Полицаи и железничари на протест
Днес полицаи и железничари организират протести в София и Горна Оряховица. Исканията на едните са за законодателни изменения, които да инкриминират посегателствата срещу полицаи, а другите искат да си получат заплатите.
Обратно в новинатаКоментари - Полицаи и железничари на протест | Днес.dir.bg
Коментари
тново се повтарят нещата от 1997 година . Тогава както и сега в неплатежоспособност остава кредитора (БДЖ), а най големият му длъжник(Кремиковци) не плаща и оцелява!!! КАКВА Е СЪДБАТА НА КРЕМИКОВЦИ И КАКВО СТАВА С НЕГОВАТА СОБСТВЕНОСТ?? ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА 23.09.2009 ГОДИНА СЪС СОБСТВЕНОСТТА НА КРЕМИКОВЦИ. ВИЖТЕ КОЙ И КАК Я ПРЕДОБИВА. Новия стар собственик на комбината е същия този който по време на Станишковото правителство е направил опит за неговото предобиване. КОЙ Е ТОЙ И КАКВО Е МИСЛИЛ ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ 2008 МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОТ ПОБЛИКУВАНАТА ОТ ДАРИК ИНФОРМАЦИЯ: Представители на консултанта по продажбата на 71 процента от Кремиковци Мерил Линч са внесли този следобед при министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров предложението на Арселор Митал за покупка на комбината, научи Дарик. Кандидат-инвеститора е собственост на най-големия брат във фамилията Митал Лакшми. НА УЧАСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ПРЕДОСТАВЯМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРОЧЕТАТ КАК НА 23.09.2009 ГОД. ФАМИЛИЯТА МИТАЛ СТАВА СОБСТВЕНИК НА ОНОВА КОЕТО ПО МАЛКИЯ БРАТ Е ЗАЛОЖИЛ В ЧЕРНОМОРСКА БАНКА. Може би някой държавен чиновник ще си спомни и за онези 350 мил. евро, които бяха обезпечени с активи на комбината но нито цент от тях не достигна до касата на Кремиковци. Къде отидоха тези пари държавата като един от съсобствениците на Кремиковци трябваше да знае. Но тук са по интересни отново имената на посредника в тази измама с този фиктивен заем - консултантите от Мерил Линч. В тази Мерил Линч не заработваха ли някои от царските юпита??? А не беше ли сегашния премиер пъдаря на царя??? В КРАЙНА СМЕТКА ВЪПРОСА ЗА БДЖ СЕ СВЕЖДА ДО ТОВА: ЩЕ ПЛАТИ ЛИ НОВИЯ СОБСТВЕНИК НА КРЕМИКОВЦИ ЗАДЪЛЖЕНИЕТО СИ КЪМ ЖЕЛЕЗНИЦИТЕ?? Убеден съм, че това няма да се случи просто защото не Борисов, а Юпитата на Сакскобургготски продължават да ни вкарват в такива схеми в които един пие, а друг плаща. Сметките на фамилията Митал, към БДЖ ще бъде платена от изхвърлените и обречени на глад български железничари. По схемата на доминото идва ред на НЕК. ДА СЕ ГОТВЯТ СЛЕДВАЩИТЕ. ГЕНОЦИДА КЪМ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДОТОГАВА ДОКАТО НЕ ИЗХВЪРЛИМ ОТ БЪЛГАРИЯ И САКСКОБУЛГГОТСКИ, И ПЪДАРЯ МУ И ИДВАЩИЯ ОТ КОЛУМБИЯ ДЯНКОВ И ЦЯЛАТА ТАЗИ НЕЛИЦИПРИЯТНА ПАСМИНА .
