Двойно убийство край плаващи язовирни къщички
Двама мъже са били разстреляни около 21 часа снощи край язовир "Въча" (бившия "Антонивановци") при спречкване между почиващи от плаващите къщички, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Пловдив, цитирани от БЛИЦ.
Обратно в новинатаКоментари - Двойно убийство край плаващи язовирни къщички | Днес.dir.bg
Коментари
Самбиста - Виктор е жертва, Убийците са Пеев и Божилов, Виктор е видял това, тръгнал е да бяга, тъй като не познава района се блъска и се укрива в гората. Пеев и Божилов не могат да го открият и званят на Главния полицай в Пловдив /който е в играта и ги е прикрил/ - забележете той е личен приятел на Пеев???????, уговарят го и обвинявят Виктор. Невинният ще лежи а виновният ще пере пари, ще дава подкупи и ще си живее живота.
всички кретени притежават законно оръжие!Я да иде някой нормален да си извади разрешително-ще го разкатават 1 година и ще му откажат!
Поредният комплексиран софийски педер се е изявил. Какво ли е търсил там, след като слона, на чиито хобот трябва да се радва се намира в софийския зоопарк.