Коментари - Бивш МВР-шеф бе арестуван за бракониерство | dnes.dir.bg
назад

Бивш МВР-шеф бе арестуван за бракониерство

Бившият началник на полицията в Пирдоп Иван Бочуков и бизнесменът Турхан Исса Карачобан са арестувани по време на бракониерски лов в района на село Каменица при съвместна операция на МВР и горската стража, съобщи БНР. Двамата са ловували през нощта на бойни фарове.

Обратно в новината

Коментари - Бивш МВР-шеф бе арестуван за бракониерство | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

напълно си прав. Този полковник е олицетворение точно на това- изввършил и прикрил редица престъпления.

Този бракониер полковник е започнал работа в МВР като старшина в караулката за пропуски. След това както се казва се издигннал по стълбицата.Беше и в ДС и се гордееше ,че е от ШЕСТО.След това с подлости стана началник и през годините създаде корупцията в РПУ ПИРДОП.Такива кадрови решения е направил на МВР,че няма с години да се оправи.Каррачобан е негова отгледана рожба,той му създаде бизнеса и го отгледа под крилото си.В града се знае и говори,че Турхан не е Карачобан,а е Турхан Бочуков. Те това ни е държавата.По-добре да си е останал постови в караулката и сутрин да се покланя на началника си.

Тези боклуци явно вече са се оправили!Всички в района ги познаваме какви престъпници са,

Попитайте жителите на Пирдоп и района да ви опишат с по пет думи заловените бракониери и ще видите какво съвпадение ще се получи. Това ще бъде най - обективната оценка за полицейски шеф и престъпник. За тяхните контакти с кметове, полицейски шефове и политически субекти резултатите ще са същите.

Този бивш началник на полицията в Пирдоп е може би най-добрият събирателен образ на българския полицай, и по-точно на началническия състав. За тях честната и почтена служба е пожелание и мираж, а дружбата с престъпния свят е ежедневие и начин на живот. Правило е да не им се търси отговорност нито за едното, нито за другото. Вместо отговорност - пенсиониране с почести и 20 заплати. Не само това, вече 5 години този кретен получава тавана на пенсията, който в момента е 700 лева, чисти и необлагаеми като съвестта му. По правило тези боклуци са с добро здраве и още много години ще получава този таван. Сега се предвижда тавана да отпадне от другата година. Така че този и още много като него, пенсионирани след констатирани слабости в работата, ще си свиркат и ще щракат с пръсти, докато другите бунаци, които им плащат пенсиите /както и преди това са им плащали заплатите/, работят, докато умрат. И ако случайно стигнат до възраст за пенсиониране, ще вземат някаква мизерна пенсия 2-3 месеца, докато гушнат букета, без да имат време да се осъзнаят и порадват след цял живот бачкане. Това е положението в този опит за държава, но то не може да бъде друго след 20-годишно престъпно управление.

Много яко, гладията май ги хваща още повече, след като излязат от системата на МВР.

Imam poveche ot 20 godini riboloven staj. Edno neshto e iasno na vsichki koito praktikuvat lov i ribolov - NAI GOLEMITE BRAKONIERI SA TEZI KOITO SA NA SLUJBA DA LOVIAT BRAKONIERI. Sluchvalo mi se e da se obadia na IARA za brakonieri s mreji na vodoema - a te poznaite mi pratiha da gi hvane tozi koito gi e pratil (kmeta na seloto) tam - te sami se izdadoha bez da iskat dokato si razmeniahme gnevni napadki!!! Polojenieto e TRAGICHNO kakvato e i samata durjava!!!