тново се повтарят нещата от 1997 година . Тогава както и сега в неплатежоспособност остава кредитора (БДЖ), а най големият му длъжник(Кремиковци) не плаща и оцелява!!! КАКВА Е СЪДБАТА НА КРЕМИКОВЦИ И КАКВО СТАВА С НЕГОВАТА СОБСТВЕНОСТ?? ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА 23.09.2009 ГОДИНА СЪС СОБСТВЕНОСТТА НА КРЕМИКОВЦИ. ВИЖТЕ КОЙ И КАК Я ПРЕДОБИВА. Новия стар собственик на комбината е същия този който по време на Станишковото правителство е направил опит за неговото предобиване. КОЙ Е ТОЙ И КАКВО Е МИСЛИЛ ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ 2008 МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОТ ПОБЛИКУВАНАТА ОТ ДАРИК ИНФОРМАЦИЯ: Представители на консултанта по продажбата на 71 процента от Кремиковци Мерил Линч са внесли този следобед при министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров предложението на Арселор Митал за покупка на комбината, научи Дарик. Кандидат-инвеститора е собственост на най-големия брат във фамилията Митал Лакшми. НА УЧАСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ПРЕДОСТАВЯМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРОЧЕТАТ КАК НА 23.09.2009 ГОД. ФАМИЛИЯТА МИТАЛ СТАВА СОБСТВЕНИК НА ОНОВА КОЕТО ПО МАЛКИЯ БРАТ Е ЗАЛОЖИЛ В ЧЕРНОМОРСКА БАНКА. Може би някой държавен чиновник ще си спомни и за онези 350 мил. евро, които бяха обезпечени с активи на комбината но нито цент от тях не достигна до касата на Кремиковци. Къде отидоха тези пари държавата като един от съсобствениците на Кремиковци трябваше да знае. Но тук са по интересни отново имената на посредника в тази измама с този фиктивен заем - консултантите от Мерил Линч. В тази Мерил Линч не заработваха ли някои от царските юпита??? А не беше ли сегашния премиер пъдаря на царя??? В КРАЙНА СМЕТКА ВЪПРОСА ЗА БДЖ СЕ СВЕЖДА ДО ТОВА: ЩЕ ПЛАТИ ЛИ НОВИЯ СОБСТВЕНИК НА КРЕМИКОВЦИ ЗАДЪЛЖЕНИЕТО СИ КЪМ ЖЕЛЕЗНИЦИТЕ?? Убеден съм, че това няма да се случи просто защото не Борисов, а Юпитата на Сакскобургготски продължават да ни вкарват в такива схеми в които един пие, а друг плаща. Сметките на фамилията Митал, към БДЖ ще бъде платена от изхвърлените и обречени на глад български железничари. По схемата на доминото идва ред на НЕК. ДА СЕ ГОТВЯТ СЛЕДВАЩИТЕ. ГЕНОЦИДА КЪМ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДОТОГАВА ДОКАТО НЕ ИЗХВЪРЛИМ ОТ БЪЛГАРИЯ И САКСКОБУЛГГОТСКИ, И ПЪДАРЯ МУ И ИДВАЩИЯ ОТ КОЛУМБИЯ ДЯНКОВ И ЦЯЛАТА ТАЗИ НЕЛИЦИПРИЯТНА ПАСМИНА .
РАБОТНИЦИТЕ ОТ БДЖ СМЕЯ ДА КАЖА ЧЕ СА ОТГОВОРНИ В РАБОТАТА СИ МНОГО ПЪТИ СЪМ ПЪТУВАЛА ПО БДЖ И СЪМ МИСЛЕЛА ЧЕ НАИСТИНА ИМА ДОБРИ И КВАЛИФИЦИРАНИ -МАШИНИСТИ КОНДУКТОРИ И НАЙ ВЕЧЕ РЪКОВОДИТЕЛИ ПО ДВИЖЕНИЕТО- И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОЙТО СЕ ЗАНИМАВАТ СЪС ДВИЖЕНИЕТО НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТЕ ВИНАГИ СА БИЛИ В СЯНКА В СРАВНЕНИЕ СЪС АДМИНИСТРАЦИЯТА -ЗАЩОТО ОТ 20 ГОДИШНИЯ ПРЕХОД СА СЪКРАЩАВАНИ САМО РАБОТНИЦИ СВЪРЗАНИ ПРЯКО С ДВИЖЕНИЕТО -НО НЕ И ОТ АДМИНИСТРАЦИЯТА КРАЙНО ВРЕМЕ Е И ТОВА ДА СТАНЕ-ЩО СЕ ОТНАСЯ ЗА ДВИЖЕНИЕТО ПО БДЖ ИСКАМЕ КВАЛИФИЦИРАНИ И ОТГОВОРНИ РАБОТНИЦИ ЗА ДА БЪДЕМ СПОКОЙНИ КОГАТО ПЪТУВАМЕ
Полицейският протест е нагъл. Нагло е да искаш от държавата да ти гарантира безнаказано да биеш и да убиваш, само защото си в униформа. Не може да седиш пред съда и да протестираш, че е наказал полицаи, които са убили задържан или да протестираш, че съдът не е наказъл жестоко, този, който е посегнал над полицай. Това, че са в униформа не значи, че са недосегаеми. А и ще се съгласите, че хората в униформа, не са най- честната и храбра част от нашето общество. Каква държава искаме да бъдем полицейска или правова. Направо са нагли.
