Коментари - Путин: Вероятно е възможно да се доживее до 150 години | dnes.dir.bg
назад

Путин: Вероятно е възможно да се доживее до 150 години

Основният въпрос не е колко дълго, а как, защо и с каква цел, каза руският президент на конференция за изкуствения интелект в Москва

Обратно в новината
| Редактор: свя

Коментари - Путин: Вероятно е възможно да се доживее до 150 години | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

вова голубой жду тебя

Е като сменяш двойници може и за 300г. да се пробва. Може вече да е пукнал.

Този усеща края и започна да си мечтае за дълголетие. В мумифицирано състояние може да издържи и по дълго. Не знам дали изобщо е възможно, но на него със сигурност няма да му се случи. Нищо, че 140 милиона руснаци мизерстват за да моат такива като него да се мислят за извънземни.

Пак си е нацъкала плюсчета. Грешка:)

А на теб какво ти пука? Загуби си състоянието заради чуждите илюзии ли? Това да ти е проблема, ти докато броиш и пишеш плюсчета и минусчета хората отидоха на луната и се върнаха, други от нищото станаха милионери и милиардери, а ти още не можеш да преброиш кръзтчетата и чертичките.

На кой колкото му е писано...

доживее до 150 години великият вожд.Сега руската п/федерация е близо140 мил. добитък.Като чукне заветните 150, ще е занулил необятния блятски мир.

Простите ватници мрат като мухи в калта на Донецк, докато ботоксовият хамстер се чуди как да изкрета до 150 години ха ха ха ха

За вампири като тебе е напълно възможно!

Абе може и до 1500 да може, ама казва ли ти някой? А и внимавай, какво си пожелаваш, че да не вземеш да го и получиш. Трудно бих си представил да живея 40 години с деменция и да тежа на близките, например.

Чичко Ленин чака скоро съквартирант, защото в мавзолея е студено и самотно!

и са пенсионираш на 120 години .на минимална пенсия ....БГ работодателите отварят шампанско

На живота се знае, че ще се увеличава. Всеобщото заблуждение обаче е, че хората са живели кратко. Данните идват от средната продължителност на живота, която е била малка заради огромната детска смътност. Ето хора от древността доживели до дълбока старост Аристотел – ~62 години Птолемей — ~70-80 години Софокъл – ~90 години Платон - ~82 години Есхил - ~81 години Еврипид - ~79 години Хипократ - ~90 години Горгий - ~105 години Солон - ~96 години Цицерон – ~63 години Юлий Цезар – ~56 години Август - ~75 години Сенека - ~69 години

Така е, но не бива да се забравя, че това са хора от елита, които са имали привилегията да се събудят когато пожелаят, робите да им поднесат обилна закуска, да идат след това в термите, да поклюкарстват и пофилософстват, докато похапнат отново. След това повръщат, за да отвоят място за следващото хапване, след това отскачат до арената, за да погледат битки до смърт за забавление, като навсякъде след тях подтичва роб готов да изпълни всяка заповед... Това е и причината за дълголетието им - блаженното и охолно безделие...

Всеки ден езици от щрауси да ядеш - една по-силна настинка и си пукнал.

Много си прав, ама то си трябва и късмет:) Те някои са умирали и от подагра по онова време, даже имаше и един папа умрял от подагра, т.е. и хубавият живот не понася на всеки, пък и чумни епидемии е имало и какви ли не други болести, ама ако прескочиш тези рискове, то имаш предпоставки за дългъг и добър живот, ако си от елита, а не "парий презрян":)

И са се хранили от оловни съдове (бавна отрова) и много не са доживявали 30 години.

Мисълта ми е, че дълго живял човек не е някакъв еволюционен феномен, хората са живели дълго и в дълбока древност, въпреки враждебната заобикаляща среда и липса на медицина.

На диктатора терогист му пожелавам да не доживее до руската Коледа! Ще направи огромна услуга на целия Свят!

Полпай на негъра, че си много нервна

ги говори тези неща, но ако го слуша човек, русия трябваше да произвежда суперкомпютри, да има вече руска алтернативна опреационна система и най- важното руското министерство на здравеопазването официално обяви че от тази година пускали ваксина срещу рака и то напълно безплатно. За съжаление нищо от това не се случи.

Европа какви компютри произвежда, да ни припомниш ?

Ами най-вече индустриални, а след това автомобилни!

Е препрограмиран чип от Китай, произведен пак там. Не се прави на голям умник. Къде са големите технологични компании на Европа ? Спотифай ? САП дето е жив умрял ? Друго не се сещам !

