Коментари - Пиян стряска колите в "Люлин" | Днес.dir.bg
Коментари
Не виждам новина, това си е българското ежедневие. Жалко , че не са снимали и каруците около Витошка.
Само да попитам - какво направи репортерът на дир. бг като е видял стряскащия колите пиян мъж??? Да не би да очаква жените да го вдигнат от тротоара или... Искал ли е тяхното разрешение да публикува снимките с лицата им тук? В нормалните държави, всъщност, трябва някой да се обади на полицията, за да го приберат, докато изтрезнее!
Някой да ми обясни как се стряскат коли, моля. После се чудим откъде се пръкват бисерите в кандидат-студентските работи.
Мръсотията ,никакви тротоари,разбити улици и бездушието на хората.Поне да се бяха обадили на полицията да се види пиян ли е или е болен,ако е пиян в отрезвителното,ако е болен да му окажат помощ .Между другото на биреният фестивал в Мюнхен ,милиони посетили празника,доста от други страни има и такива случаи на пияни,но те си лежат по пейките,изрядни тротоари,на всяка улица велоалеи,там е и най голямата бирена градина в света,но е красива,елени ,зеленина,чистота.А тая картина от София по зле и от африкански страни.
Този човек е не само пиян, но и с психически проблеми. Преди няколко месеца извади и размахваше голям нож в тролея. Размина се без кръвопролития, слава Богу.
моята тойота сега требва да я вода на психолог, стресирана е и мига с фаровете непрекъснато.
Сега кой ще плати за психическото състояние на колите ? Моята се дави сутрин при палене ,на съседа не може да спи и ѝ се включа алармата.
Българите винаги са били МЪЖЕ, руснаците - пияни свине. Българките винаги са бели прекрасни и високо морални ЖЕНИ, рускините - кюрви и прститутки, чукащи се за пакетче краве масло.
Вид кВт Пилат Хорста за кочината ти ве чирашкии.!.мбухахаха реплика +4 -0 2018-10-06 19:40:34 друго е стряшкащото (нерегистриран) Мръсотията ,никакви тротоари,разбити улици и бездушието на хората.Поне да се бяха обадили на полицията да се види пиян ли е или е болен,ако е пиян в отрезвителното,ако е болен да му окажат помощ .Между другото на биреният фестивал в Мюнхен ,милиони посетили празника,доста от други страни има и такива случаи на пияни,но те си лежат по пейките,изрядни тротоари,на всяка улица велоалеи,там е и най голямата бирена градина в света,но е красива,елени ,зеленина,чистота.А тая картина от София по зле и от африкански страни.
НИКОГА не можем да паднем до нивото на редовият руски бляд. И насреща им да бягаме, не можем да паднем до тяхното ниво. Руснаците винаги са били и ще бъдат нищожества и утрепки.
Картинка, по-подходяща за путкинската кочина Фашия, но и в България се случва. България ВИНАГИ е била на светлинни години по цивилизована държава от Фашия - азиятска клоака.
В Люлин шофьорите на коли се стресираме от разбитите улици в целия квартал. Всичко е в ями вълни, дупки и неравности. От 20 години не е правен ремонт на улиците в този огромен квартал, които представлява една десета от Столицата. За ремонт се счита посипването на тъмно асфалтоподобно вещество в яма с размери на малко езеро, вещество което след броени месеци се изпарява. Поради различни причини, една от, които е включването на новото строителство към комуналните услуги /да се чудиш кой разрешава да се строи още при вече съществуващ и обоснован архитектурен план. Строи се върху паркинги, площадки и на всевъзможни места, а колите паркират върху зелени площи и тротоари/. А през зимата и когато вали газим кал до шия. Аз от това се стресирам. Щетите по колата ми от ямите възлиза вече на над 3 000 лева. А ботушите и обувките, които са съсипани гонят тази цена. Един път счупих пружина дебела два пръста в яма, точно когато на връщане след като платих данъците. Това е стрес. А може да се напише и цял роман за стреса в Люлин, както и къде отиват приходите на общината от данъци от граждани /над 300 000/ и фирми като Ауто Бавария, Пежо, Лиъл, Куфланд, Молове, Мебелни къщи и т. н. няма да ми стигне денят само да ги изброя.