На времето, в първите години на своето управление Тодор Живков беше засегнал с нещо интересите на военните и милицията, но твърде бързо коригира политиката си в това отношение. Благодарение на подържката на тези две структури той се задържа дълги години на най-високия държавен пост в България и ако не беше лигльото Горбачов, сигурно щеше и в момента да ви управлява. Дано да е разказал тази приказка на ББ, иначе ми се струва, че ще посрещнем Новата 2010 г. с някой нов спасителна страната.
Всики сме в правото си да протестираме и стачкуваме....А и има защо...Оправдавам и полицаите и жепейците..Но да ми защитават колегите си виновни за смърта на Чората...не мога да ги оправдая..Нима искат да бият ненаказано всеки задържан?Да ги ритат като топка ,да избиват комплекси и задоволяват садистични наклонности? Е не става така..И затова има съд...Лош или хубав....той е този които ще отмери кога кой е виновен...Допускам ,че протеста на полицаите може да е организиран от самият вътрешен министър
те не разбраха ли че докато не почнат да си вършат работата, никой няма да им плаща повече... оня ден едно момче го биеха пред фантастико, полицията идва и питат къде е извършителя....не го гонят, не го търсят, а той мрасникът беше се шмугнал зад моя блок и пиеше бира с приятели. Казах на полицайте,а те и не помръднаха даже....та питам тогава за какво искате повече пари?за да симулирате работа ли?
Понеже вече няма работническа класа, няма и професионални съюзи, те са имагинерни. Тези протести обаче, са на служители на олигархията. Ще повикат, ще полаят и ще кротнат, защото морът се нарича БЕЗРАБОТИЦА. Българското общество е разделено и поради факта, че нищо не зависи от държавата, а и полицаите и БДЖ са държавни. Независимо от предварително обречената им кауза, АЗ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ на тези хора, борещи се за социалните си права.
тново се повтарят нещата от 1997 година . Тогава както и сега в неплатежоспособност остава кредитора (БДЖ), а най големият му длъжник(Кремиковци) не плаща и оцелява!!! КАКВА Е СЪДБАТА НА КРЕМИКОВЦИ И КАКВО СТАВА С НЕГОВАТА СОБСТВЕНОСТ?? ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА 23.09.2009 ГОДИНА СЪС СОБСТВЕНОСТТА НА КРЕМИКОВЦИ. ВИЖТЕ КОЙ И КАК Я ПРЕДОБИВА. Новия стар собственик на комбината е същия този който по време на Станишковото правителство е направил опит за неговото предобиване. КОЙ Е ТОЙ И КАКВО Е МИСЛИЛ ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ 2008 МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОТ ПОБЛИКУВАНАТА ОТ ДАРИК ИНФОРМАЦИЯ: Представители на консултанта по продажбата на 71 процента от Кремиковци Мерил Линч са внесли този следобед при министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров предложението на Арселор Митал за покупка на комбината, научи Дарик. Кандидат-инвеститора е собственост на най-големия брат във фамилията Митал Лакшми. НА УЧАСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ПРЕДОСТАВЯМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРОЧЕТАТ КАК НА 23.09.2009 ГОД. ФАМИЛИЯТА МИТАЛ СТАВА СОБСТВЕНИК НА ОНОВА КОЕТО ПО МАЛКИЯ БРАТ Е ЗАЛОЖИЛ В ЧЕРНОМОРСКА БАНКА. Може би някой държавен чиновник ще си спомни и за онези 350 мил. евро, които бяха обезпечени с активи на комбината но нито цент от тях не достигна до касата на Кремиковци. Къде отидоха тези пари държавата като един от съсобствениците на Кремиковци трябваше да знае. Но тук са по интересни отново имената на посредника в тази измама с този фиктивен заем - консултантите от Мерил Линч. В тази Мерил Линч не заработваха ли някои от царските юпита??? А не беше ли сегашния премиер пъдаря на царя??? В КРАЙНА СМЕТКА ВЪПРОСА ЗА БДЖ СЕ СВЕЖДА ДО ТОВА: ЩЕ ПЛАТИ ЛИ НОВИЯ СОБСТВЕНИК НА КРЕМИКОВЦИ ЗАДЪЛЖЕНИЕТО СИ КЪМ ЖЕЛЕЗНИЦИТЕ?? Убеден съм, че това няма да се случи просто защото не Борисов, а Юпитата на Сакскобургготски продължават да ни вкарват в такива схеми в които един пие, а друг плаща. Сметките на фамилията Митал, към БДЖ ще бъде платена от изхвърлените и обречени на глад български железничари. По схемата на доминото идва ред на НЕК. ДА СЕ ГОТВЯТ СЛЕДВАЩИТЕ. ГЕНОЦИДА КЪМ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДОТОГАВА ДОКАТО НЕ ИЗХВЪРЛИМ ОТ БЪЛГАРИЯ И САКСКОБУЛГГОТСКИ, И ПЪДАРЯ МУ И ИДВАЩИЯ ОТ КОЛУМБИЯ ДЯНКОВ И ЦЯЛАТА ТАЗИ НЕЛИЦИПРИЯТНА ПАСМИНА .
