Коментари - Помен за 40 дни протести и панихида за кабинета | dnes.dir.bg
назад

Помен за 40 дни протести и панихида за кабинета

Протестиращите "На кафе" пред парламента направиха помен за 40-ия ден на протестите и отслужиха панихида за правителството на Пламен Орешарски. Протест има и пред Военния клуб, където се провежда дискусия със зам.-председателя на Европейската комисия Вивиан Рединг.

Обратно в новината

Коментари - Помен за 40 дни протести и панихида за кабинета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Панихида само ,че за така наречения реформаторски блок никога повече тази крадлива върхушка във властта

Пионерче пита баща си комунист: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.

Това са твоите мемоари, нали?

Не това са факти от историята

Тоа е най-гоялмата перачница за пари. Перачница която сега пери парите на мафията и ги прави чисти и бели. Орешарски е главния перач на мафиотските пари.

ЕЙ МУТРОМИЛИЦИОНЕРИ, НА БАС ЧЕ НЯМА ДА ДОИДЕТЕ НА ВЛАСТ.ГЕРБЕРИИИ НИКОГА НЕМОЖЕТЕ ДА НИ ПОБЕДИТЕ НИЕ СМЕ МНОГО. САМО АКО МЕ ВИДИТЕ С 200 КМ, ЩЕ ИЗБЯГАТЕ НАБАС.

СТИГА МИ КРАДЕ НИКА,БЕ ГЕРБЕРАСТ СМОТАН . АЗ КАТО КАЗВАМ , ЧЕ ИНТЕЛЕКТА НА ГЕРБЕРА Е СНИШЕН ДО ТОЗИ НА ЕДНОКЛЕТЪЧНИТЕ- АМЕБА , ЧЕХЪЛЧЕ И ЗЕЛЕНА ЕУГЛЕНА , ВИЕ НЕ МИ ВЯРВАТЕ .И КОЛКОТО И ДА СЕ ПЪНЕШ, ОПИТА ТИ ЗА ИМИТАЦИЯ Е НЕУСПЕШЕН .

Ако дръпнеш още една магистралка сигурно ще полетиш

От кога сме съседи с Франция ??? Питане от платен протестиращ, но поне с акъл, не прост комунист!

?????

Не може с електорат от изкуфели бабички, Сигани и турци, правителството да има българска подкрепа. Това не е мое мнение, такива са фактите - Евророма, ДПС,БСП и бабукери с несменени памперси. Само погледнете ТВ репортажите от подкрепящите Орешарски - бабукер, изкуфели старци, клопшари и за цвят, нереализирал се рапър.

Забрави и ИНТЕЛЕКТУАЛКАТА ДЕТО НИ ОБЯВИ ЗА СЪСЕДИ С ФРАНЦИЯ!!!

ТОВА СЕ ТИ КОМУНИСТИТЕ - ТЪПИ И ПРОСТИ

Рапера се реализирал за разлика от теб ! А ти в какво си се реализирал ?! Може би да правиш свирки на ГЕРБ а ?!

Що е то рапЕр и има ли почва у нас?

Източиха банките през 1995- 1996-та. Орешарски и Данчо Ментата бяха в основата на кредитния бум 2005-2007-ма. Орешарски и Данчо Ментата сега вършат поредното финасово престъпление срещу България. Орешарски и Данчо Ментата трябва да бъдат разследвани за тези престъпления и да влязат в затвора.

Ако имаш доказателства ги дай в съда, не ни занимавай нас!