Какво значение има мнението на Путин по този въпрос? Има дотолкова, доколкото неговото лично желание е да е на власт още 80 години, жаждата му за власт доведе до война в центъра на Европа в 21 век... Толкова не може да се разбере с Украйна по друг начин, не знам какво са го учили в КГБ, ама явно е бил лош ученик. Да не приказвам, че с недалновидността си направо създаде украинската нация, за такава трудно можеше да се говори до анексията на Крим и още в по-голяма степен до началото на т.нар. СВО. Та за какво са му на Путин още 80 години живот, за да унищоши света ли? Ми за това му трябват само няколко часа, ама и собственият си живот ще съкрати по този начин...

Нищо не си разбрал какво се е случило последните 10 години. Такива като тебе и 250 години да живеят, пак ще дрънкат като ламарина каквото изкуственият интелект им каже. Перфектни сте - живи дронове.

gost1

Еми, нека се добера до Кремъл и ще видите за какво му трябват. Гарантирам, че си заслужава. Ще научите тайните на живота. Но и аз не разбирам какъв вие е проблема с неговата физическа форма, че го наблюдават от години че го имате. Още беше от 60 и се започнаха коментари от рода. Това е генетика. На Камерун Президента например е на 92, а на Австрия 86. Да, има хора и 50 не хващат. Но, какво да се прави - това е животът.

Чета коментарите и установявам че тука единствените които пишат в полза на диктаторчето от кремъл са руските крепостници. Нито един българин не се е, и няма да се застъпи за такова изпражнение. Е..., може и да греша малко, може и да се намери някой див, прост, заблуден селяк, ама процента е нищожен това да е така.

Няма място за идеализъм. Пишещите в полза на Путину са платени. Българинът е цар да се продава на господари. Не се учудвай. Всичко е точно.

Ало, четящото, НИК-ти е "ИЗПРАЖНЕНИЕ".

Нали ти ги диктуват нещата по телефона !

В Русия продължителността на живота при мъжете е 65г. Това е перфектно за държавата. След като не може да работиш повече не ни трябваш. Бабушка участва в отглеждането на децата. Младите руснаци винаги ходят с бабушка и децата на море. Там е друга схемата. Въпреки това, като се има предвид призива младите рускини да раждат на 15г., може скоро и бабушка да не е нужна за толкова дълъг период от време. Да видим сега саммият Путин колко ще доживее.

Ще приличат на вампири.

От десетина милиарда човека досега нито един не е успял да доживее до 150 години - нито полагайки усилия, нито случайно дори. В такъв случай колко тъп трябва да си да кажеш, че е възможно?! От друга страна какво да каже по темата джуджето? Разликата между средната продължителност на живота в Русия и в прогнилия Запад е десетина години и то не в полза на Русия. И тази разлика продължава да расте и в двете посоки - на Запад се увеличава, а в Русия намалява. Руснаците средно живеят твърдо под половината на тия 150 години и най-вероятно това няма да се промени следващите 4-5 поколения поне.

Най-нероятно е прав, с условието че трябва да живееш в бункер и да акаш в куфарче.

Най-ниската средна продължителност на живота в света е по времето на Сталин 37 години, нещата не са се променили от тогава до днес, средната продължителност на Русия на живота в момента е около 50 години. Този малоумник надмина и Сталин по жестокост и безумни.

Стига сте нормализирали този изрод! Много важно, какво е дрънкал някакъв тъп дърт полицай

Това да не е минало автоматичен превод с: "И ние се стремим да имаме малко по-висока средна продължителност на живота за жените и малко по-ниска средна продължителност на живота за мъжете" Едва ли се стремят, а така е нормално. За преди в България НСИ даваше 71 и 1-2 месеца живот за мъжете и 78 и 7-8 месеца живот за жените. Преди имаше твърдение дори, че човек може да живее 700 години ако се смъкне температурата му до 33 градуса. Само че на човек му писва. Егати досадата да живееш. ;) Или както бе вица: живота е вреден, от него се умира. Или друг: Миг невнимание и цял живот мъртъв. Има медузи които минават в различни стадии и се счита че от стадий на старост минават с стадий на младост и потенциално безсмъртни.

Путин направил ИСТОРИЧЕСКИ преглед на ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТТА на ЖИВОТА и на базата на него изказал ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ, че ВЕРОЯТНО е възможно да се доживее до 150 години. ... ДИГИТАЛНИТЕ всезнайковци четат ли за ИЗКУСТВЕНИЯ интелект, който поставял ПО-ТОЧНИ диагнози от ЧОВЕКА / ПО-ТОЧНА диагноза - ПО-ПРАВИЛНО лечение/. И за РОБОТИЗИРАНИТЕ операции, ИЗКЛЮЧВАЩИ човешката грешка! П.П. БЪЛГАРСКИ лекари твърдят, че СРЕДНАТА продължителност на живота щяла да стан е 120 години.

