Коментари - Радев: Партиите да не се нападат необмислено, защото този път трябва да съставят кабинет (видео) | dnes.dir.bg
назад

Радев: Партиите да не се нападат необмислено, защото този път трябва да съставят кабинет (видео)

Озовахме се редом с Уганда, Судан и Саудитска Арабия, заяви по повод санкциите по закона "Магнитски" президентът, който разказа пред ученическа медия защо е решил да стане летец

Обратно в новината
| Редактор : Десислава Димитрова

Коментари - Радев: Партиите да не се нападат необмислено, защото този път трябва да съставят кабинет (видео) | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Руските подлоги , свършват ЗЛЕ

Какви чекмеджета те гонят бе тъпанар? На кретените ли вярваш?

Радев, твоя юмрук ни натресе всичките страхотии. Сега ни яхна и ДПС и Ердоган. Новите партии в парламента предатели на България, всичките Манолова, Трефонов, Йорданов, Христов Бабикян, Хаджигенов и Минеко, Дончева, Нинова, всичките вие сте за затвор до живот. 5 века под Османско иго, вие ни докархте наново османлии/турци да решават съдбините на България. Проклети да сте!

свини ще си и останат тикварите на Бою суджука. Прости, краливи и миризливи свини. Срамно е да си гербаджийски пор-миризливец, кокошкокадец и родоотстъпник. Гроб - най-голямото лайно. ВМРО, НФСБ и Воля - по-малките лайна.

антидържавническо, почти инфантилно отношение на Радев към каубойското вмешателство във вътрешните ни работи , в разрез с международното право , основавайки се на имперска екстериториалност на свои абсурдни закончета нелигитмни претенции, но докато се съобразяваме с подобни извращения те ще имат сила и въздействие

Да и все на снимката на Арман. Обаче аз те водя с 2 - много арно туй момче!

Дулу-ву-лвието на ГРЕП изакало ФБ мисъл: Дали в президентството не обмислят вето на закона Магнитски - Информационна агенция ПИК

Боко ли. Построи патока с наши пари и зле свърши наистина. Наритан.

Дори герб вече искат да са опозиция. Я попитайте дрогарките мустафа и митрофанова да ви съчинят някакъв сценарий, защото никой не иска да прави правителство. Юмрука е лесна работа, но когато демократите размахат либералния чук, путин им подлага услужливо наковалня, а ти си по средата, юмручето става много мека китка...

пукнахте като преяла свиня на коледа пукнахте мамка ви гробарска.

Гешев е пътник.

Да беше мислил кога размахваше юмручето какви ше са последствията, сега е късно вече всички изперкаха.

партиите да си удрят си по един здрав език където се срещнат.

Ко се стресна бре, ко те бърка, нали ти всичко си казал, предложил, ти ги виждаш нещата, планирал си ги, то по хвалби и дейности Боко задмина, мислител....., ама не си разбрал правилно, българите не са наивни- луди са!

Магнитните санкции са неправилна лустрация, защото идват от вън. Категорично? Ало, президента, ами ако не искаме да има правителство ко прайм? Искаме си изказани интересите, да се чуят, да се видят и ако има консенсус да има праеителство.. изобщо обаче не смятам, че е задължително да има правителство. Има си правила и закони по които можем да живеем и без правителство. Нека да не вкарваме политиката с такава екзистенциална тежест в живота ни.

гроб попадна. Ама колкото и да ревете гробарите - завинаги сте аут. Завинаги. Просто приемете го и продължете. Място в други партии си търсете, а не като Къдравата Сю - да се хванеш с гроб на последен валс преди небитието. Хахахахахахахаха. Молете се на ген. Атанасов и Мая да си ви прибират тиквари ненаситни крадливи.

И ИТН и ДБ, всички нови дето влязоха в парлемента са национални предатели! Само ГЕРБ е спасението и ВМРО, там са хората, другото е плява

сетила се Мара да се побара, унищожи България, и подготив почвата за най голямото предателство и сриване на образа ни!!!! не знам дали сме имали по вреден президент от теб, Нинова беше вредна, Кунева беше такава, сбърканяци сте ти и цялата пасмина от образовани, но манталитетно сбъркани

Как се размирисва , когато Божков ти звучи по убедително от американците

Президента призова ИхТамНетите-ИТН. Да се съобразяват как плюят срещу 120 годишната най-голяма партия БСП !! Защото на 11 ИТН ще бъдат поканени в коалиция от БСП и ако Откажат , и има нови избори ...от ИТН няма да остане Нищо ! Ще е тъжно ИТН да изчезнат преди даже да сме ги видяли...!