ВИДЯХТЕ ЛИ БЪЛГАРИ КАКЪВ БЮДЖЕТ ПРИЕХА УПРАВЛЯВАЩИТЕ ТАМ НЕ ВЛИЗА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИ НА ПЕНСИИ,ДЕТСКИ ДОБАВКИ,ПОМОЩИ НА ХОРА В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ,ВКЛЮЧЕНИ СА НЯКАКВИ МИЖАВИ ДАРЕНИЯ ЗА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО.И ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ДЪРЛИТЕ КОИ ОТ КАКВА ПАРТИЯ Е И КАКВО ИСКА,АМА ТОЗИ ТАКЪВ БИЛ ОНЗИ ОНАКЪВ.ВИЕ ВСИЧКИ ОСЪЗНАВАТЕ ЛИ КАКВО СТАВА?ЯСНО ЛИ ВИ Е НА ВСИЧКИ,ЧЕ СТРАНАТА НИ СЕ УНИЩОЖАВА ТЯ НЕ САМО СЕ РАЗПРОДАВА НО И ХОРАТА СЕ ГОНЯТ.БЪЛГАРИТЕ СЕ ПРЪСКАТ ПО СВЕТА И ТАКА ЩЕ СЕ ПРЕТОПЯТ А НАШАТА ЗЕМЯ ВЕЧЕ НЯМА ДА Е НАША. ВМЕСТО ДА СТЕ ЕДИННИ ВИЕ БЪЛГАРИ САМО СЕ НАПАДАТЕ ЕДНИ ДРУГИ И СТЕ ОСТАВИЛИ НА ШЕПА ПРОДАЖНИЦИ ДА ДА УНИЩОЖАВАТ ВАШИЯТ ДОМ .МОНОПОЛНАТА МАФИЯ СИ ОСТАВА И ЩЕ ВИ СКЪСА ЗАДНИЦИТЕ САМО СЛЕД МЕСЕЦ НО ТОВА ЗАСЛУЖАВАТЕ.ЩОМ НЕ СТЕ ЕДИННИ И НЕ СЕ БОРИТЕ ЗА ДА ЗАПАЗИТЕ БЪЛГАРИЯ ЗА ВАС И ДЕЦАТА ВИ ТОВА ЗАСЛУЖАВАТЕ......САМО ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ И ТОГАВА ДАНО ПРОГЛЕДНЕТЕ.

да пишеш няма кой да ти повярва

Това го казва България. Това го заяви и Европа. Това се знае от целия свят. Орешарски обслужва мафията и за това никой министър председател по целия свят не му обръща внимание и не го брои за ''жив''. Пацо Олигарха е в изолация от цивилизацията.

Това го казва България. Това го заяви и Европа. Това се знае от целия свят. Боко обслужва мафията и за това никой министър председател по целия свят не му обръща внимание и не го брои за ''жив''. Боко Мутроолигарха е в изолация от цивилизацията.

Ако можеха и мозъчните клетки на някои платени писачи тук да се плодят като хората от малцинството основните избиратели на сегашното управление щяхме да сме много по-добре!!!

Я иди се провери дали имаш въобще мозъчни клетки ;)

не знам кой е платен, ама от твоя ник се бълват коментари през минута...та човек може да се позамисли...

стига си се оплаквал, че на теб никой не ти плаща!!! Ами като си спукан презерватив и грешка на природата кой ще ти плати???

Пародия

По-добре от спукан капут, отколкото комунде с промит мозък от Чернобил ;) Нещо газ пикаеш май сигурно бая истини говоря щом толкова хейтваш и си пръв лизач на партията ;)

Забравяш, че това са комунистически кратуни, които като ги шибат, си казват - Е, може да е добро момчето, да му дадем още един шанс. И така докрая на света....

Орешарски краде и дава на олигарсите. Първо даде на Васил Божков. Сега отново Орешарски краде и чрез ДДС канали и фирми от енергетиката ще даде пари на мафията. Орешарски краде от народа и дава на мафията. ОРЕШАРСКИ Е ПРЕСТЪПЕН СУБЕКТ РАБОТЕЩ ЗА МАФИЯТА.

ОТ ТЕЗИ ПРОТЕСТИРАЩИ ИМА ЛИ НЯКОЙ КОЙТО РАБОТИ НЕЩО ИЛИ СА САМО, СВЕТОВНО НЕИЗВЕСТНИ БАЛЕТИСТИ, БАЛЕРИНИ, РЕЖИСЬОРИ И ДРУГИ НАКАЧЕНИ КАТО ЧЕРВА НА БЮДЖЕТА! ТЕ ЛИ СЪЗДАВАТ БРУТНИЯ ВЪТРЕШЕН ПРОДУКТ ИЛИ ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ РЕАЛНО В ПРОИЗВОДСТВОТО И НЕ ПРОТЕСТИРАТ? ТЕЗИ СА ЕДНИ ПЛАТЕНИ МУШМУРОЦИ И СЕГА КАТО СПРАТ ДА ИМ ПЛАЩАТ ЩЕ ОСТАНАТ НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 100-200!

А ти кифло като бачкаш(спорно какво) ха сега връщай нов 1 милиард дълг освен ако не си от малцинството щото от там само да са плодите можете ;)

Да, дори и сега са 10 - 20 човека. Видно е и от снимката. Медиите обаче много ги обичат.