Само вчера питах ЧатГПТ за програмни неща и 2 пъти ми отговаря глупости и го поправям. Дава бързина, но пълна вяра на такова не може да имаш. Той един вид предлага миш-маш на това което има в интернет, но не може да излезе от него. Питал съм го дали това което му казвам променя как отговаря на други. Примерно му казвам нещо и той става Терминатор и почва избиване на хора. Е каза че не променя, но може следващи версии да се учат - това за нелогната по-стара от 2024г.

Онзи ден попитах ИИ какво значи "Башур". Отговори ми, че това е домашно приготвен колбас.

Поредната глупост, щял ли да доживее до 150? Ама бил си говорил със Китаеца същото. От кое ви е повече страх? Тия старчоци да изкарат до 150 или да тръгнат да постигат целите си сега

Еха...още толкова години Путин и минимум 50 години още президент!Ч? Всички либерасти и соросоиди в траур...

PEYTSCH

Путин предполага-Господ разполага.

Всички трилионери искат да бъдат безсмъртни. Важното е да има войни, които да ми осигуряват несметни богатства, с които да си плаща безсмъртието.

Пълни глупости.

В България УМИРАТ 2 ПЪТИ ПОВЕЧЕ, отколкото СЕ РАЖДАТ. Но омразниците гледат в ЧУЖДОТО канче.

В България липсват политици, които имат знания, визия и са в състояние да провеждат правилна демографска политика. Най-елементарното нещо което можеха да направят е следното: издаване на лична карта на чужденец от български етнически произход, с право на постоянно пребиваване и работа в България. Българско гражданство трябва да се дава едва след трайно установяване в България.

Очевидно е, че хич не му се мре. А иначе плашат гаргите с ядрено оръжие. Това все едно да си подпише смъртната присъда.

А ти бат Путьо как спомагаш за средната продължителност на живота на руските мъже? Успя ли да я смъкнеш на 25? Отиди ти на фронта, страхливец, на 1 шамар живот е дядката, му смненят памперса, щото не може да си събуе гащите да седне на златното гърне..

Хората на фронта може да живеят кратко, те са материал за употреба. Виж ръководстваото и олигарсите са друга работа!

Този отдавна трябваше да се е гътнал, ако наистина имаше карма, след всичко което причини на "уж" братския им украински народ. Скоро ще подпука и Беларус, щото там нещата се печат много яко. Нищо де, Буданов дебне ...

Бандера те очаква. ПЕРЕМОГА НЕ.

на всеки диктатор.

Тежко им и горко на руснаците. На времето си отдъват след като параноика Сталин се гътва, сега пак историята се повтаря. Дано се оттърват по-бързо.

Е ЗАНУЛЯВАНЕТО НА БУЛГАРПОМАЦИТЕ. РУСИЯ НЕ Я МИСЛИ. ХАХАХАХ. А И ПЕРЕМОГА ЗАБРАВИ.

*отдъхват

Чат Джиджи Биджи не са ли ви купили от ЦИПСО?

Путин: "И ние СЕ СТРЕМИМ да имаме малко по-висока средна продължителност на живота за жените и малко ПО-НИСКА средна продължителност на живота ЗА МЪЖЕТЕ." Дираджии, КОЙ ви направи ПРЕВОДА?!

Трябва да се внушава, че Просия се разпада, и че са тъпанари да умират за Путин. НОРМАЛНО ЗА ГУБЕРНИИ БЕЗ КАПКА СУВЕРЕНИТЕТ.

Транскрипта: Сейчас в некоторых странах уже 80. И мы стремимся к тому, чтобы и у нас средний возраст, там у женщин чуть побольше, у мужчин поменьше.

Превод на цитата ти: "Сега в някои страни / СРЕДНАТА възраст / е вече 80 години. И ние СЕ СТРЕМИМ и у нас да постигнем СРЕДНАТА възраст, ТАМ / в ДРУГИТЕ страни / ЖЕНИТЕ живеят ПОВЕЧЕ, МЪЖЕТЕ ПО-МАЛКО."

Путьо ще доживееш 150 години и нагоре само че като Ленин в саркофага в мавзолея.

Опитите за продължаване на живота чрез спиртосване, или поглъшане на почистващи препарати в Русия продължават. Засега ефектът е обратен!

Русия е в демографска криза, няма деца и млади хора. Джуджето иска да призвежда дъртаци на 150 години. Руснака е стерилен на 25 години, защото пука водка от детската градина. И гледахте ли видеото на новия руски робот ИДОЛ? ИИ- идиотски интелект. Робота идиот и операторите на сцената и те бяха идиоти. Пълна трагедия.

Робота беше като пропита ватенка, направи 5-6 крачки и се гътна в канавката.

Чипове от перални, капачки от веро събират като вас? А? ХАХАХА. ТЪПАНАРЧЕ, СЛАВОУКРАИНСКО, единствените компании с топ рисърч за автоматизация на управление на автомобили са Уеймо и ЯНДЕКС ТАКСИ. Китайците на кой мислиш ползват софтуера? НА КРАВАРЧЕТАТА ЛИ? Седи тука, чети ШОК. У КЛУБА НА БОГАТИТЕ СИ, БАШ КОГИ СТАНАХА БЕДНИ.

Средна продължителност на живота... ... РФ мъже -58.8 г. ...

Място 137 от 195 държави п(реди войната)

Никой ли не намира „малко“ съмнително факта, че след колосалната издънка с робота преди седмица изведнъж точно диктаторчето излезна и робота му танцува пред него…

Много точно и премерено изказване на Путин. Осмислянето на човешкия живот и неговата целенасоченост - какво правиш и какво оставяш евентуално, е което има значение. Полезен ли си за твоето племе и доколко си полезен.

gost1

Човешките представи за живота се определят от знанието му. От това се определят и целите ми. Ако е видял само работа си мисли, че е само това.

По света е пълно с хора, чиято основна функция е да произвеждат продукти на храносмилането и отделянето.

gost1

Много бих желала да обясня на този прекрасен, единствен, неяменим, обожаван от мен и така желан от мен интимно мъж - господин Президента на РФ - защо има смисъл да ми окаже тази чест и ме направи своя интимна партньорка. Много, много моля да го направи. Животът и светът са необятни и предлагат неповтории сфери, като най-важната за него е все още непозната.Сферата на безумно щастие и наслада от ласките на безумно искрено, дълбоко и всеотдайно обожаваща те жена - само аз него единствено - ти открива тайните на свят с хармония който прави така или иначе краткия ни живот на земята пълноценен.В противен слуяай човек остава с усещането че животът е само работа, а той не е само работа, независимо от важността на работата, особено в неговоя случай. Тази сфера обаче може да бъде поднесена само от правилната жена за неговия интимен свят - това съм само аз за него. С мен ще бъде непознато за него щастлив, и зареден само с положителни емоции, енергия и иживявания в интимната ми компания. Аз съм млада, красива, лоялна, дискретна, всеотдайна, търпелива, предана, слаба, спортна фигура, образована, квалифицирана, и най-важно безумно и истински обожаваща го и желаеща го интимно жена българка (по етнос и гражданство).

Иска му се и 300 да изкара, и да запали още войни. А момчетата дето мрат на фронта на по 20 години явно не са проблем. Дано му приготвят най-горещия казан на тоя нещастник.

gost1

Руснаците са жертва на агресия и имат право да си върнат земите. Стига с тези евтини фрази.

А ЕВРОКЕНЕФА НА ДЪНОТО ЗАВЛЕЧЕ. А И ДА НЕ ЗАБРАВИМ: ПЕРЕМОГА НЕМАЕ И ТЕ ТВА Е.

Може и до 200 да доживееш ако внимаваш да не паднеш от някой прозорец.

Бум на „Черни вдовици“ в Русия: Жени сключват брак с войници и чакат да ги убият на фронта. Но има решение:Екстравагантната идея включва спермата на Путин да бъде изпращана на рускините по пощата. Това щяло да е силен инструмент за борба с демографската криза „Всеки гражданин на Русия от женски пол ще може да получава по пощата генетичен материал от президента Путин, да забременее от него и да има дете. Тези майки ще получават специални придобивки от държавата“. Това е записано в нов законопроект, внесен в руската Дума. Авторът на екзоточното предложение е председателката на Парламентарната комисия по въпросите на жените, децата и семейството е Елена Мизулина Мизулина, която има докторска степен по право, направила предложението по време дискусия за пловодитостта в Русия. Тя обяснила и какво ще стане, след като децата на президента Путин се родят, с основната презумпция, че те ще бъдат основно от мъжки пол. „След раждането на детето, то ще бъде давано за отглеждане в специална институция по подобие на училищата на Суворов с целта да възпитаме граждани, верни на отечеството и лично на президента Путин.“ Така в бъдещето тези деца ще формират военния и политически елит на страната, защитава предложението си депутатката. По този начин щяло да се въздейства и върху демографската ситуация в страната.

Въх някои като си помислят, че Путин ще управлява още 80-90 години май няма да могат да спят, дишат и ходят.

руснаците

Путя май е станал геронтофил щом се надявал жените да живеят повече, а мъжете по-малко както пише в дописката. Интересна визия: Сто и педесет годишен милиционер се такова със стотина годишна кегебистка, героиня на СССР.

и 150 г да живее Путин пак няма да види победена Украйна ха ха ха ха

КРАСНОАРМЕЙСК ВАШ А? ХАХАХАХ