Президентът: Вихри се спекула с предпазни средства, граждани, не го правете, не е достойно!
Дори в София лекари нямат маски, заяви Румен Радев и призова страхът да не побеждава глада
Обратно в новинатаКоментари - Президентът: Вихри се спекула с предпазни средства, граждани, не го правете, не е достойно! | Днес.dir.bg
Коментари
Борисов си е на мястпто и работи на макс,докато вмирисаните тролове съчиняват тролските си небивалици.Че кой друг премиер е направил повече досега,оправя бакиите на червените апаши от прехода.Ситуацията е извънредна в целия свят ,и всеки ден се търсят решения.
Боби Боклука Суджука що продади от държавния резерв маскити и респираторити на безценица точно преди да блокира страната.
Няма да се плашите! ББ се изжалва, че бюджетът вече бил с 3.5 МЛРД. лв. ДЕФИЦИТ. А когато дойде пикът?!
Румба , вземи направи един подарък на Деса : романтична екскурзия за двама до Венеция и Милано за Великден !
Ааа, сетихте се най-после ! Спирт за горене, бе тъпчовци и както още там се нарича, има още едно име. Спирта за горене е много над 70 %, все пак колкото повече вода съдържа разтвора, толкова по-лоши топлинни качества има. Значи на келепир сте ! Разреждате го с вода до 70 % и получавате повече дезинфектант.
За какво да чака до Великден. Колкото по-скоро, толкова по-добре. И без това тук нищо не прави!
че интересът към първоначално деблокираните количества спирт е 20%. Снощи премиерът заяви, че предстои ново деблокиране на спирт от държавния резерв. Кое го налага, ако твърдението на държавния резерв е вярно?! Добре е институциите да координират по-добре публичното говорене, за да не стават такива гафове!
Научете български, след това си пишете лъжите. Продали да неща на по 50-60 години. Предимно бинтове и игли за спринцовки. Има 4 позиции с вентилатори от 70-те години. Колко са използваеми.......
Имахте месеци да се подготвите... Виждахте какво се случва в Китай и само глупак не би осъзнал, че в днешната глобализация вируса ще достигне всеки край на света. През това време може да натрупате запаси и да снабдите медицинските лица с нужните им средства. Сега когато има изключително голямо търсене, а не достатъчно предлагане е нормално цените да тръгнат нагоре...
Сега важното е да се молим на Господ, да стане чудо и вируса да изчезне лятото. Ако това не стане, тежко ни и горко. С тая карантина, икономиката ще се срине. Иначе, Грипена е несъстоятелен, както и жена му коят печати лупости във фейсбук. Но това е друга тема.
За съжаление изпълнителната власт беше подготвена. Говори общо без никакви цифри. Едно нищо. 70 процента от това, което говореха от изпълнителната власт не е истина. Полицаите са без защитни средства
Да върнат заграбеното . Като има дефицит да се разлсдват тези, които имат офшорки и изпраха милиарди. Народна пара!
Е, това изказване на президент ли е: "Дори в София лекари нямат маски, няма лични предпазни средства. Какво остава за други градове."? Все едно в София са богопомазани и за тях трябва да има маски, а в "другите градове" - кучета ги яли. И да уточня, че съм в София, но хич не ми звучат добре подобни изказвания.
Имам чувствата ,че страната ни е пълна с идиоти с президента на чело. регистрирани болни 80 и няма кой да ги лекува, нямало маски и терлици. Докторите се разбягали. Значи един личен лекар отговаря за 3000 човека, а като дойде време , 5000 лекари и държавата , не могат да се грижат за 80 човека. Че това е по силите на селския фелшер в Бусманци. Спекула при пазарна икономика няма. Спекула беше навремето ,старшината да задели 20 литра бензин от зила за жигулата . Радев трябва да води заседанието с противогаз, да не зарази околните с тъпотата си.
Кризата ни даде мярката да се измери всеки колко е висок. Само президентът се измери колко е нисък и то почвайки от най-високото място - връх Шипка.