КАКВОТО И ДА СИ ПИШЕТЕ , ПЛАТЕНИ ДРАСКАЧИ ОТ ГЕРБ , ПОВЕЧЕ НИКОГА, АМА НИКОГА НЯМА ДА ВИДИТЕ ВЛАСТ .

О...Не само в Европа ! Навсякъде ви чуха и разбраха какви жалки платени Боко -Боклуковци сте !

Важното е да ядеш бахур нагъл комунист.

Авантаджии щели да останат без кафе - ужас !!! Тези няма ли кой да ги накарат малко да по работят и стига са бездействали а ?! Ако няма какво да правят - на майка ми градинката може да прекопат щото аз нямам време от работа !!! Айде към градинка и да помогнете !!!

Ти нали бачкаш и ще връщаш нов дълг от МИЛИРАД ние за кво да работим.

Илиян Илиев

Щото скоро парите за протестите и безплатното кафе ще свършат ;) И тогава ще ми ядете х.у.я. !!!

Безработния?? Майкати и баща ти ли ти дават още джобни??? Защото с твойто тъпо писане, разбира се никой няма да те наеме!! Кой ще си даде парите на простак като тебе??? Ще ти викам вече Рангел баш майстора!!!

Правителството на Орешарски агонизира.

Агонизира ГРОБ и като видяха дебелия ще се връщат в парламента бе загубеняци тъпи

Безработни дрисльовци от управлението на ББ се дерат по площадите и пречат на хората да си вършат работата и да ходят спокойно на работа!Ей изроди, оставката е наложителна ама се поставя срок за изпълнение на належащите задачи и след това се подготвят нови избори.

Ами ти работния ха сега върни нов дълг от 1 МИЛИАРД а ние ще ти гледаме сеира и ще пийваме кафенце. Щото нали се сещаш че тея дългове няма се върнат от малцинствата и хора без начално образование - основните избиратели на сегашното управление а от работещи и "умни" хора като тебе дето се имат за повече.

Боже, тези изроди напълно изтрещяха! Би било смешно, ако не беше жалко!!

Точно така тея гнусни бабички пред НДК са се обединили с Мишо Ша и Оре Ша - никъв акъл нямат!!!

Не съжалявам пожарникаря (агент Буда) и неговата ЕТ "тиквен герб" за тоталния им провал, защото те бяха жертва на собствената си глупост и колективна самозаблуда!

Съжалявай себе си че върна тези на власт!!!

kgb777kgb

Този сайт вече се е изродил до степен на тотален дебилизъм ! Преди време пускаха едни червени нещастници , ама те поне имаха по 2 грама мозък и една гънка/ от права лопата/ , сега и това го няма ! Даже от време на време пускаха по някой , дето може да напише сложно изречение ! Ще пиша само прости изречения ! Така всички боклуци ще живеят по-щастливо мислейки се за умни ! Сигурно е голямо щастие да си червен и тъп ! А ако и доганя те подкрепя отзаде , а болен пищи отпреде , това сигурно е раят за малоумниците ! Не е за много време , денят идва и всички вие си отивате ! Честито !

тъмносин цирей, иво 10 см..

Като гледам "простите ти изречения", завършващи, кажи-0речи, само на "!", ми идва да те посоча с пръст и да се разсмея на глас..

Защо протестиращите не могат да съберат хора дори за един мандат, на протестите?? Защото това са все костоваци, за които е жизненоважно да се повторят изборите и то колкото се може по-скоро!! Само те се наричат умни и красиви!!! Поради свещенна простота направиха коалиция с БДФ и загубиха държавната субсидия!!! Сега бързат да има избори, че поне субсидия да вземат!!!! Ееех костоваци, костоваци пак ще се срещнем след четири години!!!

Умни и красиви ги нарече баба Дърдърева, която се изживява като ментор.

Долна лъжа - това определение го измисли бившата пиарка на Борисов!

До BahMaaMu ( регистриран ): Хей приателю ти просто вече не си актуален. И малките деца разбраха че си платен писар. Вземи се скрии ще е наи добре или си смени ника поне да поразнообразиш и да не се натрапваш толкова много. То не че като си смениш ника пак няма да те разпознаем по каруцарският ти език ама нейсе.