ли новина днес за Путя или русия - да си ги попсувам на воля гадните копелета
лъсни една чикия и смени порно канала,че оня чека зад тебе и току виж видиш 4 мъда зад тебе
Вие, путинопитеците все за мъжки секс си мечтаете и все за него пишете. Само че "великата" ви кочина е два пъти по площ по-голяма от Европа, с население 140 милиона, а в Европа населението е 500 милиона. Личи си кой прави повече секс, нали? На вас все някакви еврогейове ви се привиждат, явно много искате да ви клатят яко европейците, като вожда ви Путкин, дето Медведев яко го опъва в Кремля
Това наистина ли го считате за новина? Ударихте дъното! Ето още вълнуващи заглавия занапред - "Слънцето изгря тази сутрин", "Зимата е студено", "Бебетата плачат" и така нататък. Вместо да правите снимки от горещата точка на събитието, помогнете на човека, който очевидно има опасност да бъде блъснат от кола! Нещастници!!!
за "репортера". Не Люлин а "стряскаше" трябва да е в "...". Каквито скунксовете, такава и "журналистиката".
"По сред бял ден пиян мъж стряскаше колите в столичния квартал "Люлин", видя репортер на Dir.bg" Репортерът на dir.bg вместо да зяпа сеира и да прави безсмислен репотраж в стил жълта медия, каквато dir.bg не е, можеше да се обади на 112, както е коментирал потребител по-надолу. Пияния индивид да го приберат в изтрезвителя, да го глобят след изтрезвителя, че да му дойде акъла в главата и следващият път да си кърка кротко в къщи. Защото ако някой водач на МПС го беше сгазил, водача щеше да има ядове със Закона! А има и неопитни и млади шофьори...и какво е виновен младия шофьор, ако този пиян *ъз реши да се потъркаля по шосето като швайн каквато е? Не може да сме толкова брутално и просташки безразлични! "Голям" репортаж, "голямо" нещо от някакъв/ва безмозъчен/на псевдожурналист/ка - репортер/ка! И сега към DIR.BG - винаги съм се отнасяла с уважение към Вас, защото съм Ви смятала за една сериозна медия. Моля Ви, не изпростявайте до нивото на жълтите сайтове и това репортерче да си понесе наказанието, че не е изпълнило гражданският си дълг и не е сезирало органите на реда за случая!
В България това е изключение, но в путински рай Фашия - ежедневие и не прави впечатление на никого.
Този човек може спокойно/ако има пари/ да ви осъди, защо не снимате мутрите след нощни запой или англичани,поляци,финландци...
Репортерът на Dir.bg вместо да се възмущава и просто да произвежда "новина" можеше да се обади на 112.
ЗАЩО Е НУЖНО ДА ГО СНИМАТЕ, А АКО НЕ НОСИ НА ПИЕНЕ, АКО ИМА СЕМЕЙСТВО- ТОЙ СЪГЛАСИ ЛИ СЕ ДА БЪДЕ СНИМАН- АЗ ГО СЪЖАЛЯВАМ- НИКОЙ НЕ Е ЗАСТРАХОВАН- И ОЩЕ НЕЩО- СИГУРНИ ЛИ СТЕ, ЧЕ ЧОВЕКЪТ Е ПИЯН А НЯМА НУЖДА ОТ ПОМОЩ, ВЪПРЕКИ ЧЕ И СЕГА ТРЯБВА ДА МУ СЕ ПОМОГНЕ, А НЕ СНИМА- ТОЙ В БЕЗПОМОЩНО СЪСТОЯНИЕ.
според новия регламент на ес за личните данни никой няма право така да снима други хора и после да разпространява снимките, а също и медиите, без изричното съгласие на човека. сега ако някой му го каже това той спокойно може да ги осъди всичките. то пък аман от хора, които снимат всичко за щяло и нещяло...
Кво е това гето на снимката ве? Това европейска София ли е, или евродвора да Бегееца?хахаха
Калинке, първо - много ти подхожда името; второ - "по сред" на български се пише посред. Радвам се, ако съм успял да ти помогна поне малко.
И аз минах оттам, колата ми стресира и се вдигна на задни гуми от уплаха. В понеделник ще я закарам на психоаналитик.
Schilo,това ти ли си бе?
нагледно живота под краварската закрила
що така ми се струва, че подобна гледка е доста по-обичайна за една държава на североизток от България?
на североизток са румъния,молдова,полша финландия,норвегия,аман от клефари незнаещи даже и посоките,земи иди на курс по география на козяк,там ще те научат къде е помията
тези, дето си ги изброил (без Румъния) са на северозапад, а не на североизток, но щом казваш, аз съм съгласен.
къде виде румъния на северозапад бе кретен,явно краварските мозъци са застинали на степен 4 годинки