тново се повтарят нещата от 1997 година . Тогава както и сега в неплатежоспособност остава кредитора (БДЖ), а най големият му длъжник(Кремиковци) не плаща и оцелява!!! КАКВА Е СЪДБАТА НА КРЕМИКОВЦИ И КАКВО СТАВА С НЕГОВАТА СОБСТВЕНОСТ?? ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО НА 23.09.2009 ГОДИНА СЪС СОБСТВЕНОСТТА НА КРЕМИКОВЦИ. ВИЖТЕ КОЙ И КАК Я ПРЕДОБИВА. Новия стар собственик на комбината е същия този който по време на Станишковото правителство е направил опит за неговото предобиване. КОЙ Е ТОЙ И КАКВО Е МИСЛИЛ ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ 2008 МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ОТ ПОБЛИКУВАНАТА ОТ ДАРИК ИНФОРМАЦИЯ: Представители на консултанта по продажбата на 71 процента от Кремиковци Мерил Линч са внесли този следобед при министъра на икономиката и енергетиката Петър Димитров предложението на Арселор Митал за покупка на комбината, научи Дарик. Кандидат-инвеститора е собственост на най-големия брат във фамилията Митал Лакшми. НА УЧАСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ПРЕДОСТАВЯМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРОЧЕТАТ КАК НА 23.09.2009 ГОД. ФАМИЛИЯТА МИТАЛ СТАВА СОБСТВЕНИК НА ОНОВА КОЕТО ПО МАЛКИЯ БРАТ Е ЗАЛОЖИЛ В ЧЕРНОМОРСКА БАНКА. Може би някой държавен чиновник ще си спомни и за онези 350 мил. евро, които бяха обезпечени с активи на комбината но нито цент от тях не достигна до касата на Кремиковци. Къде отидоха тези пари държавата като един от съсобствениците на Кремиковци трябваше да знае. Но тук са по интересни отново имената на посредника в тази измама с този фиктивен заем - консултантите от Мерил Линч. В тази Мерил Линч не заработваха ли някои от царските юпита??? А не беше ли сегашния премиер пъдаря на царя??? В КРАЙНА СМЕТКА ВЪПРОСА ЗА БДЖ СЕ СВЕЖДА ДО ТОВА: ЩЕ ПЛАТИ ЛИ НОВИЯ СОБСТВЕНИК НА КРЕМИКОВЦИ ЗАДЪЛЖЕНИЕТО СИ КЪМ ЖЕЛЕЗНИЦИТЕ?? Убеден съм, че това няма да се случи просто защото не Борисов, а Юпитата на Сакскобургготски продължават да ни вкарват в такива схеми в които един пие, а друг плаща. Сметките на фамилията Митал, към БДЖ ще бъде платена от изхвърлените и обречени на глад български железничари. По схемата на доминото идва ред на НЕК. ДА СЕ ГОТВЯТ СЛЕДВАЩИТЕ. ГЕНОЦИДА КЪМ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДОТОГАВА ДОКАТО НЕ ИЗХВЪРЛИМ ОТ БЪЛГАРИЯ И САКСКОБУЛГГОТСКИ, И ПЪДАРЯ МУ И ИДВАЩИЯ ОТ КОЛУМБИЯ ДЯНКОВ И ЦЯЛАТА ТАЗИ НЕЛИЦИПРИЯТНА ПАСМИНА .