ме кефи служебното правителство. Рита гробарите у гъза, Каракачан свинята също. Компетентни хора, не кухи тикви. Като не искате правителство парламентарно и сегашното служебно е добро. Хахахахахахахаа. Гроб да ритаме - това сега е важно.

say never

Да, за шоу става това правителство ама да свърши неква работа = 0

Усети се че спират еврофондове , следват фалити на банки инфлация !! Даже похарчихте и по 50 лв на пенсионерите некадърници руски

Суджук Буда агентина унищожи България, ама РАдев и служ. правителство я изправиха на крака. Хахахахахахаха. Магнитски у гъза ти шава яко а? С 200. Как е?

И колко ше изкараме без правителство преди да се срине всичко 5-6 месеца година? И после кво ше правим - анархия мать порядка?

Заради твоето юмруче Радке сме на това "дередже". Всичко това е твое дело-чалга и комунизъм в дружеска симбиоза под щастливия поглед на дрОгарете.

какво следва. Важното е НИКОГА ПОВЕЧЕ ГРОБАДЖИИ на власт.

Радев ако иска нормален кабинет, веднага да изгони всички американски проститутки като Герб.

сте зле наистина. НАритани и наебани с 200 от Магнитски. Народът обаче е все по-добре и все по-уверен в бъдещето без герб. хахахахахха. Гроб били зле. Ами пукнете като сте зле бе свини ненаедни.

Нищо чудно, че Рублен и Борисофф не се понасят - двамата са си лицемери лика-прилика.

Сигурно не сте го разбрали правилно ! Мунчо не говори такива работи ! Шегувал се е с дяцата

отзад бе педал гробарски.

И ДБ..

не се ли наеде наобед с помия да полегнеш.

Никой не го иска Бойко, той вече не иска човека, те го тикат зорлен напред и напред, е кой туй, то!? Бойко сори, пак ще си най- лошият май през следващите 4 години, ей на Радев иска, Слави не иска, 'бахти парадокса!

След комунисти и потоп

Нека Борисов да събира сили, за да може да понесе резилната загуба на 11.07.2021г, когато ще усети народната любов !

Ето кое е парадокс - ща еба когато не искаш.....сега искаш ли ?

в какво състояние са стълбите на училището и му става ясно що за държава сме. руини,мръсотия и безхаберие

Не ме гледайте какво правя! Слушайте ме какво говоря! искрено ваш - Фигурантът!

Хем ми се иска, хем не знам

Много хора плюят Радев, защото сега здраво са стъпили на земната повърхност, ама я да се поразходят малко с него из въздуха, и да направят няколко лупинги, пък да видим тогиз. Е, пак ще се приземят на земята, ама може би ще бъдат малко осрани от напрежението.

Sigorna sam nosam overena 4i madrata glava na hrisimia giniral - aviator Ru. Radev e palna sas sarpove i 4ukove...Plehanovzi.. .Jean Jores.... Herzenovzi Vladimir Leninovzi... Georgi Kirkovzi

Кухото винаги дрънчи !

Ужасно човече, уж говори за диалог, а непрекъснато пуска фитили срещу ГЕРБ, най успешната партия, в сравнение с предишните такива! Какви честни избори! Освен това ясно е, че той е проводника ма руските попьлзновения….

Нека си дрънчи, но защо чак Президент го направихме?! Вдигни една камбана на високо, че да се чуда дрънчането надалеч?!

Президента предупреждава ИТН да спрат да се правят на по важни отколкото са реално и да влязат в в правителство на БСП и ДБ . Иначе ще си бързо си отекат в канала.

много неграмотно пишеш бе да те еба ходил ли си на училище

На Буци като му запорират скоро чекмеджето по закона Магнитски и няма да има кеш за тролене. Днес обаче цялата сган е излязла да избие някоя кинта за последно, усещайки как скоро заминава на борсата, а няма ни един да става за нещо и ще кошареят някъде в покрайнините на София