Радан Кънев оприличи парламента на яхния
Да готвя ми е хоби, дори навремето имах готварски блог в интернет, но след това по обясними причини го изоставих.
Обратно в новинатаКоментари - Радан Кънев оприличи парламента на яхния | Днес.dir.bg
Коментари
eвреите са умни хора, поне тези, които познаваме...поне готви, а има , които нито готвят, нито перат, а на готово крадат, щом желаете краденето, нека продължи
Всичките политици сте едни народни готвачи, нямате грешка! Готвите, приготвяте "на ползу роду" и после само вие си го изяждате до троха!
За истински тарлю гювеч търсете търсете Радан!
на пърлъментарната яхния и липсва твоята изкуфяла ряпа? Ама вече си много употребен бе, Раданчо, ще се получи пак буламач и половина!
Радане!!! Защо не направи хобито си ПРИЗВАНИЕ? А превърна политиката в яхния в която не се знаеше, ТИ какъв си управляващ или опозиция!
Защо тази Истанбулска конвенция така разпалва страстите? Джендърите са малък процент хора искащи да си сменят пола. Като чета колко коментари се пишат, имам чувството че досга в БГ искат, но се страхуват, да си сменят пола. Ми кажете си в прав текст, че ще се уплашите като дигнете някоя пола да намерите кремвирш. Който се страхува от кремвирши, да не пише в форумите, а да пита мама каво има за закуска.
твърди проевропейски избиратели, но за съжаление няма партия, която да ги представлява ???
Ама докато ти си депутатин там каква яхния е точно-щото яхнии има много видове! Със зелен боб,пилешка свинска,-мръвката каква е в яхнията?
Докога ще ни занимавате с джендъри? Няма ден без да пуснете статия с джендъристка пропаганда-
Тоя дето на нищо не прилича, как има очи да се показва пред хората още не знам. Това е голяма наглост!
А той какъв е? Краино ляв джендър или десен консерватор. Иска да минава, за десен (консерватор) а се изказва като краен ляв либерал, застъпник на Ист. конвенция. Конвенцията по същество налага един специфичен социален инженеринг, който за разлика от класическия марксизъм не цели преаранжиране на обществото на основание класи, а на база малцинства /чрез продуцирането им/, като отмества фокуса на класовата борба към всички сексуални и етнически малцинства, които, в случая, се явяват прогресивни и са таранът, с който бива удряна цивилизацията. Тоест, това което не успяха да направят с танковете на червената армия, сега вършат с мекия терор на ЛГБТ /и не само/ кохортите. Реално погледнато, тази Конвенция няма да реши НИТО ЕДИН проблем свързан с домашно насилие, но ще атомизира допълнително обществото. Впрочем, сам посебе си, скандалът около ИК е показателен за това и е само началото. Тази Конвенция налага регулация и то регулация там, където по принцип тя трябва да е лимитирана и много внимателна. Става дума за семейството. Това е тоталитарен подход, защото по принцип тоталитарните системи опитват да регулират всякакви обществени отношения, превръщайки ги в правоотношения и подчинявайки ги на юрисдикция, а от там и на определена санкция. С такива "политици" никога няма да си стъпим на краката.
Уловката... Излизат едни червени лайнари и се правят на свободомислещи и сини. Нещо като крайния десен педал , който каза, че всъщност клонял леко наляво! Дееба инфантила! Чисто комунде като Емил Джасним, на когото татко му бил червен иракчанин... Куул ДСБ още вярват, че някой ще им се върже! То на Москов и Кунева никой не го вдига, камо ли на тапетите с карибски пейзаж от ДСБ някой ще трепне! П Р Е Д А Т Е Л И!
Не яхния, буламач е! Обаче нито Радан, нито Христо Иванов са тези, който ще забъркат нещо по-добро. Нали първата им работа би била да вкарат в действие Истамбулския парцал!
Изгониха го от софрата и сега нещастното творение на Костов му се привижда всичко на манджа.Там ще стоиш и ще ближеш само жълти павета ти и приятелчета ти Поялника и другите -ти си ги знаеш.
Шедьовър на Радан-чу:"...яхния, в която всички продукти са смесени". Колкото разбира от готварство, толкова и от политика - приготвя яхния по рецепта за тюрлю-гювеч!
