назад
Димитров се разплакал заради Булгартабак
"Вчера се просълзих от финансовото състояние на "Булгартабак" и от перспективите му. Оказа се, че това е една изключително успешна компания в условията на ЕС и няма смисъл да я продаваме".
Обратно в новинатаКоментари - Димитров се разплакал заради Булгартабак | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай