Коментари - Папа Лъв XIV облече българския омофор | dnes.dir.bg
назад

Папа Лъв XIV облече българския омофор

Одеждата включва изображение на роза

Обратно в новината
| Редактор : Стоян Гогов

Коментари - Папа Лъв XIV облече българския омофор | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

СЛОЖИ- не облече. Омофорът е аксесоар към облеклото на духовници.

а папата знаели ,или само камуфлаж ,на което съм склонен да повярвам

постоянното присъствие на папата в новините навсякъде е стратегия за приемането на системата му като върховна, наместо Исус Христос

Ела ми, чедо свети Петър,те чака....

Факта че папата е облякъл нещото навежда на мисълта че може и да го съблече. Моля да ни информирате и за самото събличане за да можем да добием пълна представа за събитието.

че българският подарък за папата е много стилен и подходящо избран.

Хубаво е, че уважава православието, така и трябва.

Браво на папата. Това сигнализира приятелски чувства към Българската Православна Църква, която е най-старата православна църква сред славянските държави. Дано нашите да са го разчели.

Местя го и си отварям бира

Соца възпита поколения от простаци, материалисти и русороби – хора с нула чувство за духовност и човешко достойнство.

Какъв се пада този папон на българите бе ръб

За да приемем еврото и кючек по бански на маса ще играе.

трябва на голо

няма угодия за ганя, ако облече - защо облече, ако не облече защо не облече, ако утре ни пунат някоя атомна бомба, сигурно пак ще има някой недоволен, че друга е паднала по-голяма....

този бял човек, с благо, свежо, светло излъчване и аура ....и сатанаил - черен, грозен, изпит, нечистопълтен цигани със зловещо, мрачно, потискащо излъчване, плащещо и децата ! . българитя трябва да стане католици ...това е правилното християнство ! . единствено при т.н. "православие" има иконосстас - преграма между говорителя на "боговете" и овцете ! никъде другаде няма иконостас ! . щом папата е с българския омофор ....значи господ пази българия от блядовете ! да живее лъв 14!

Атлантицити да почват да му мият краката и да подаряват златото на България

соца направи всичко това...

Ей, не остана гербаджия без да са го галИли по главата.

от тук нататък бройте 2 седмици

После някой ако се чуди как сме били 500 години под турско робство

Папата облякла българска рокля. Бре, хубава папа! Папата била лъв от Америка и сега носила рокля с розичка българско производство.

Бравос! Неслучайно края на 1993-та година Николай Колев - Мичмана каза, че 'Господ е българин'.

ли "под робство" ??? видя ли го "на живо" това "робство" ? . не си ! . обаче ние виждаме с очите си кремълското робство ...виждаме го и кка убива, заради "неподчинение на робите" !

> На 23 май премиерът Желязков бе приет на аудиенция от папа Франциск във Ватикана. Поправка - не е папа Франциск, мир на праха му.

Шамана на Сиуксите познат с името Гладната Хиена стана Лъв да го еба че на всичкото отгоре почна да сверни светени православни реликви изрода безбожен

Росен Желязков - ПРЕЗИДЕНТ!!!

Добре че руснаците не са му направили подарък още. Ако бяха, щеше да е окичен не с българска роза а с шишета водка или с лекарства за венерически болести.

Интересно как тоя натурален безбожник не предложи лулата на мира