Втори ”национален протест на полицаите” пред НС (снимки)
Два кордона полиция и жандармерия обградиха НС заради първото заседание на депутатите и протеста срещу кабинета. Униформените са повече от протестиращите.
Обратно в новинатаКоментари - Втори ”национален протест на полицаите” пред НС (снимки) | Днес.dir.bg
Коментари
Българинът трябва да реши дали иска да бъде част от ЕС или Русия. Не може постоянно да седи разкрачен. Демокрацията е трудно постижима но диктатура с лидери като Станишев също не си е работа. Ако народа няма силна воля за демокрация ще получи лидери като Станишев които прокарват Руски интереси и в никакъв случай социални. Пари ще има от Русия но няма безплатен обяд ако си мислите, че ще е като старите времена. Руснаците вече веднъж направиха тази грешка.
Докато полицията охранява избраниците ни какво се е случило последната половин година: -Битовата престъпност се е увеличила с 8,2%. -Катострофите са се увеличили с 14,38%. -Обирите на домовете през светлата част на денонощието са се увеличили с 17,8 %. -Нападенията по улиците са се увеличили с 10,27%. -Да,изнасилванията са намаляли с 9,36%. БЛАГОДАРЯ НА РОДНАТА МИЛИЦИЯ.
Бях отложил поста си от 10-ти Януари за днес поради отмененият протест от 10-ти на 15-ти Януари. Но и днес няма какво да коментирам, защото и този протест го няма. Жалко, а исках да се изкажа.