Коментари - Плевен и Ловеч отново са на воден режим | dnes.dir.bg

Коментари - Плевен и Ловеч отново са на воден режим | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Помните ли двете прасета как окрадоха преди 5 години над 500 млн. Уж за ремонт на язовири. Парите ги няма, а и ремонти няма. Също като с чувалите да Хемус. Но така ви се пада като гласувате за крадците.

След 1 януари по чешмите пак няма да има вода, тогава ще текат мед и масло.

Пичове, докато не осъзнаете,чче проблема не е на индивидуално ниво, а въпрос на система, все ще се чудим кой е виновен. Проблема е в капитализма. Цели се максимална печалба, ако може без да се инвестира нищо.

Кмете, кмете, герберски кмете, и за калчища не ставаш.

Кметът и директорът на ВиК, ако видят обесени на видно място до следващите избори, нещата ще се променят. Хиперболизирам, но не чувам за оставки .

Павел Стоименов предложи решение на проблема с водата за Плевен, дава безплатно и част от земята си, от държавата се иска да построи само надземен тръбопровод от Гулянци до Плевен, който ще струва само 5 млн.лева. Е, това е проблемът - че ще струва само 5 млн. и герберастите, които в момента са на власт в Плевен няма какво да откраднат. Виже каква е играта във В.Търново - там умишлено държат язовир Йовковци празен, уж че има проблем с водата и тулупът от Банкя обяви, че започва мащабна инвестиция да докарат вода от яз.Стамболийски, който не става за питейни нужди, но пък по този начин ще се откраднат няколко милиона от правилните хора.

Има и по-евтин вариант, от Телиш. Но както ти отбеляза, какво ще се открадне? Докато не уредят за Плевен вода от язовир Искър, а за Ловеч от Студен кладенец, ще бъде режим. И въобще да спре водата, на кого му пука.

Бе важно е вецовете на правилните хора да работят

Туй Путин е виновен!

Е кво, то от 49 годин е така. Кое е новина? Смрадта е още като слезеш от главния път.

Да осъдят държавата, в белите страни това се прави.

80% от водата се губи във водопроводната мрежа. Найс, а?

Аз съм в Гърция. Тук вода има. Кво ме интересуват некви селтаци, че ше седят немити. Да ходят в софия, да блокират града и може и да имат вода. Ако ги е страх ще са некъпани.

И в Испания има. Арабите едно време са правели плана за язовири, а водопроводите още от римско време ги правят. След това кралете католици са продължили работата. И са го проектирали. Мадрид, при пълни язовири (тази пролет бяха препълнени) може да издържи до три години без капка дъжд. Е, вярно сега със зелени европейци, евро и не знам си какви даже там където още франко е проектирал не са го изградили та към Валенсия умряха 200 в наводнение. Ама какво са 200 пожертвани за аренда 2030 с много евраци.

Ето това е трагично!Строят се луксозни жилища,молове,карат се скъпи коли,а живеем бе вода!Българина е много голям егоцентрик,с ниска обществена култура!Преди всичко,трябва да сме общество,което да изисква от държавниците да сменят тези стари водопроводи!!!Всеки си заслужава съдбата!

Опа, градовете на банановата република нямат вода. ЗАКРИВАЙ!

Като няма вода, да ядат банани.

Га ядохте кебабчааттаата и гласувахти ние ривахТи и сига няма да ривитие

Къде е Винету да помоли своя началник да пусне малко дъжд над Ловеч и Плевен.

Важно е че имаме Ф16 и евра ...

Ауу, племето кучкарско остана без вода. Баси якото.

Спрете ВЕЦ-овете, чрез тях безконтролно се губи вода.

Вода има колкото искаш ,само че идва и заминава и като няма къде да се събере и хоп режимчеее... и миналата година беше така и по миналата и за напред ще е така ,даже още по зле ,защото тръбите по които идва водата остаряват и и още и още и така като в всеки друг сектор всичко е окрадено вече и никой нищо не прави ... ама поне на полоцайчетата им дигнаха заплатките ,за даможе да пазят като му дийде времето ,а то ще дойде много скоро ,защото вече не се издържа !

Очевидно е, че местните ВиК трябва да се предоставят на концесия и на държавно ниво да се инвестира в инсталации за обесоляване на морска вода.

Жал ми е за бездомните псета. Хората да умират. И без това няма да приличаме на запада.

българия се превръща в пустиня с много бързи темпове

Супер

Ще отглеждаме камили.