Започна подписка в защита на експолицая Лисичков
В Бургас започна подписка в защита на бившия полицай Петко Лисичков, който уби 23-годишния Калоян Стоянчов-Големия Риж, съобщи БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Започна подписка в защита на експолицая Лисичков | Днес.dir.bg
Коментари
веднага да се пусне този човек,отървал ни от тая сган. нека да има повече такива като него и като петимата от благоевград. БРАВО МОМЧЕТА,ГОРДЕЕМ СЕ С ВАС.
Този Рижия е само на 24. Боклуче е, но няма дани да е убивал човек. Отнета му е завинаги възможността да бъде друг. Брат му и приятелите му са реагирали емоционално, всеки ще реагира така, когато става въпрос за негов близък. Много преекспонираха едната страна, а другата остана да се изяснява. Затова и обвинението не е убийство при превишаване пределите на неизбежната отбрана, а при афект. Очевидно, в материалите по делото има други данни от изнесените в пресата.
безвластието докара хората до отчаяние.всеки да се брани сам.нали гледам в северозападна б-я хората са пропищели от дребни домови кражби и тъй като беднотията е голяма скоро ще стане някой сакатлък.тогава всички ще ореват земята а сега няма кой да спре тези престъпници - кокошкари.защо трябва да е така? има следи ...толкова ли е трудно да хванат крадците? НАРОДА Е ИЗПЕРКУЛЯСАЛ ОТ НЕРВИ,БЕДНОТИЯ И СТРЕС.
В сайта за петициии вече има петиция в защита на Лисичков. Който иска- да влезе и да се разпише.
Как така Рижия, ли беше, цял Бургас го знае, пък сега дребно хулиганче излезе момчето?
Не всички сме с хубаво минало. Не какъв е бил, това на всеки може да се случи. Той е невинен според народа на Бг.
До: Дзвероу (26.09.2009 г. 20:13ч.) Като тръгнат към теб четири глигана с ножове, ти ще действаш като по американските филми, от които явно вземаш акъл. Ще гърмиш само в кутрето на левия крак и то нокътчето. Впрочем, не е зле да се итървем и от такива умници като теб, ама засега не дават. Но един ден ще стане...
Случая е ясен дребни хулигани с ножове попадат на малко по сериозен престъпник с огнестрелно оръжие (за справка предишната статия), като резултата е едно почернено семейство. Едно не мога да разбера .. знаят ли тези хора, за кого се подписват и на базата на каква информация са сигурни, че стрелеца е невинен.
Каква подписка , какви пет лева бе глупаци? Човек убил друг човек, какво значение кой кой е...Закона в България би трябвало да бъде един за всички. Че тогава защо ни са нужни, съдии, прокурори, и закони, нека да ги освободят тогава, и всеки да се оправя сам както постъпи в случая полицая.
Samoza6tita....! Neizbejna otbrana + kraina neobxodimost....kvo da go po4upat li...ili trqbva6e edin pat v kraka mu da strelq??? a toq adrenalin ot cqlata situaciata....!! OPRAVDAITE ChOVEKA, ne mi puka onia muytri li sa bili...kravodariteli / li....samoza6tita e tova...
самозащита е, ако онези тръгнат към него с явното намерение да го убият или наранят. Те наистина са страшни и агресивни и човек може да се уплаши, обаче той е имал и други възможности. Бил е пред тях, можел е да се откъсне и да избяга. Нещо не ми харесва цялата работа и гарда на Галеви и работодателите му и миналото му.
Като няма държава хората се оправят сами. Това е самозащита,нищо друго. Сега е редно съда отново да зажми както прави при такива деяния от криминалния контингент.
Нужно ли е изобщо подписка за освобождаването на човек, защитил се от четирима престъпни урода с ножове и куп криминални деания?
иска ми се да му повярвам на този Лисичков че се е защитил, но като виждам че е бил колега на Галеви и техен приближен гард....... Аз самия знам кво означава да си близък гард на някой и да си лоялен- понякога това е за цял живот. А като има и много, много пари.........вероятн никой от вас не си представя за какви пари става въпрос. Изглежда ми като добре планирано убийсво но изпипано да изглежда като случайност. Като знам системата едва ли някога ще излезе истината. Дано да греша! Иска ми се да стават и хубави неща в тази държава ако такава случайност може да бъде наречена хубаво нещо.
дайте подписката и в софия, бравос на момчето, ама да ги е изтребил всичките боклуци мръсни нагли, щото власт нема за тех да ги тури дето им е мястото и катаджиите се правят че не ги виждат тъпите копелета
Vinagi sam za pravdata. Da vsichki mutri vednaga v zatvora. Ako i az ubia niakoia mutra i men li v drangolnika. Ne !!! Davam podpisa si za pravdata i sponsoriram zatvorite za da priberat vsichki mutri i da se samounishtogat.
