Прекратиха едно от делата срещу Пепи Еврото
Причината – няма магистрати, които да твърдят, че Петьо Петров ги е заплашвал и подкупвал
Обратно в новинатаКоментари - Прекратиха едно от делата срещу Пепи Еврото | Днес.dir.bg
Коментари
демокрацията се оказа, че всичко в нея е пропаганда, дъжавен рекет, унищожаване на хората като нация и много други неща, които са по зле от комунизма! щом дъжава позволява един смръдльо да рекетира цялата съдебна власт всичко е опопрастено! няма какво повече да се направи за тази държава и това е поне за сега! всички магистрати и следователи са подчинени на определени лица с компрометирано минало, което няма оправия!
Сега разбирам какво значи като казват, че България ще приеме Еврото.....
Мисля ,че в скоро време Пешо Еврото ще се прибере в България поради липса на доказателства или ще го самоубият магистрати и политици лапали на яслата чу.
в тази система няма един без прякор и който да не се е омазал до ушите в корупция. Дали ще е е във ВИПа на Осемте джуджета, клуб СС или ще бутат пачки на пудела, все тая.
по ченгесарски - питомци по право от симеоново, кадри на дс и бившата татова дружина. И заради това още ми въздиша ганьо по 80-те, щото не помни терора от 60-те и 70-те.
сериозно ли си мислите че някой ще направи нещо на човека РАЗДАВАЛ ПАРАЛЕЛНИ ЗАПЛАТИ на магистрати и полицаи?
Твърденията в медиите на Шиши че европрокурора ни Георгиева е разследване от Европейската прокуратура са опит за изопачаване на истината. Тя е със самоотвод по разследване за злоупотреби на Шиши за 20млн. евро.
При сегашния Главен мафиятор прокурор,който е пръв приятел на Пепи Еврото е нормално да няма магистрати,които да се оплакват от заплахи и подкупи от същия индивид.
При сегашния Главен мафиятор прокурор,който е пръв приятел на Пепи Еврото е нормално да няма магистрати,които да се оплакват от заплахи и подкупи същия индивид.
В час. Децата разказват. Мими: - Моя татко е катаджия, имаме много пари и живеем добре. Петя: - Моята майка е проситутка, имаме много пари и живеем добре. Иванчо: - Моя татко е тираджия. Ако не бяха катаджиите и проситутките, и ние щяхме да имаме много пари и да си живеем добре.
Понамаляха. Ма руските задобряха. Естествено услугите професионално са скъпи. Няма как Пепи някой обаче да не го скалъпи. В тоя бизнес да илядиш е рядко. По често уволнението е рязко и с краката напред по хоризонтала.
НЕ БЯХ ВИЖДАЛ СНИМКИ НА ТОЯ ПЕПИ ЕВРОТО ..... И КАТО ВИДЯХ СНИМКАТА СЕ ЗАМИСЛИХ ЧЕ ТАКЪВ НЯМА ДА МИНЕ МОЯ ФЕЙС КОНТРОЛ ... ОЩЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 30 СЕКУНДИ ..... И ЩЕ БЪДЕ ОТСВИРЕН :)) ..... ЯВНО Е БИЛ ТОЛЕРИРАН ЗАЩОТО И ДРУГИТЕ ОКОЛО НЕГО СА СЪЩИТЕ БАНДИТИ ......
И да коментираме и да не коментираме все тая. Някаква шайка идиоти и нацалниците им бандити се разпореждат с живота на милиони хора. А по света и на милиарди. Защо е това? Сложен многопластов въпрос - но е логично и част от природата. За да се промени нещо трябва и хората да се променят. Вярвам ще се случи. Това е най-важното, кога не знам, но няма друг път.
Корумпирана държава….пълен боклук….каквато е държавата, такъв е народът и
Кой нормално мислещ ще направи показания против Пепи.Самият прякор Пепи звучи безобидно. На хората не им се умира а да се довериш на съдебната система означава да влезеш директно в устата на Хищника.
ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ ДНЕС ! ПРОКУРАТУРА И СЪД ОПРАВДАВА И ЗАЛИЧАВА ОТ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ И ПОКРОВИТЕЛСТВА ! ЖИВЕЕМ В НЕЩО КАТО ПЪРВОБИТНО ОБЩИНЕН СТРОЙ , КЪДЕТО ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА СА НОРМАЛНО НЕЩО ! ЗА КОКОШКА НЯМА ПРОШКА , А ЗА МИЛИОНИ НЯМА ЗАКОНИ !
Е т'ва е! Амнистия пълна и след това щи осъди данъкоплатците в т.нар. "държава" да му платят за морални - имиджови щети. Територия, не държава
Снимката ли е Пепи Еврото? Ма той много елегантен? С костюм от Валентините на Графа от 80те години.
Пореден успех в борбата срещу корупцията! Аз всъщност не знам как остана още корупция по тия земи, след толкова удари по нея? Феномен, бате...
Балъци. Балъци. Балъци. Море. Океан. Вселена от балъци. Дела и Документи. Шменди и Капели. Водомери и Лапнишарани. А ДАЛАВЕРИТЕ СА ГОЛЯМИ. ЛАГААРД КАТО ВКАРА ДИГИТАЛНОТО ЕВРО ПЕПИ ЩЕ СЕ ПРЕКРЪСТИ ЛИ НА ПЕПИ СИДИБИСИТО?