Коментари - Димитров се разплакал заради Булгартабак | dnes.dir.bg
назад

Димитров се разплакал заради Булгартабак

"Вчера се просълзих от финансовото състояние на "Булгартабак" и от перспективите му. Оказа се, че това е една изключително успешна компания в условията на ЕС и няма смисъл да я продаваме".

Обратно в новината

Коментари - Димитров се разплакал заради Булгартабак | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Етно - маймуните и комуноидните изроди вън от Родината ни! Нека родът Български се освободи, намножи и пребъде! Гласувайте, българи! Да отстраним сепаратистите - небългари и заживеем като нормална нация - един стремеж,една кръв, едно име, едно достойнство, един път и бъдеще!!!