигнем. Народен съд трябва, с трибунали! А ти какво врещиш, да не си бъркал в медеца?
За тоя добре , ама Свиняров е ментора,той го докара тоя измекяр.Кога МАЗНОТО АДВОКАТЧЕ НА ДОГАН Ще си ПЛАТИ ВЕРЕСИИТЕ??????МАЙ БМВ-то било розово и май и балчето осигурило а ГОВНЬО СВИНЯРОВ?!
На умряло куче пишка да вадиш ще е голяма пстижение. ББ ако имаш такава, употребявай я на мацката си, а не на държавата.
винаги червените помияри са държали в ръцете си търговията с оръжие,митниците и търговията с наркотици!Престъпнат червена шайка е на път да изчезне веднъж завинаги,и тогава злоупотребите в държавата ще секнат!
иван Костов е там където е заслужил :председател на най-важната парламентарна комисия!Освен това този истински мъдрец 100% мухъл,е бъдещият министър-председател на страната!А такива като тебе ,ще си останат в лайната,в които са сега!Малкото ти изсъхнало от злоба мозъче,не може да преглътне факта,че въпреки комунистическата помия българите останаха с отлични впечатления от този велик мъж и го избират вече 20 год.за депутат!А твоят Жан Виденов виж къде е;същото ще стане и Сер-ГЕЙ!