Коментари - Управата на Рим ще прибира монетите от фонтана ”Треви” | dnes.dir.bg
назад

Управата на Рим ще прибира монетите от фонтана ”Треви”

Борещата се с финансови затруднения градска управа на Рим ще прибира в своя бюджет монетите, хвърляни в известния фонтан „Треви“.

Обратно в новината

Коментари - Управата на Рим ще прибира монетите от фонтана ”Треви” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

не съм хвърлял монети, но се питам какво ми пречи утре да си купя самолетен билет до Рим?

Кметиците по принцип са глупави и тъпи същества.Сега никой няма да хвърля монети.

то и нащо град има шадраван ама малко стинkи фарлят фатре - чаветата и за едно маро не моят сабра цял ден!

Само пинтии и цинцари у вашио град.