Пресаташе на футболен клуб обвини кмета на Симитли в побой
Пресаташето на футболен клуб ОФК "Пирин" (Благоевград) подаде сигнал в полицията, че е бил нападнат и пребит от кмета на Симитли Апостол Апостолов. Той отрича.
Обратно в новинатаКоментари - Пресаташе на футболен клуб обвини кмета на Симитли в побой | Днес.dir.bg
Коментари
ако се докаже вината на "нещото", да бъде незабавно уволнено и да плати щетите на човека в десеторен размер. не само телефоните, но и здравословните разходи
Абе , имаше нещо по телевизията за "Пиринска Бундес лига " .Това да не е продължение на въпросното предаване ?Само за пояснение :Предаването беше "Абсурдите " по БНТ 2 !
какъв е бил мотива на кмета да го рита този? Ако и преди това му е говорил на то...донякъде го разбирам...
Абе, тоя кмет... Нещо опростил беше на Бойко Борисовия боя, само го беше разминал с ...НьЕ. М?
"То ме заплаши с половите си органи, заплаши ме още с изпочупване на мои органи." "То", беше едно извънземно, ама това "То", освен, че бие, съм срещал в ВЕБа и, че еве. #Някой знае много добре, ама дали ще си признае не е ясно!