РАБОТНИЦИТЕ ОТ БДЖ СМЕЯ ДА КАЖА ЧЕ СА ОТГОВОРНИ В РАБОТАТА СИ МНОГО ПЪТИ СЪМ ПЪТУВАЛА ПО БДЖ И СЪМ МИСЛЕЛА ЧЕ НАИСТИНА ИМА ДОБРИ И КВАЛИФИЦИРАНИ -МАШИНИСТИ КОНДУКТОРИ И НАЙ ВЕЧЕ РЪКОВОДИТЕЛИ ПО ДВИЖЕНИЕТО- И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОЙТО СЕ ЗАНИМАВАТ СЪС ДВИЖЕНИЕТО НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТЕ ВИНАГИ СА БИЛИ В СЯНКА В СРАВНЕНИЕ СЪС АДМИНИСТРАЦИЯТА -ЗАЩОТО ОТ 20 ГОДИШНИЯ ПРЕХОД СА СЪКРАЩАВАНИ САМО РАБОТНИЦИ СВЪРЗАНИ ПРЯКО С ДВИЖЕНИЕТО -НО НЕ И ОТ АДМИНИСТРАЦИЯТА КРАЙНО ВРЕМЕ Е И ТОВА ДА СТАНЕ-ЩО СЕ ОТНАСЯ ЗА ДВИЖЕНИЕТО ПО БДЖ ИСКАМЕ КВАЛИФИЦИРАНИ И ОТГОВОРНИ РАБОТНИЦИ ЗА ДА БЪДЕМ СПОКОЙНИ КОГАТО ПЪТУВАМЕ
Полицейският протест е нагъл. Нагло е да искаш от държавата да ти гарантира безнаказано да биеш и да убиваш, само защото си в униформа. Не може да седиш пред съда и да протестираш, че е наказал полицаи, които са убили задържан или да протестираш, че съдът не е наказъл жестоко, този, който е посегнал над полицай. Това, че са в униформа не значи, че са недосегаеми. А и ще се съгласите, че хората в униформа, не са най- честната и храбра част от нашето общество. Каква държава искаме да бъдем полицейска или правова. Направо са нагли.
На времето, в първите години на своето управление Тодор Живков беше засегнал с нещо интересите на военните и милицията, но твърде бързо коригира политиката си в това отношение. Благодарение на подържката на тези две структури той се задържа дълги години на най-високия държавен пост в България и ако не беше лигльото Горбачов, сигурно щеше и в момента да ви управлява. Дано да е разказал тази приказка на ББ, иначе ми се струва, че ще посрещнем Новата 2010 г. с някой нов спасителна страната.
Всики сме в правото си да протестираме и стачкуваме....А и има защо...Оправдавам и полицаите и жепейците..Но да ми защитават колегите си виновни за смърта на Чората...не мога да ги оправдая..Нима искат да бият ненаказано всеки задържан?Да ги ритат като топка ,да избиват комплекси и задоволяват садистични наклонности? Е не става така..И затова има съд...Лош или хубав....той е този които ще отмери кога кой е виновен...Допускам ,че протеста на полицаите може да е организиран от самият вътрешен министър
те не разбраха ли че докато не почнат да си вършат работата, никой няма да им плаща повече... оня ден едно момче го биеха пред фантастико, полицията идва и питат къде е извършителя....не го гонят, не го търсят, а той мрасникът беше се шмугнал зад моя блок и пиеше бира с приятели. Казах на полицайте,а те и не помръднаха даже....та питам тогава за какво искате повече пари?за да симулирате работа ли?
Понеже вече няма работническа класа, няма и професионални съюзи, те са имагинерни. Тези протести обаче, са на служители на олигархията. Ще повикат, ще полаят и ще кротнат, защото морът се нарича БЕЗРАБОТИЦА. Българското общество е разделено и поради факта, че нищо не зависи от държавата, а и полицаите и БДЖ са държавни. Независимо от предварително обречената им кауза, АЗ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ на тези хора, борещи се за социалните си права.