Съдът се разшета - присъда срещу Амигоса на 1 декември
Софийски градски съд (СГС) насрочи за 30 ноември пледоарите по делото за пране на пари срещу Петър Петров - Амигоса, а за 1 декември - произнасяне на присъдата.
Обратно в новинатаКоментари - Съдът се разшета - присъда срещу Амигоса на 1 декември | Днес.dir.bg
Коментари
a be nie da ne sme tapanari naj golemite prestapnici sa ot sada i prokoraturata tova e mafiata
Професоре, става нвъпрос не за Доктора, а за Амигоса. Нещо си станал по късно днес? Професор съм: в 7 пишкам, в 8 акам(sic) в 9 се събуждам!!!
Всичко е за камуфлаж пред народа.Докторът отдавна изгни, а нашата,,независима съдебна система още му рови кокалите.Колко ли хора от нея си гушнаха мъни за цял живот, а сега за прах пред хората ни показват отново скелети.Накажете поне един от големите вагабонти от тройната коалиция.Или се повтаря случая от преде около двадесет години.Сваля се едното правителство, идва новото което има за задача да покрие всичко направено от предходното, а за залъгване на народа вдига пушилка до небето и ниско конкретно.Сергейчо, Симеончо и Доганчо заедно със своите разбойници си кротуват , а народа живее с празни надежди.Виновни няма.Ние сме си виновно, че се оставяме на комунисти, седесари, царисти и сега гербери , оглавявани от поставени от комунистите лица, да ни будалкът, че нещо ще тръгне по европейски у нас.Нищо няма да се промени и сега.
Хайде стига вече, разни там амигоси, омбрета, сомбрерота, пистолероси и др. под строй и в централния пандиз в сектора с вип патлаци.
a be nie da ne sme tapanari naj golemite prestapnici sa ot sada i prokoraturata tova e mafiata
Професоре, става нвъпрос не за Доктора, а за Амигоса. Нещо си станал по късно днес? Професор съм: в 7 пишкам, в 8 акам(sic) в 9 се събуждам!!!
Всичко е за камуфлаж пред народа.Докторът отдавна изгни, а нашата,,независима съдебна система още му рови кокалите.Колко ли хора от нея си гушнаха мъни за цял живот, а сега за прах пред хората ни показват отново скелети.Накажете поне един от големите вагабонти от тройната коалиция.Или се повтаря случая от преде около двадесет години.Сваля се едното правителство, идва новото което има за задача да покрие всичко направено от предходното, а за залъгване на народа вдига пушилка до небето и ниско конкретно.Сергейчо, Симеончо и Доганчо заедно със своите разбойници си кротуват , а народа живее с празни надежди.Виновни няма.Ние сме си виновно, че се оставяме на комунисти, седесари, царисти и сега гербери , оглавявани от поставени от комунистите лица, да ни будалкът, че нещо ще тръгне по европейски у нас.Нищо няма да се промени и сега.