Русия е ударила детска площадка в Харков, три деца са в критично състояние
При атаката са били повредени и жилищни сгради
Обратно в новинатаКоментари - Русия е ударила детска площадка в Харков, три деца са в критично състояние | Днес.dir.bg
Коментари
"Освободители" в действие - "освобождават", като унищожават и убиват. Но това не е фашизъм - рашизъм е!!!!
как си представяте някой да обстрелва със скъпи оръжия детски площадки и с толкова малко жертви? тия деца да не са с бронирани доспехи?
И ракетната блощадка се обслужвала от деца? Няма по-нагли от руснаците и руските им ибрикчии у нас!
Твърде вероятно ПВО е свалило нещо. Надали това е било целта. Важното е да се вкарват внушения. Ако ракета се взриви на детска площадка, надали ще има оцелели.
Ей, неблагодарна измет си ти Украинците няколко пъти правеха вече такива твърдения но после се оказваше че това са били техните противовъздушни ракети
Да се чете: ПВО-то хохлите пак даде фира и обвиняват руснаците. Между другото Укроенерго каза, че довечера ще стоят на тъмно, щото им избомбиха централите.
Нищо не знаете вие - там е имало 5 бункера отдолу, пълни с натовски генерали и силози с ядрени ракети. Още е имало 5 биолаборатории в които се е правел анти-руски вирус. Отгоре е имало 10 батареи пейтриът и 20 абрамса. Детска площадка пълна с деца. Пффф какво говорите пак геюфска пропаганда... Иронията настрана - подаряват подаръци за електората и джуджи за 9-ти. Жалки отрепки.
Даааа, аз го чух това и отдавна го знам. В Харков всички хитлеристи се събират по детските площадки и така е открай време.
Това е доказателство за путинист - без никакви доводи, обижда, използвайки езика на омразата. Но "Дратата Редакция" допуска това. Погнуса, не ли?!
Ако това ти го е прошепнала късата пишка снощи на ушенцето изотзад ,така ще да е, да знаеш!
Днес Зеленски положи цветя пред мемориала „Алея на ангелите“ в Донецк. Хвала на таквизи хора!
Какъв стратегически и тактически важен военен обект, струващ си вдигането във въздуха на стратегически бомбардировач Ту-95М и изстрелването на ракета за няколко милиона. Детска площадка. Това само Укринформбюро може да се сети да го твърди.
От гнусните ватници какво друго да се очаква. Кога ще им пуснат една атомна бомба на тези мърши.
Такова определение от типичен представител на Дънинг-Крюгер е комплимент за мен. Очевидно знаеш всичко, дерзай! Между другото, за такова разкритие Арестович изпадна в немилост. Цялата укрпропаганда казваше как руснаците целенасочено ударили по жилищен блок, но той, горкият, реши да каже истината, която беше видна от няколко видеа, но не беше тиражирана от правилните медии. След това го уволниха и криминализираха подобни видеа, "да не помагали на руснаците да си коригират ударите". Войната е гадно нещо - умират невинни. Много по-тъжно е, обаче, да си умствено инвалидизиран ...
Россия се обосра по всички международни договори и параграфи,олигофрените дето я поддържат тук как си представят пабедата,щото май и Хуйло не е наясно.
Мда, почти като видеото с майката с откъснати крака, драпаща към бебето си след поредния укро удар в Донецк преди 10 години. Ама дебилите тва не го помните нали ?
За какво им е на руснаците да удрят детска площадка? И то с ракети, които сглобени с последните чипове от перални?
А в Рафа и Газа нещо случва ли се? Има ли масово трепане на цивилни жени и деца? Нещо няма новини. САЩ арестува ли международният съд ??
Разпадащата се пРосия яде деца и бабички живи. А демократичните фашисти на Израел спасяват от житейските мъки Палестинците. Нали така?
Ударът е бил нанесен от украинска зенитна ракета на украинските ПВО разположени в жилищни райони
Като победата над фашистка Германия - Пълна капитуалция, бесене на фашаги и така. Какво неясно има?
Вървят на зле за укрофашагите. От 200 до 500 кг бойна глава на детската площадка - няма да останат и молекули от дечицата. Очаквам още новини от Укринформ, как Путин яде младенци вечер.
Укрите крият военн техника по блоковоете и после "кой ми сра в гащите". Горките деца, ужасна война.
Когато укронацистите твърдят нещо, трябва да се прекръстиш!!! Всички мислещи хора си спомнят за техните постановки на убити уж от руските войски!!! Но и всички четящи независими медии знаят, че укронацистите стрелят по свои в гръб, които не искат да воюват с руснаците, или говорят против укронацистите на Бандера, включително много независими журналисти убити от тези изверги, за които обаче всички зависими уж демократични медии мълчат. Мълчат за умишлено убитите хиляди цивилни ит ракетите на укронацистите по пазари, магазини, болници я Крим, включително и за убитите деца, за които са изградили алеята на ангелите в Крим!!! И стига с тези умишлено лоши новини, заради новото президентство на Путин и утрешния парад на истинските освободители на Европа СССР!!! Нямаше да има ЕС без победата над Нацистка Германия от СССР!!! Тъпациии!!!
Ще засилим пропагандата.По принцип са прави.Това е начина да де отклони вниманието от загубите.Сигурно ще мине за сега но в един момент просто измененията на картата няма да може да се скрият.