Оправдателна присъда за убийствата пред ”Соло”
Софийският градски съд призна за невинен Илиян Тодоров за двойното убийство, станало пред дискотека "Соло" през април 2009 г. Присъдата обаче е подписана с особено мнение от младшия съдия в състава.
Обратно в новинатаКоментари - Оправдателна присъда за убийствата пред ”Соло” | Днес.dir.bg
Коментари
Заради подкурните и некадърни съдии и немарливите прокурори - България се превърна в рай за престъпниците ! Тук няма виновни - има само потърпевши ! За мен адвокатите и съдиите са най-долната и гнусна прослойка на обществото - тази, която учи ак убийците да лъжат и да избегнат правосъдието !
Моля каментиращите работата на съда да си зададат следния въпрос:Ако Вие бяхте на мястото на съдията разглеждащ делото каква присъда щяхте да постановите в случай,че експертите заявяват,че с ножа,който е приложен като веществено доказателство по делото не могат да се причинят такива наранявания.Втори въпрос:ако с приложения нож не могат да се причинят тези наранявания какво прави този нож към делото и дали е търсен и НАМЕРЕН истинския
Винаги има шанс човекът да е невинен, разбира се. Но винаги има и шанс, особено в България, и съответните правораздавателни органи да са подкупени. За съжаления, по всичко личи че си имаме работа с втория случай. Ако убиецът беше друг, все някой сред толкова много замесени хора щеше да го е видял, защитата щеше да набляга на тази версия, щеше да има все някой заподозрян... Но не е така - още отначало имаше какви ли не лавирания, през което време се търсеше удобна версия.
Може и да е невинен.Винаги когато медийте посочат някой със пръст и той автоматично става престъпник и всички вие започвате да "раздавате" смъртни присъди.......някой от вас беше ли там за да потвърди че той го е направил? Убиец се нарича човек който ДОКАЗАНО е извършил убийство в противен случай е ОБВИНЯЕМ! Замислете се преди да слагате етикети на хората само от една прочетена статия във вестник "уикенд".
В света няма съд който да осъди някой за убийство когато експерта каже че намерения нож не е този с който е извършено престъплението. Останалото е приказки и чешене на езици
...като ни приемаха в ЕС, беше казано, че една от прадпазните клаузи е нелегитимност на БГ съд, при несправяне с реформите, и поемането на правораздаването от спец комсия на ЕС.....след всичките абсурди, май е крайно време, или просто да пожелаем на всеки един съдия, да му се случи същото за което е оправдал видимо виновен.... И мисля че разни юристи сега ще ми казват как прокурора не е представил правилно доказателствата, които още по неправилно били събрани и тн...просто това е по гнила и миризлива ябълка дори и от политиците ни...