Що се отнася до бракониерството имаме сериозни постижения на анй-високо ниво. Като се започне от ловните подвизи на Тодор Живков и Пенчо Кубадински и се свърши с последните изяви на г-н Президента - с пушка със снайпер да гърми по защитени видове. Гоце-Снайпериста! Та тя рибата се вмирисва откъм главата. И докато управляващите се правят на мутри а мутрите - на управляващи нещата няма да се оправят. Ясно е че чичо от село няма да бракониерства. Нито има пушка, пък и да има, има ли той здрави гащи да ходи по гората при наличието на мутри? И добре го каза ББ - за полицаи и длъжностни лица наказанията търябва да са по-строги. Да, нека имат права, но да бъдат обвързани със съответните задължения. По места висшите полицейски началници се държат като феодали. Заедно с местните мутраци. Така се формира един престъпен хайлайф който си прави каквото си иска. За такива съд. По бързата процедура. Направо с голямата томахавка ор София. Иначе няма оправия.

Нищо ново под слънцето - БАНДЮГИ и ПИЛОЦИЯ, ръка за ръка.

Е а право куме в очи!!! До 2004 г полковник от полицията-нищо общо с редовия полицай. Другият -бизнесмен!! Е кои лица могат да си позволят ловни билети-Бившите величия !!! Редовите полицаи не са толкоз долни и подкупни.Не ги опрадавам но винаги в едно стадо има и мърша.Като продължи още малко оптимизацията в МВР ,всеки от служителите и ще си стъпи на мястото!!!

PODPISKA !!!!!!!!NE SA VINOVNI!!!!!!!!!!

Замисляте ли се колко данъци плащаме за заплатите на такива полковници. И колко още трябва да внасяме, за да им осигурим големите пожизнени пенсии. Чакайте от тези престъпници да прилагат закона...

Ma toj pri samozashtita.Da napravim edna podpiska.Zajcite parvi napadnali policaja!

E TVA E RODNATA MILICIJ,... AIDE DAITE IM PO-GOLEMI ZAPLATI, 4E 4OVEKA OT BEZIZHODICA E PO4NAL DA BRAKONIERSTVA.

B ,Borisov po strog zakon za brakonierite.

То в Котел колко такива хванаха, ама даже и един час не ги държаха - пускат ги, щото всеки човек е човек на друг, по-велик човек...

През 2001 г. Карачобен е заловен при получаване на откуп за откраднат лек автомобил.

tupi goveda za6to vsi4ki korumpirani policai se pernsionirat. kato za tova polu4avat po 20 i ne znam kolko si zaplati. Tikvi koga 6te ima osuden za bezdeistvie na4alnik. ami nikoga s takava tikva na4elo na durjavata.

Пак се потвърждава теорията , която от двадесет години повтарям, че всички знакови убийства и кражби , се извършват с присъствието на сегашни или бивши полицаи.Повечето от тях са случайно попаднали в системата селски момчета, които облечени във власт се самозабравят.Този бракониер е пенсиониран полковник.Нека да се запитаме този самозабравил се тип за да стигне до този чин , колко престъпления е направил или прикрил докато е бил на служба.

В затвора и двамата! В обща килия.

Е тва е организирана престъпност.Полицай + охранител!

ей,господа журналисти,наистина има от какво да Ви е страх да напишете истината по то зи случаи.И мене ме е страх...

Оказва се, че нападателят е криминално проявеният Турхан Исса Карачобан, собственик на Пирдопския клон на небезизвестната фирма Аркус сигурност. През 2001 г. Карачобен е заловен при получаване на откуп за откраднат лек автомобил. НА ТОВА ЛИ МУ КАЗВАТ БИЗНЕСМЕН? НИЕ МУ КАВАМЕ, ПРЕСТЬПНИК!

v provinciata e palno s bivchi sikadji ivisadji koito informirat mnogo to4no bivchite si ''kolegi''

Това вече е класика -ченгета (бивши или настоящи)заедно с престъпници -бизнесмени (дори и гаджали)-първи дружки заедно да трепят безогледно горските животинки и да не зачитат никакви закони .В тези случаи и оръжието е винаги законно и най-доброто.Колко ли още престъпления са извършили заедно под прикритието на власт и закон?