Коментари - От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. "Цариградско шосе" | dnes.dir.bg
назад

От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. "Цариградско шосе"

Другата седмица, без да е напълно възстановен, ще бъде отворен за ползване и подлезът в района, за да се улесни движението на гражданите, посочи директорът на "Метрополитен" ЕАД Николай Найденов

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. "Цариградско шосе" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

В ъзобновявяте локалното ш ще дойдат локалите.

общо в "Метрополитен" има над 1200 камери. По улиците - още повече, но ефект - никакъв. Правят се хиляди нярушения на ден и никаква полза от камерите. За сведение - в някои европейски държави следят камерите и при наличие на катастрофа изпрашат линейка и полицейски патрул, без да се налага да звъните. Лично го видях и гаранриам, че е така. В случая беше леко огъване на ламарини, но това не попречи да бъдат изпратени и линейката и полицейския патрул.

Ремонтните дейности били извършени "под два месеца" .... Как го казва гордо... Смешник! А беше казал две седмици! Няма дума да отварям ЗА ПРАХА, КОЙТО РАЗНАСЯТ КАМИОНИТЕ от сторежа на метрото там по Цариградско- една капка не ползват за да си мият гумите, а най- дясното платно посока изхода на София е ПЪЛНО С ПЯСЪК! А онези после ми обясняват тъпаците в общината как старите автомобили замърсявали с фини прахови частици и качват станциите за измерване по витоша!

Цяла дупка ... видиш ли... направили ремонта за под 2 месеца :))))) Пич, вземи се скрий!