И този е от децата на Джордж Сорос ! Свикнал с плямпане и лъжи да си изкарва парите ! Сега този се сближи с Прокопиев и Плювню ! Време тази Агнешка Главичка никога да ния виждаме в общественото пространство ! (
Ето заради това човече, и нему подобните в момента ББ е дясното в БЪлгария. Хората са отвратени от подобни типове ив нямането на къде избират ББ. Този господин не е децен, той е лявеещ либерал с розови уклони
Годна ли е за консумация? Продуктите ми изглеждат с отдавна изтекъл срок на годност. Повечето са произведени от соцпредприятия.
АКО ПАРЛАМЕНТА Е ЯХНИЯ ТО ТИ СИ ПОМИЯ ,ЗАЩОТО СИ ИЗВЪН ЯХНИЯТА УТОЧНЯВАМ ! И ОЩЕ ЕДНО УТОЧНЕНИЕ МЪЖ , КОЙТО ГОТВИ Е ТЕНДЖЪР !
Парламентът е манджа с грозде, ама в момента не е твой проблем. Ти бери гайле на турлю гювеча, който забърка, че на хората им се повръща, само като го погледнат.
интересно е, че докато бе в парламента и яде кИфтета всичко си бе наред, а сега като не е и видиш ли нещата са "манджа с грозде".
ако разбира толкова колкото от политика гладен ще умре и затова сме на това дередже от такива като него много е умен
ДСБ и Дай България продадоха Майка България на юдео-масоните.... Те с Костов отдалечиха България от стратегическия си исторически партньор Русия. Забележка: Мнението да се копира в статии САМО за ДСБ , Да България , Радан Кънев или Христо Иванов.
парламента има нужда от един ДЕКСТЪР
Аз оценявам оригиналното мислене и изказа му, но съм малко изненадан от думите на Радан Кънев: Демокрацията и революцията са противоположни неща, допълни бившият лидер на ДСБ. Според него, основен проблем при битовото насилие е пълното безразличие на полицията при констатиране на такива случаи. У нас много от случаите не стават достояние на съответните институции, защото те не реагират, каза още той. " Защото в тях се съдържат логически противоречия! Демокрацията и революцията не са противоположни неща, а най-общо - демокрацията или народовластието е "форма на управление, при която държавната власт произтича от народа чрез консенсус (консенсусна демокрация), референдуми (пряка демокрация) или избрани представители (представителна демокрация)", докато - революцията е " исторически период на насилствена смяна на политическия режим, последван от преустройство на политическия, социалния и икономическия ред" с две думи, по дефиниция първият термин е форма на управление, а вторият - преход от една форма на управление евентуално към друга (ако се счита революцията за успешна..., тоест довела до промяна на формата на управление, например до прекратяване на диктатурата). Или с други думи, единият термин е "статичен", докато другият - "динамичен", ако мога така да се изразя, ако ще се търси съпоставка на прилики или разлики, според мен. Що се касае до причините за битовото насилие те наистина могат да се търсят и "в безразличието на полицията", но за това, много хора изобщо да не реагират и да не му се противопоставят, вкл. да сигнализират и на сътветните органи освен безразличието на тези органи има роля и безразличието на гражданите, културата, липсата на непоносимост и крайна непримиримост, неприемливост и нетолерантност (тоест 0 толерантност) от всички, от цялото общество към него. Така например медиите направиха още в началото на 90-те години мутрите и агресивни престъпници герои и ги обвиха с култ!
И това поведение бе модел за подражание не само на връстниците им, но и за младите българи, за много от тях! Така напреимр Пеевски и Доган се представят за много успели и преуспели българи, на които според Борисов всички трябвало да искат да подражават! Дълги години имаше и много дълго култивиран култ към диктатора-престъпник Тодор Живков...
кажи го с няколко думи: за да може народа да управлява, трябва постоянно да бъде питан и да искат да каже, ок, сега разбрали ме!
не са ти ясни причина и следствие. бълвоч.
Да ме прощава Рада Дълбоката, ама освен за готвачка за друго не става.
.....какъв е тоя , че ни занимавате с него ?????
нещо не расбрах - кво е на направил тоси пинокио? по-добре костов - спаси ни от инфлация,а и нинова издигна.
Извинявай за напомнянето, но само да те светна, че в българската азбука има и буквата "З", така че ако не знаеш къде да я слагаш можеш от време на време да меняш по някое "С" с нея, ей така, за разнообразие. Като го научиш този урок по граматика обади се да минем към другия, за имената, които се пишат с главна буква!