Коментари - Румен Радев учреди партията си във Велико Търново | dnes.dir.bg
назад

Румен Радев учреди партията си във Велико Търново

В учредителното събрание участваха 620 делегати, приет бе Изпълнителен съвет от 15 души, както и Контролен съвет

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - Румен Радев учреди партията си във Велико Търново | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Как е, герби ? Сърби ли отзад ?

Чичка, ходи да скачаш!

Ти си скочил вече.....у фекалиите и ще си там целия си животец. То бива да си тъп, ама ти си уникат.

Абе не бой се , скоро ще ви съберат и вас на едно място за компост.

Нещо липсва за да е новина този пасквил! Кои са 15 души избрани за изпълнителен съвет???

започва с помощта на изкуствения интелект на прогресивните.

Вас ви видяхме вече що за стока сте, кафява ли е бюлетината?

ГолЕмият ташак си ми малкото ми гяурче )))

Коалиция "Прогресивна България", бюлетина 21 :)

Педалче :)

предвид имбецилите.

застой и необратим демографски срив.

Като например?

Гн ДП По-скоро ще се раздели с гн Магнитски отколкото да успее дс произнесе името на партията хахаххаха с неговите логопедични катарзиси хахаххахах

Глисти имаше по Бай ТошЕво време и най-калният глист си ти.

Щото при предните България процъфтяваше? Глупак!

БОТАШ е пресметнато да не е с руски газ и да е печеливш,но умишлено е саботиран.Все едно е да си купиш нова кола на лизинг и да я държиш в гаража без да я използваш

79% , мнозинството му е в кърпа вързано

Те не са спирали... по правилно е да кажеш че някой може ако не да го окауши... да ги остави без крадената пара...

Е,аз не работя в Чистота, за да въртя метла!

И ние сме така, приятелю!

идиоти да драшят глупости без доказателства....като тебе например

Айре бе шо се оплаквате от матрияла - той ви плаща мизерните пенсии текущо. Ама май не сте го мислили нъл така ;) Тоя изглеждаше свестен ама два месеца нищо не каза демек явно е марионетка на други. Който е глупак да гласува за него. Нема тоя ни програма ни нищо само лакърдии и планове за заграбване и заробване.

Та не разбрахме какво предлагаш?

Неделя всички гласуват щот тия искат заплати да получават

Вярно е. Ще видиш какво ще ти се случи през ноември!

Утре отново италианците, гърците и др. ще си спомнят за пореден път защо една от най-големите обиди в страната им е "българин" !!!

На БКП - Български Консервативен Прогрес

Абсолютно същия соросоид като Борисов, но много по-покорен на господарите си и по-грозен и отвратителен

Повдигнати са обвинения срещу действащ министър-председател, срещу действащ министър на вътрешните работи, срещу действащ на правосъдието -- срещу точно тези корави мъже, които объркват схемите на престъпния свят, които всеки ден вадят на показ престъпни мрежи, конфискуват кеш за купуване на гласове и т.н... и т.н...

когато по някакво щастливо стечение на обстоятелствата на политическата сцена у нас се появят хора като тези и правят това, което трябва да правят какво се случва? Вместо благодарност, самата ДЪРЖАВА повдига обвинения срещу тях. Самата ДЪРЖАВА иска да ги накаже и отстрани. Те са чужди тела.

Цървул, може следващия път когато излезете да "протестирате", да има и истински протестиращи, които качествено да ви набият и веднъж завинаги да ви отучат от любимото ви занимание - да висите на паветата.

Ура!Възроденият спасител на нашите хора от нашите партии на нашите бизнес обръчи от фирми!От понеделник България ще стане Швейцария на Балканският полуостров ,но само за някои наши другари и другарки!

Взе ли 15 евро за пълнеж :)

Кой ти дава право, да говориш от името на народа?

Народа

Ние не метем, само летим на тях.

Толкова гипсирани физиономии на едно място за първи път виждам. А водачът е серт сурат та кърти.

Прилича на бай Тошо. Като нищо ще ни върне в социализма и ще ни направи 16-та република

Космически убеден? Не, не това звучи твърде скромно. Човекът е на ниво вселената се е подредила около моята победа.Ако можеше, щеше да обяви резултатите още преди кампанията да започне, за да не се хабят излишни усилия от страна на избирателите. Остава само една малка подробност,избирателите да не развалят сценария.

По-добре някаква република, отколкото краен квартал на Брюксел.

Брях...колко сме много,вождът ни генерал,пилот,зелениот чорап ще ни върне в доброто старо време,как добре си живеехме при бащицата,искаме пааак

Утре ще гласувам, въпреки,че считам,че това са поредни безсмислени избори и ПРАХОСВАНЕ на излишни средства. Българска простотия!

Радев настръхнал та заскрежен, пък останалите се питат какво правят там!!!

В последният ден партия прави, представете си после какво изканване ще е. Гола-вода.