Защо според тебе съм платен писар? Ако е просто защото виждам недостатъците в сегашното управление това е тъпа логика. Ако си мислиш че съм за ГЕРБ - ЕМИ НЕ СЪМ!!! Пишеш от злоба!!! Платения си ти!!! Но лошо няма и проститутките са платени като тебе ама те поне са готини а ти си просто подлога!!! Мене няма от кво да ме е срам! Ти обаче има над какво да се замислиш!!!

се прави на умен

kgb777kgb

Ти понеже си тъп , се мислиш за актуален ли ? Знам , че това да си МНОГО прост е условие за членство в БСП и ДПС ,но за атака ще ти трябва и жълта книжка ! Това едва ли ще ти е проблем така че дерзай , светлото бъдеще и бузлуджа те чакат !!!

Аз плиятелю за разлика от теб не повтарям като папагал ПОДЛОГА...ПОДЛОГА...ПОДЛОГА. Също смятам че езикът ми не каруцарски като твоя. Така че пожеш да продължаваш не ми пречиш. Вече никой не ти обръща внимание.

Извинявай БУДА, по погрешка ти пуснах един минус, който беше предназначен за този идиот под теб. Още веднъж извинявай!

Сметката от 40 дена омаловажаване и игнориране на протестиращите е = НИТО ЕДНА СПЕШНА РЕФОРМА И НОВ ДЪЛГ ОТ МИЛИАРД!!! ЧЕСТИТО РАДВАЙТЕ СЕ ЧЕ ПРОТЕСТА "УМИРА" СПОРЕД ВАС ПЛАТЕНИ ПОДЛОГИ!!!

Орешарски говори от името на мафията.

За непредубедени хора е ясно , че тези които протестират не знаят точно какво искат: повечето са недоволни, че тяхни- те партии излетяха или загубиха позиции в парламента и така може да останат без работа, други не са доволни от тези които бяха избрани, но защо не протестират , че ЕС призна изборите... ??, трети - от запалащането и т.н... Но ако все пак приемем за безспорно, че всички, и протестиращи и траещи си, са срещу олигарсите, никой не може да ти обясни що е това олигарх, защото никъде по света няма закон или законова дефиниция. Дори самата Вивиан Рединг, която преди ден-два също яко заклейми олигарсите, не знае какво е олигарх, защото не съм чувал ЕС да е издавал ДИРЕКТИВА ( Вид закон на ЕС), която да задължава страните да уеднаквят законите си за борба с олигарсите.Такава директива няма и да има, защото навсякъде по света богатите финасират политиците, а дали всеки богат ( като мислят нашенците) е олигарх - нека г-жа Рединг да изясни на тези които са по улиците за да няма празнословия.

Значт бе. Искат облаги. най-мизерните - по 2.50 на пост в нета и по 50 лева за цял ден клечене и грачене. По-личните - искат власт.

Аз не искам облаги. Искам ясно бъдеще. Тук. За мен и за детето ми.

Олигарха е незаконно забогатял мошеник!

Ми оповести ги публично и поименно всички незаконно забогатяли през последните 23 години и ги дай на прокурор, щом си толкова сигурен. Няма да има човек който да не ти ръкопляска. В противен случай може да се заключи, че и ти пламенно искаш да си богат като тях, но не можеш и затова само вдигаш лозунги .

Странна непоследователност.Точно преди оставката си,кабинетът Борисов,тегли бърз кредит от над 800мнл.лв.....за да потуши бунт на животновъдите.Плаща им,чрез кредит,защото великото Вице Дянков,не е сътворил нищо по-умно.От благодарност,те,на своя страна,докарват щастливите прасета в подкрепа на Великият Вожд.Падежът на заема е през август.Над 800мнл.С лихвите.....Сега,за подобна сума,става люта битка.Естествено,включва се и Той в дебата,с мрачни,та по-мрачни прогнози.Дълбоко мислените,умни,прозроливи икономисти,къде бяха тогава,за да протестират срещу кредита на Борисов?Колкото и де се пенявят,колкото и да се оправдават протестиращите,целта на протестите им е само една:сегашните да паднат от Власт,за да дойде една налудничава коалиция от ГЕРБ,бивши десни люспи,НФСБ,Кунева и пр.атрибути.Лично аз,логика не виждам.Останалото са глупости.И цирк.

Този дълг трябваше да се погаси със субсидиите за земделците от еврофондовете. Задай въпроса по друг начин - къде са тези субсидии и се тегли заем.

