Коментари - Топполицай пребит от наркодилър в Перник | dnes.dir.bg
назад

Топполицай пребит от наркодилър в Перник

Топ полицай бе пребит от наркодилър и негов приятел посред бял ден в центъра на Перник, съобщи директорът на полицията комисар Димитър Шереметев, цитиран от вестник "Струма".

Обратно в новината

Коментари - Топполицай пребит от наркодилър в Перник | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Уринирам ви на прокуратурата и магистратите, дано всичките те се пържат в ада навеки до края на дните. Малкото свестни полицаи хващат тия боклуци, а онези нещастници ги пускат. Ей пикливи магистратчета и прокурорчета, как пускате на свобода подобни рецидивисти. Всичките бял ден да невидите, жените ви таралежи да родят та да не можете да ги погалите, слонове да родят та да ви изпотрошат къщата, вода и вино през пръст да пиете, на където и да се обърнете се дъски да виждате. Нещастници проклети всичките злини дано ви се стоварат, та да има поне малко скапана справедливост в мизерната ни земя!

Smurt za policaiteeee, ne zaslujavat nishto drugo osven BOI, ama iak boi, da gi biat i da se chudat posle dali shte vzimat pari i shte iznudvat horata. Maika im deeeeba policeiska. smurt za vsichki zaptieta, koito grabiat bednia i slab narod !

на стадиона и разстрел

Започна срещата на върха за климатичните промени :)))))))))

Сега видяхте ли , че трябва да бъдат застрелвани такива боклуци без капка съвест .

Bahti smqtaite gospoda policai mutrite ve4e vi biqt shefovete posred bql den i vi palqt koli4kite, neshto po vaprosa nqma li da napravite?