Кауня Радев единия ден призовава политиците да не се правят на лекари, а на другия ден бившата му любовница, бивша сервитьорка и танцьорка и сегашна жена се прави с постове във фейсбук и на политик и на лекар. Просто семейство!
Къде са маските, произведени в България ??? в страната се шият маски поне от около 10 дни. Една шивачка може да произведе около 100 маски на ден. Ако предположим, че в цяла България само 100 шивачки произвеждат маски, и то само от 10 дни, то 100 х 100 х 10 = 100 000 маски!!! а това щеше да се усети. Поне за лекарите трябваше да има от тях. Да не би някой да си позволява да прави ИЗНОС на маски и защитни облекла ???
то и хората ви казват: Не крадете, не е достойно... или хайде, да му дадем малко по-позитивен привкус -- правете добро за хората и родината, достойно е... ама като цяло....ви влиза от едното и излиза от другото ухо...
Плана за действие: 1. ПРИДОБИВА СЕ НЕЗАКОННО ПРИДОБИТОТО ИМУЩЕСТВО, национализира се 2. Преминава се към военно положение 7 месеца ще върлува това чудо. Трябват тестове, за да знаят хората, които са преминали болестта, да не се страхуват и да застанат на първа линия. Не може всички да сме под карантина 7 месеца.
Г-н. Президент , стига безмислени срещи и констатации. Дайте конкретни предложения и мерки. Базирайте се на анализи или най малко четете форумите( стига да можете да анализирате). От проведените до сега срещи само прескачате от тема в тема без резултат. Накрая влезте си в правомощията , ако ви държи.
прецедент за 30 години! с абсолютно нищо положително и значимо, няма да бъде запомнен, освен с това, че публично беше разжалван и опозорена, чрез него цялата страна, след като един псевдо поп-неверник и ченге, му скъса натовските пагани на връх 3 март, пред очите на цял свят, като се изпика и стъпка върху името на българия! ей с това ще запомня лицето гумен решетников грипенов - с опозоряването на българия и неспособността да защити подобаващо достойнството и при това публично унижение!
И да се мобилизира научния ресурс в областта на медицината, Но не измислените професори, дето правеха измислени публикации, а тези дето публикуват в световната литература. Тук е пълно с мошенници с титли с работо на местно мафиотско ниво. На световно ниво хора.
в национален ефир мислеше и говореше на тема износ. Дано да е имал предвид износ след задоволяване на нуждите на България, че не стана ясно от думите му.
Добре, че доказаните престъпници от БСП не са на власт сега иначе положението в Италия и Китай щеше да ни се види розаво! Заразата щеше да е навсякъде, плюс бежанците по границите!
един електричар може да върже днеска 100 точки . една шивачка ако произведе 100 маски ще и платят 15 лева . доста повече могат да изкарат
Хайде още една подсказка в името на общото благо, ама само за тези които могат да сметнат 2 и 2. Другото име е това, което сега се слага в бензина. Е95 е 95 % бензин и 5 % какво ? Нещо за горене ще е. И кой го гори това нещо като е течно ? Няма да е нафтова печка, май нещо друго ще е. Какво други прави огън у вас освен печките ? Ама малко хора го имат, то си пада малко лукс. Такива магазини търсете, ама те сега нали ги затвориха, щото е извънредно положение, тюх да му се невиди !
...ако не дай си Боже, пътуваш случайно с него в самолет и се случи аварийна ситуация и се наложи да се разчита само на него да ви спаси! Хайде по-умерено,злобарю!
По какво ще разберете троловете:дал съм факти за спекулата във Франция и някакви ми сложили 5 минуса. Какво ми слагате минуси , това са факти! Смее ли някой да излезе и да каже, че не е вярно? А я проверете във френски сайтове колко струва маска ffp3 с клапан че има и по 60€.четете хубаво:маска ffp3 а не ffp2. не говорим за обикновен на хирургична маска. Тях що годе може да ги намерят
Пепеп ти на езика, не споменавай Майка Русия. Пу пу пу. Тук е пълно с русофили-българофоби, които ще те низвергнат за тези думи!
Ех не млъкна тоя бе! правиш президентската институция по нищожна отколкото си е по закон