Европейците ви взимат на подбив , алоу протеста! Видяхте ли посланика на франсетата как взе да мънка, че не бил преведен/разбран както трябва? А освен това се оказа, че щял да се праждосва скоро. Т.е. реалната френска позиция ще я видим като дойде новия. Същото стана и с ония наркоман дето го пратиха май в Афганистан. Дойде нов и ето ново двайси, т.е. марси. :))

Не позволявайте да се подменя протеста с разни партийни цели и задачи, ПРОТЕСТА Е СРЕЩУ МАФИЯТА и всички трябва да са наясно с това, а мафията е ГЕРБ,БСП,ДПС,АТАКА

какво общо има атака с продаването- над 3 000 предпрятя на безценица от иван костов и останалата демократична паплач *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Познавам едно семейство, казват се Камен и Руми, с парите от протеста отидоха на море.

Нормално симпатизантите на Атака са добре платени. Пица имаха ли? Там къде пикаят?

Предполагам в градинката до НС, защо?

нови 2 лева и 50 стотинки в джобшето, нах мааму и кефа :)

а аз пък познавам друго семейство, Пена и Генади викат му Бай Гена, с парите от контрпротеста си купили бастуни и памперси и новия албум на Мишо Шута... опа той няма нов албум... исках да кажа стария

И ти си умен и красив, нали?

И аз познавам две такива семейства и наистина си събраха за море . Даже едното семейство успя да купи таблет на бмалката си дъщеря за по- малко от месец .Таправете си сметка по колко плаща герб .

хахахаах а ламбориджини не си ли купиха?

ХВАЩАМ СЕ НА ВСЯКАКЪВ БАС , ЧЕ БОЛШИНСТВОТО ОТ ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ГЕРБ НЕЗНАЯТ КАКВО ОЗНАЧАВА СЪКРАТЕНОТО НАИМЕНОВАНИЕ НА ТЯХНАТА ПАРТИЯ- ГЕРБ . ТОЛКОВА СА ТЪПИ ,ПРОСТИ И МАЛОУМНИ . КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ЧАЛГАРИ И ЧАЛГАРКИ .

Ето какво казва еврокомисар Рединг Вие не одобрявате правителството си. Кой е отговорен за вашето правителство? Вие българите. Вие гласувате. Според мен, обаче, всъщност българите одобряват всичко, каквото се случва. Ето 7 млн. юнаци си стоят в къщи и не правят активно нищо. Само 10000 са протестиращите, които имат смелост и показват лицата си. Това е овчи народ, прост до дупка.

Кой е прав 7 000 000 > 10 000. Сега да не почнеш с Ботев и хъшовете, че е различно!!! Просто хората ненавиждат предишното управление!!! Ние сме по-мъдри от теб!!!

Пародия

Верно ли?? По-добре от 10000 дето виждат кво става в държават отколкото 7 000 000 дето са абдикирали от това право. Ти се замисли кой е прав. Ние може да сме 10000 лесно ще имигрираме ако не станат нещата ама ти умния къде ще отидеш кат трябва връщаш нов дълг!!!

Ама да, повече сте. ( включвам всички гласуващи за ГЕРБ, БСП, ДПС и Атака ). И ста най бедни и нещастни от всички бели хора на Земята, защото от 1944 год. чавка Ви изпи акъла.

Сега виси пред компютъра и спами във форумите. На щатна заплата е към ДПС. Плащат му и усигуровките.

Така е, ИФ, така е.

Много червени закостенели малоумници нахлуха във форума и ми са под нивото да участвам на едно място с тях! Оставям ги да се кефят на разкошната си соцмизерия! Заслужават си го!

Като гледам начина ти на писане и изразните ти средства (четох те и на други места), не виждам за какво ниво претендираш. Много е ниско, ако искаш да знаеш. Простотията никога не е имала високо ниво. А от твоите писаници извира точно голямо количество откровенна простотия. Дано ме разбереш правилно. Един съвет - бъди малко по-етична, ще ти бъде от полза.

Платили им за панихида-правят.Бюджетът на тиквата е неизпълним.Соросчетата каква я въртят мислите,да му увеличат милиардите,той за това плаща.На вас протестиращи- трохи,но и те ще секнат.

Сорос поне е някой? Орешарски кой беше? Доцентче в УНСС???

