Коментари - Пожар избухна на най-големия самолетоносач на САЩ, има пострадали | dnes.dir.bg
назад

Пожар избухна на най-големия самолетоносач на САЩ, има пострадали

Двама военнослужещи получават медицинска помощ, но няма опасност за живота им

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - Пожар избухна на най-големия самолетоносач на САЩ, има пострадали | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

тва ли имаше в предвид тръмпанара кат каза гледайте какво ше се случи на негодниците днес

най-добрият форд е проданият

Ми да, те пералните са много пожароопасни :))) Да бяха казали, че е от фритюрник в кухнята. Оп, сетих се, сигурно са намерили чипове от перални при пожара.

тоалетна е имало

Значи по последни данни се е запалила водата от пералнята. Да не си помисли някой, че е от военни действия, ВАЙ сакън джанъм. Тя и цистерната падна щото и свършило горивото и Ф15 по приятелска линия ги приземиха 3 броя, ама кво да се прави повреди, грешки случва се бе....

Да, лъжата е издигната в култ...

Така де, сутринта броя самолетите на летище София - гледам един по-малко. Да не е дал фира?

Абе те кораба ще си го оправят, ама Кузя май за металолом отиде...

географията на руснаците не предполага да имат такива кораби. просто е излишен разход.

Малоумник си ...

Тия са като Попай моряка..май им свърши спанака..време да се прибират..

С войната в Украйна много неща се промениха. Ерата на самолетоносачите и базите около света отшумява. Все по трудно и скъпо е да се защитават от съвременните ракети и дронове. Дано "златния купол" на Тръмп ме опровергай. Скоро вместо "бутс он дъграунт" ще има "роботс ондъгроунд"

Sm3hurk0

На посерковците им се запалила гемията :)))

Ако руснаците и русоробите нямат победи те веднага ще измислят такава. Ако руснаците и русофилите не воюват с никого, те започват да забелязват, че живеят в говна . Централното командване на военноморските сили на САЩ обяви, че днес е избухнал пожар в основното перално помещение на най-големия и най-нов самолетоносач в американския военен флот "Джералд Форд", предаде Ройтерс, цитирана от БТА. Избухването на пожара не е било свързано с бойни действия и разпространението му е ограничено, каза още командването.

Прегряли са пералните при прането на поср а ните гащи!!! Късо съединение от денонощно пране! Му хаааааааааааааааааааааааааааа.

Иранската информационна агенция съобщи, че две техни високоточни ракети ракети са проникнали в корпуса на американски самолетоносач и са поразили пералня и кош с мръсни гащи и чорапи. Скоро ще бъде публикувано видео, само дайте време на ислямските ИТ специалисти да доизпипат промпта.

Имало един Зевзек дето искал да яде кьотек, но не щеш ли за беда, още преди да му се случи това, Зевзека паднал поразен от бустер с нанотекче зареден, защото е наивен и невеж кретен.

3евзек

Ало, Ех Зевзек ибн троле, Този Зевзек го знам, бог да го прости. Умориха го бустерите на САНИТАР. Че беше кретен, беше. Заради "терапията" с вашите хапчета за поддържане на кремълския акцент. Като гледам и ти хич не му отстъпваш. Нормално развиващо се петгодишно дете вече може да прави разлика между два зевзека, а ти за 5 години не си и помръднал в тази посока. Спри хапчетата и имаш шанс да се възстановиш. Трол!

Абе хванете и преправете бушоните - сложете пирон или арамтурка осмица!

Явно е алергичен към ампеража на консуматорите

След Голямото пране идва Голямото сушене.. инсталацията на сушилното ще се претовари и айде пак пожар....после Голямото Гладене (изгоре и гладачното).... Абе модерна работа!

Яли са нещо запалително :(

са и у гърция на море нема да се ходи

Очевидно е време "Джералд Форд" да бъде преименуван на УСС "Хот Шит", ги ги ги!

След големото посиране следва големо пране и от там проблема с пералните....

Как да няма пострадали тия 4500 краваря преди седмица се посераха , сега и пералните им изгоряха ... Ситуацията там явно е направо екологична катастрофа

Да не си помислите, че е ударен, ей!!

Това е най-новия и най-нескопосан самолетоносач на САЩ. На това чудо, война не му трябва те сами ще се изтрепят. От както е пуснат тоалетните му са постоянно задръстени, сега явно са и без перални, представям си какви миризми са на борда...

Отава и да протече това корито..

Че то вече протече. Откъм кенефите, ги ги ги!

Започна се! В Мичиган неидентифициран мъж блъсна камион в синагога и откри огън!

завърши с изстрел на охраната.

Свършиха ракетите ли? Скоро, когато свършат и камионите ще има "камилар подгони с камила стадо пържени пилета от Кентъки, след което опече две". И тогава ще се почне наистина.

се говори по оперативки да не се пуши на борда,ама не слушат диванета с диванета. Ще се наказваме!

Къде са платените, щатни тролове на ДИРника? Тук обикновено и персонала на кенефното издание троли оъ тяхно име.

дадада... понеже като се върне ще има въпроси защо е опожарен, всички знаем защо!!! затова сега кухнята!!! не са ме били, ами паднах по стълбите!

Голямо пране е паднало, след като се о*каха оня ден. Тия перални с чипове ли бяха? Да не дойдат руснаците, че им трябват за ракетите, дето свършиха преди 2 години.

Бил е Призракът от Кувейт! Казват, че го хванали защото слушал частушки докато си вършел зуулумите срещу доблестните ни задокеански братя!

Самолетоносача дето не е обстрелян, не е уцелен, не е с крен и не е избягал, ли е това или друг? Този ли бе оакания от преди войната?

Запали се онова кафявото?

На всички им се е случвало да се наакат, ама американските моряци тези дни са номер 1 в този спорт... Тоалетната хартия да не е от Иран, само питам...

А тоалетните как са? Пак ще изпоцапат всичко...

Пишман войниците на Холивуд!

Така ще е тя, като не спазват забраната за пушене на тоя оакания параход... Метаня е гръмнАл и им е опърлил мустаците на янките.

Някой си е пазил маникюра докато си е прал посраните гащи.

Е бива ли така. Да внимават къде пушат тия Американски моряци. Не че нещо ама гърми извинявам се гори :).

Осъзнайте се! Може пострадал моряк български американец да е. Защо мразите? Сигурно са били на учения с българския флот някога. Я по човешки.

Откакто се изпонасраха на самолетоносача миналия месец, още немогат да се изперат. Та пералното помещение е прегряло.

Не хвърляйте памперси в тоалетните чинии, и те няма да са запушени!

А като обичаш чистотата и природата защо да въобще се кандидатира за кмет на столицата и разкоша? Да беше станал един рейнджър или горски и готово.

Тъкмо са прали кафевите си кюллотки и са ги отпрали иранците.

Абе тея ще дадат фира и без иранците...

фалшиво уиски , менте от нощния магазин

Пак е било "приятелски огън":::)))) Като с 5- Ф-15. Американците винаги са по-големи на приказки отколкото на възможности.

Краварите се оакаха, сега и пожар... Първата армия в света... леле-мале...

ютията изпърлила калъфа на една възглавница и дира бърза да огласи голямата новина - чети заглавието.

Смешно си е, ще знаеш :)

Ей това пушене нема край!

ще отразява лъчите от радарите и ще ослепява навихационните системи.. Уффф, то било кафяво прането :(

"Избухването на пожара не е било свързано с бойни действия" Нима? Е, щом така твърдите, ние веднага ви повярвахме. Сигурно някой матрос се е спънал докато е пушил тайно на палубата.