стреляй,бе пич стреляй още!!!!защо си спрял?вижте му приятелите на тоя-по 5 год. без съд и присъда на всеки!!!!!! БРАВО НА ЛИСИЧКОВ!!!
Браво на Лисичков!!!!Защо е спрял да стреля,а не е продължил??!!!?Мръсн боклуци,Браво на Лисичков!!!!!!!!
ИСТИНАТА можете да я видите и чуете само по телевизия СКАТ!!! Защо ли я забраниха ??? Добре че е БУЛСАТКОМ за да виждаме и чуваме ГЛАСЪТ на СВОБОДАТА Един велик Човек беше казал: ХОРА БДЕТЕ !!!
Щом има Голям Риж, значи има и Малък Риж, а него кой ще го очисти, или вече някой е свършил тази работа. Пуснете подписката по интернет и в други градове. Мутрите трябва да се изтребват до крак, вкл. и семействата им. Същото важи и за адвокатите им защитници, дето все ги изкарват болни и ги вадят от затвора.
Az kazvam naroda da zapochne da razdava pravosudie. Vsichki na miting i grajdansko nepodchenenie da zashtitim choveka ubil edin haidutin i bandit!
Аз ако бях щях да ги гръмна и тримата Само така трябва да се действа иначе няма да се махнат. БРАВО на този човек
ега ти смешника ега ти оксиморона ....Долу мутрите - Да живе Бойко Борисов....мдааа прост народ - слаба държава...прости сребръни лъвове - хич държава)))))
Гръмнал го-гръмнал ама защо трябва да си го слагам на сърце да го освобождават като и той е ЕДИН от ТЯХ? Почовъркайте малко по-надълбоко за цда се размирише хубаво и тогава вижте кой още е замесен. Има да мирише от Бургас до София ама някому не му изнася такава развръзка.
Гръмнал го-гръмнал ама защо трябва да си го слагам на сърце да го освобождават като и той е ЕДИН от ТЯХ? Почовъркайте малко по-надълбоко за цда се размирише хубаво и тогава вижте кой още е замесен. Има да мирише от Бургас до София ама някому не му изнася такава развръзка.
До: Възмутен (26.09.2009 г. 17:46ч.) Ти си се възмущавай, а ние ще защитим човека, дрешльо! Интересно, на теб кой ти плаща, а?
Наистина, трябва и една подписка да се направи в софия.... а защо не и в други градове.
Евала, нека дойдат и в София - подписвам се веднага, а и доста хора биха го направили. Писна ми от нагли и недосегаеми бандити, които си мислят, че светът е създаден за тях - надявам се това, което направи Лисичков да даде сили на полицаите в борбата с престъпниците. Подобни говеда разбират само от сила - куршум или бой, като не можеш да ги набиеш, защото са били повече - Глок ти дава предимство ! Жалко само, че не е довършил и останалите говеда ...
Разбира се,че не е задължително всички да знаят какъв красавец беше Големия Риж. Обаче в който и бургаски сайт да влязат могат да научат. Примерно в сайта на вестник Фактор. Малкият Риж е не по-кротък. Преди три-четири дни в 19,30 гърмял с газов картечен пистолет/цитат от крими хрониките/ пред фитнес зала в комплекса, където живее. Наказанието- 7 дни в ареста. На обвиняващите Лисичков ще кажа,че човекът първо е извадил палка,която му е била отнета от симпатягите. И чак тогава вади пистолета.
НЕ ПОДПИСКА, А ПАРИЧНА НАГРАДА ТРЯБВА ДА МУ ДАДАТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО СВЪРШЕНАТА РАБОТА,Е МОЖЕШЕ И ТРИМАТА ДА ПРЕЧУКА.....
Самозащита е. Да го наградят момчето с 100 000 лева и да си ходи. И когато срещне пак някой такъв .. да се самозащитава ... дееба и буклуците им дееба!
Не на страха!!! Свобода за потърпевшия Лисичков. Присъди за самозабравилите се гащници
Дайте я и в София тази подписка. Да му купим на момчето и един Дезърт Игъл, че да не го дърпат следващия път задето е стрелял три пъти.
Podkrepqme podpiskata,dori i da ne sme ot Burgas!Nikoi ne iska da jivee v tova nesigurno i nespokoino vreme,diktuvano ot deistviqta na bandi na Rija,O4ite,Galevi i pro4ie otrepki!Ama policiqta mal4i!Mal4i,shtoto gi e strah i sa s tqh!
Стана нещо с това убийство при самозащита, ама какво - не знам. Но нищо не е такова, което е на пръв поглед. Прекалено много неизвестни излязоха в този случай...дали е самозащита или хладнокръвно убийство - кой ти казва, пък и искаш ли да знаеш???