свинарите. Когато докараха прасетата пред парламента да благодарят на кръстника си "Набирането на нужния финансов ресурс ще стане чрез емисия на Държавни ценни книжа, която ще бъде предложена на инвеститорите на аукцион на 20 февруари. Министерство на финансите ще пусне ДЦК за 800 милиона лв. Те са краткосрочни и падежът им ще настъпи на 22 август т.г., през август, което значи, че заемът за земеделците ще бъде платен на практика от следващото правителство." Това е ИСТИНАТА ЗА евросубсидиите! Колкото заема за дълга от 1 млрд ЕВРО излезе на нула, толкова и този е ВЪЗСТАНОВЕН НА НУЛА!!! Идете и си проверете с колко е нараснал ВЪНШНИЯ ДЪЛГ на БЪЛГАРИЯ !!!

Ха така една истинска приказка... за кафеджиите за да им просветне. А сега гербери кажете нещо пак... или тогава заемите бяха добре, а сега не?

Това съобщение е от 18 февруари!! Проверете си на коя дата ТИКВАТА е бил на среща на върха в Брюксел, на която се взема решение да се намалят субсидиите за селскостопанските производител!!!

ФК Рединг (на английски Reading Football Club) е английски футболен клуб от град Рединг, основан през 1871 г. Към март 2006 г. се състезават в Първенството на Футболната лига. На 25 март 2006 г. си осигуряват място във Висшата лига на Англия и през сезон 2006/07 ще играят за първи път в майсторската група на Англия. Прозвището на Рединг е кралете, понеже Рединг се намира в кралското графство Бъркшър. Стадионът на Рединг Мадейски носи името на президента на клуба Джон Мадейски и е с капацитет от 24 200 места.

Няма връщане назад - никога повече мутренско-милиционерска диктатура ! Ако за 40 дни не са го разбрали - и за 400 няма да го разберат ! 40 дни малоумни крясъци и неадекматни искания - нищо смислено ! 40 дни лумпенизация от продажници ! Дали изкараха за море ?

А защо си мислиш че протестиращите искат да се връщат назад или това по тв7 го чу?

Ами защото точно по телевизиите (не 7) показаха как ГЕРБ плащат на "протестиращи". ЗАТОВА ! Нещо неясно????

Всички се смеят на протестиращите изопачават нещата омаловажават ги и прочие. Само аз ви се смея как ще връщате нов дълг от МИЛИАРД платени писачи и подлоги мислещи се за нещо повече от протестиращите!!!

Направи една обедна почивка.

Пародия

За кво бе тука е толкова весело. Платени писачи и подлоги разказват вицове :).

Малкия фашист Воленчо Сидеров се загуби някъде.

Известен също като Мишо Шамаросания беше подлога на ГЕРБ през 2009-та. Всеки ден се молеше на Борисов за пари и услуги. На Борисов му писна и и изрита Шамара. От тогава Мишо е всеки ден на килимчето пред Доган проси пари. Взима пачките и ходи да омайва бабичките пред НДК.

Що не признаеш че и ДП беше подлога на ББ ? тогава никой не се сети да го демонизира , камо ли да протестира срещо монопола му.

БЕШЕ :) след като Борисов видя що за боклук е ДП веднага се разграничи от него. :)

Еми да де - това значи че когато на Борисов му засмърди и изхвърли подлогата , лайната падат в БСП и ДПС :)

Елате днес на протеста за да видите невиждано шоу: дамата със свръхрубенсови форми ИФ гола!

Браво на Рединг, Сега може да посети и Бенгази за да се солидаризира с протестиращите. Там обичат дипломатите./на шкембе чорба/

кво Бенгази бе? Бенгази в на друг континент бе алоууу амебкееее

Колегата сигурно има предвид, че тя Рединг няма спирка и членува в някое НПО по африкаснките проблеми! какво го захапа човека?

Тази мома що не си гледа футбола в Англия?

НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО- ХОРАТА ПО ЦЯЛ СВЯТ ПРОТЕСТИРАТ ЗА ПО- СОЦИАЛНА ПОЛИТИКА , ЗА ПО- СОЦИАЛНИ ДЪРЖАВИ , ПРОТИВ ШИБАНИЯТ И АЛЧЕН КАПИТАЛИЗЪМ ,САМО ТУК ПРОСТИТЕ ПЪПКИ И НЕДОРАСЛЯЦИ СА ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА ДЕСНИТЕ АНТИХУМАННИ ИДЕИ . ЩО ЗА МАЗОХИЗЪМ .ЯВНО ТУК В ЧАЛГАРИЯ , ПУБЕРИТЕ СА ДЕМОДЕ .НАВСЯКЪДЕ ТЕХНИТЕ ВРЪСТНИЦИ ПО СВЕТА ПРОТЕСТИРАТ ЗА СОЦИАЛНА СПРАВЕДЛИВОСТ .

