Полицай рани със стоп-патрон 13-годишен кардец
13-годишно момче от ромския кв. "Шести“ в Нова Загора е било простреляно със стоп-патрон от полицай при екшън, разиграл се вчера посред бял ден, съобщиха от Областна дирекция на полицията в Сливен.
Обратно в новинатаКоментари - Полицай рани със стоп-патрон 13-годишен кардец | Днес.dir.bg
Коментари
Нали щяха да дават бойни патрони на полицаите? Мангала си е мангал и на 13 години. Браво на полицията.
да, в този случай е трябвало да се използват бойни патрони. Ама ченгетата е трябвало първо да изгърбят мангалите от бой, да ги накарат да носят на гръб каруцата и коня, пък да видим дали ще бягат тия вонящи паразити. След това с винкелите да построят бесила и на тях да окачат всички шибани циганофили насред циганската махала, ама не много нависоко, за да могат мангасарите да ги обслужат както се полага.
От коментарите се вижда , че интеграцията на ромите в обществото върви успешно. Щом вече могат да изразяват мнения по форумите , а даже се обаждат и роми студенти ... Обаче на всички е ясно , че мангала си е мангал независимо от термина с който се назовава.
Браво на полицаят!!!Така трябва.Значи мръсният циганин ще краде и ще чупи държавна собственост(полицейс автомобил) а ние трябва да сме толерантни към тях.Само бой и куршум за мангалите
Mangalite trebva da se prorediat ,bravo na politzaia ako tia tzigani sa v shtatite shte sa veche murtvi!
Жоро, куката ако не го беше гръмнала малкия мангасар пак нямаще да си доволен нали?! Много хубаво е направил че го е ударил даже! А да видим мангалчето дали ще му се краде пак скоро!? Ще блъскат полицаите с каруца...
Правилно. Гърмете ги. И ромче на 13 години не е дете. Те вече са бащи. Освен това законите на България явно не важат за тях, съответно ром на 13 години не бива да се разглежда като дете.
Само така с наглите мангали - стрелба за да се нау4ат ина4е няма оправия с тяхната наглост.Другия път с боен патрон 4е да не повтарят пове4е.Ей такива келеш4ета по4увствали се недосегаеми за кражби после се 4увстват така и за други по трежки престъпление и ги вършат.Да се смажат още в зародиш да не страда народа после.