Руски дрон удари хранилище край Чернобил
Нивата на радиация остават стабилни
Обратно в новинатаКоментари - Руски дрон удари хранилище край Чернобил | Днес.dir.bg
Коментари
Това се нарича мръсна бомба! Разпръсване на радиоактивни отпадъци е военно престъпление.
Ватата в Крим се жалва, че няма горива, а напоследък и рафтовете в магазините се опразват. Всички се готвят за пълна блокада. От "Киев за три дни" я докарахме до "не излизайте от къщи" в Санкт Петербург.
Докато троловете-балалайки постват за омразни евро-центове на бройка, в московските блата нефтохимите горят, а (украински) Крим е в блокада. 05.05 „КИНЕФ“ – Кириши 07.05 „ПНОС“ – Перм 08.05 „ЯНОС“ – Ярославъл 15.05 „РНПЗ“ – Рязан 18.05 „ЛУКОЙЛ-Нижегороднефтооргсинтез“ – Кстово 20.05 Кстово (отново) 21.05 „СНПЗ“ – Сизран 27.05 „ТНПЗ“ – Туапсе (5.0) 29.05 „ЛУКОЙЛ-Волгограднефтепереработка“ – Волгоград 31.05 „СНПЗ“ – Саратов Как беше, "мъй ишо ничево не начинали"?
Няма значение много скоро ако Русия се почувства заплашена тя 100%ще унищожи много европейски държави така че едно хранилище комар ги е ухапала. Лошото е че никой не вярва че това може да се случи и продължават да заплашват.
Последно....кога ще си признаят че е украински?
На този фон британският премиер Киър Стармър ще приеме президента на Украйна Володимир Зеленски, френския президент Еманюел Макрон и германския канцлер Фридрих Мерц на "Даунинг стрийт" 10, за да обсъдят продължаващата подкрепа за Украйна. Зеленски - обсебил президентският пост от две години Стармър - одобрение 22% Макрон - одобрение 18% Мерц - одобрение 21% Я най-добре вкупом да подават оставките
Уф как се уплаших да не е украински дрона . Те са добри момчета и никога не биха направили подобно нещо. Само лошите руснаци правят такива неща.
Миналата седмица руснаците казаха, че украинците са ударили централата. Ама йеса не можел да потвърди. Сега зельо казал, че руснаците ударили хранилище и веднага е ясно всичко. Така ли?
Каква компания само на Даунинг стрийт, спокойно в стара британска традиция могат да си отворят клуб. Клуб на лузърите.
крайно време е да се одари с ядрена бомба Москва да се свършва с руските терористи