Ти нещо социални виждаш в БСП, ДПС и Атака? Ако крадците и олигарсите, смяташ, че ще ти осигурят социална справедливост - оди се гръмни!

За да имаш социална държава, трябва да имаш силна икономика! "Икономиката, глупако!"

Не се заблуждавай човече, че 70 лева отгоре за детски и 50 лева отгоре за пенсия са социална политика ! Това е стравнимо с подаянията за бедните по времето на импрераторите (феодализма още)

Тук един явно - самозадоволяващ се "протестираш", ни забавлява с исканията си да дадем още четири години на ТИКВАТА! Да може да изрови още някой "забравен" кашон за Белене! Забравил е горкия какво каза ДА СЕ СВЕТИ ИМЕТО МУ на 17,03,11 година ПО ПРАВИТЕЛСТВЕНАТА ТОГАВА ТВ7: "България ще строи АЕЦ Белене", въпреки кризата и ядрените проблеми в Япония." Това каза в интервю за TV7 премиерът Бойко Борисов. Има го нета и може да се провери! А после взе, че ни докара 7-ми блок на Козлодуй със цена 1 млрд. по-малко, но с 1 млрд за Росатом. Та да се изравнят с Белене! Пък и консултанта за Белене и 7-ми блок е един и същ. Така де! Трябват си хора с опит, които само да знаят новия адрес за комисионните!

протест на промитите мозаци *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

И.Ф., Ц.Ц. и Б.Б. ще вземат пак властта и тогава протестиращите ще разберат какво е да си употребен кондом ! Не, че Р.Овч. е по-добрият вариант, но оставайки без власт мафията ГЕРБ ще се разпадне и това ще е много добре за България и българите.

Т.е. като неутрализираш мафията ГЕРБ, но оставиш на спокойствие мафията БСП/ДПС ще сме добре?!

ако ГЕРБ (например ББ , ЦЦ) беще мафия досега да е организирала няколко снайперисти където трябва ... Дон Корлеоне например не би се помотквал толкова и не би разрешил тоя гнусен преврат..

'' Мишо Шамара, Оня без зъбите и 40-те верни бабички '' :))) Има и една овца, която е типична Радка пиратка:))) Тази която каза, че имаме обща граница с Франция :)))

КОЙ ЕВРОПЕЙСКИ КОЛОНИЗАТОР ТИ ПЛАЩА ДА ДРАСКАШ ВЪВ ФОРУМА - от ЕРП-та , от ТЕЦ -те, или от Телекомите ????? КОЙ БЕ СЕЛСКИ ЦЪРВУЛ ВЪОБРАЗИЛ СИ , ЧЕ Е ЕВРОПЕЕЦ !!!!! ВЪН НА ТЕЗИ КОЛОНИЗАТОРИ ВЪН И НА ВАС ОТ ПЛОЩАДА ЖАЛКИ ПЛАТЕНИ БОКЛУЦИ !!!

Хия не ми излизайте с евтини номера. Сам дянков да е тук ще потвърди, че беше против тегленето на ония 800 000 000, както и скоростното наливане на едни пари у "зърнопроизводителите". Тия производители са едни "бизнесмени" от Варна, които си върнаха жеста преди седмици с подпирането не герберския кмет. Пък животновъдите се отчетоха с докарването на свини пред НС. те свинките май още са там де...

Доколкото аз разбрах дълга за зърно производителите е върнат. Той е взет за да им се дадат парите на време, защото земята не чака, а след това когато дошли след 1-2 месеца парите от Европа всичко е върнато.

Голямо театро спретват "независимите протестиращи" като надушат някой европеец наблизо. Честно казано точно от тези черти на българската народопсихология се срамувам. Колкото до панахидата - тя по-скоро е за протестите отколкото за правителството. Правителството си работи, протестите умряха

Преди се е казвал Михаил Плесницата.

Леле, колко си "умен" :))))