Коментари - Пеевски: Ако в този бюджет има достатъчно хубави неща за хората, ще го подкрепим | dnes.dir.bg
назад

Пеевски: Ако в този бюджет има достатъчно хубави неща за хората, ще го подкрепим

"Да си стегнат митниците, НАП, всички такси и никой да не се съкращава", препоръча лидерът на "ДПС-Ново начало"

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - Пеевски: Ако в този бюджет има достатъчно хубави неща за хората, ще го подкрепим | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

за кои хора?

Демек, имаш споразумение с тиквата, как да си разделите баницата!!!

Някой съмнява ли се още че правителството е на Джаба ??

Тебе пък отгога те е грижа за хората?!

Долкадвайте, какво беше сутрешното лайно на свинята, меко или твърдо, Както и, моля, уведомете ни, как беше на вкус?

За "хората" със сигурност ще има. Ще има и за хората на хората. За останалите каквото остане.

Има достатъчно хубави неща и за твоя джоб Джаба хътянина.....

И аз те подкрепям, любими Дилян Пеевски, внук на шумкар, пардон, борец против фашизма и хитлеризма. Ти си наше момче, комунистче.

естествено че намагнитеното момче няма да иска съкращения. Той и Мечо така печелят избори-слагат се калинки навсякъде и после като оня Краси от благоевградско си търсят квотата от 300 гласа.

Една клетва ще те стигне, свиньо!

Най- богатия в България олигарх се загрижил за народа. Най- големия капиталист говори като най- големия социалист. Жива да не бях. Кой му ги пише тези сценарии на този? Този открадна лявото пространство на всички леви партии дето се обединиха.

На тоя само "хората" да му в устата.

Най-големият терорист е паразитната ДС-арската мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.

Откога комунистите станахте против Държавна сигурност? Та, нали ДС крепи НРБ-то ви?

магнитната Свиня няма ли да пита ззащо в нарушение на ЕС директиви не облагаме свръхпечалбата на банките???

Върни на хората заграбените милиарди от КТБ и тогав се прави на добромислещ за народа. Гадна свиня крадлива, айде при бай ставри, там тие мястото.

Маските падат. Време е да се прегърнете с тиквата в " името на народа". Това сме го гледали по времето на комунизма. Слава на БКП.

докога????

Влезе в политиката с лицето си и започна да мислиш за облаги (хората)! Браво, браво! Само на пред и към изгхода!