Топполицай пребит от наркодилър в Перник
Топ полицай бе пребит от наркодилър и негов приятел посред бял ден в центъра на Перник, съобщи директорът на полицията комисар Димитър Шереметев, цитиран от вестник "Струма".
Обратно в новинатаКоментари - Топполицай пребит от наркодилър в Перник | Днес.dir.bg
Коментари
Уринирам ви на прокуратурата и магистратите, дано всичките те се пържат в ада навеки до края на дните. Малкото свестни полицаи хващат тия боклуци, а онези нещастници ги пускат. Ей пикливи магистратчета и прокурорчета, как пускате на свобода подобни рецидивисти. Всичките бял ден да невидите, жените ви таралежи да родят та да не можете да ги погалите, слонове да родят та да ви изпотрошат къщата, вода и вино през пръст да пиете, на където и да се обърнете се дъски да виждате. Нещастници проклети всичките злини дано ви се стоварат, та да има поне малко скапана справедливост в мизерната ни земя!
Smurt za policaiteeee, ne zaslujavat nishto drugo osven BOI, ama iak boi, da gi biat i da se chudat posle dali shte vzimat pari i shte iznudvat horata. Maika im deeeeba policeiska. smurt za vsichki zaptieta, koito grabiat bednia i slab narod !