Висш магистрат защити съдийката по ”Октопод”
Съдията по делото "Октопод" не е извършил сериозни нарушения. Това заяви председателят на Софийския градския съд Георги Колев по телевизия PRO.BG.
Обратно в новинатаКоментари - Висш магистрат защити съдийката по ”Октопод” | Днес.dir.bg
Коментари
Връх на мисълта:..има и доста негативни реакции от страна на част от колегите, но те не са много.. Къде е границата между ДОСТА, НЕ МНОГО и МНОГО ? И защо са забавени точно тези 4 протокола - за да се вземе правилното решение, з акоето е правилно заплатено?
Представям си как са си гукали: Гошо, Мимето е, дай едно рамо, че са ме погнали за някакви дреболии... - Спи спокойно, нищо няма да ти се случи! Поздрави Чочо! И от тоя характер. Спете спокойно и вие! ;))))
Представям си как са си гукали: Гошо, Мимето е, дай едно рамо, че са ме погнали за някакви дреболии... - Спи спокойно, нищо няма да ти се случи! Поздрави Чочо! И от тоя характер. Спете спокойно и вие! ;))))
Ебем ти и правосъдието и държавата. Закона явно е врата у поле. Докато всички знакови дела се водят от нашите прокурори и съдии явно че никой няма да бъде осъден. Спасението е в модела доктора,бай Миле, Карамански, Илия Павлов и др.знайни и незнайни бандити паднали геройски по пътищата на България
Ебем ти и правосъдието и държавата. Закона явно е врата у поле. Докато всички знакови дела се водят от нашите прокурори и съдии явно че никой няма да бъде осъден. Спасението е в модела доктора,бай Миле, Карамански, Илия Павлов и др.знайни и незнайни бандити паднали геройски по пътищата на България
Ебем ти и правосъдието и държавата. Закона явно е врата у поле. Докато всички знакови дела се водят от нашите прокурори и съдии явно че никой няма да бъде осъден. Спасението е в модела доктора,бай Миле, Карамански, Илия Павлов и др.знайни и незнайни бандити паднали геройски по пътищата на България
Ебем ти и правосъдието у нас. Спасението е в модела доктора, Илия Павлов, Васил Илиев и др. знайни и незнайни бандити паднали геройски по тротоарите на правосъдна България.
Питайте черничкия.Каква система е това щом има такъв?Всичко трябва да се гради НАНОВО.
Питайте черничкия.Каква система е това щом има такъв?Всичко трябва да се гради НАНОВО.
Питайте черничкия.Каква система е това щом има такъв?Всичко трябва да се гради НАНОВО.
Съдията по делото Октопод не е извършил сериозни нарушения. А несериозни допуснала ли е ? :)
Връх на мисълта:..има и доста негативни реакции от страна на част от колегите, но те не са много.. Къде е границата между ДОСТА, НЕ МНОГО и МНОГО ? И защо са забавени точно тези 4 протокола - за да се вземе правилното решение, з акоето е правилно заплатено?
Връх на мисълта:..има и доста негативни реакции от страна на част от колегите, но те не са много.. Къде е границата между ДОСТА, НЕ МНОГО и МНОГО ? И защо са забавени точно тези 4 протокола - за да се вземе правилното решение, з акоето е правилно заплатено?
Все заплащане ви е в главите. Виждам, че без значение кой колко разбира, държи да се изкаже компетентно. Никой пък не си задава въпроса, ако протоколите бяха одобрени дали изходът на делото щеше да е различен. На него можете да си отговорите, ако прочетете определението на САС (имаше го прикачено в няколко ел.издания). Ще узнаете, че протоколите на са решаващи. Запитайте се и как се четат всички тези томове и за колко време. Представете си, ако можете, обема! Наистина е досадно, че мнозинството от хората дълбоко вярват, че разбират от всичко - и от лекарстване, и от учителстване, и от бизнес, и от право, и от наука, и от какво ли още не! При всеобщата компетентност и подготвеност май няма нужда от различните образования, а от професиите - съвсем.
Разбира се, има и доста негативни реакции от страна на част от колегите, но те не са много, повечето са спокойни. Vsi4ki spokoini da se uvolnjat!
От доста време насам ми е писнало това блато България, ще се махна отук при първа възможност. Пускаите си сганта на свобода колкото щете, и си живейте с нея и с децата си.
Мими Петрова е на 2 петъка служба и въобще не е трябвало да и бъдат възлагани дела от такъв характер. Избрали са нея защото останалите са се усрали от страх
Порой от думи, цеящи да заблдят чтателя. Просто съдите са страхливи и подкупни. Така те са на страната на престъпниците.
Порой от думи, цеящи да заблдят чтателя. Просто съдите са страхливи и подкупни. Така те са на страната на престъпниците.
Порой от думи, цеящи да заблдят чтателя. Просто съдите са страхливи и подкупни. Така те са на страната на престъпниците.
Представям си как са си гукали: Гошо, Мимето е, дай едно рамо, че са ме погнали за някакви дреболии... - Спи спокойно, нищо няма да ти се случи! Поздрави Чочо! И от тоя характер. Спете спокойно и вие! ;))))
Стига с това будалкане, ами съдии и прокурори да се избират и отзовават пряко от гражданите! Всички власти - под пряк контрол!
Стига с това будалкане, ами съдии и прокурори да се избират пряко от гражданите! И да се отзовават пряко от нас. Всички власти - под пряк контрол!
Ти като не знаеш за какво става въпрос си запази коментарите за махленските клюки. Ти ако си само от два петъка трезвен, не си мисли, че хората в СГС рупат ли рупат. Съдия Мими Петрова е с пре-достатъчно стаж и опит, за да коментираш нейната дейност. А ако си мислите всички, които пишете тук, без да сте наясно с нещата, че 80 протокола се одобряват само като се подпишеш - огромна грешка. Тебе, като те гледам, надали ще можеш за един ден да прочетеш и осмислиш 80 страници даже от клюкарскат преса, а да не говорим, че трябва да се произнесеш по нещо достатъчно важно. На базата на именно точно тези протоколи се гради една основна част от обвинението, ако не ви е ясно овце такива - а после не някои хора да се тупат в гърдите и да се изказват неподготвени от сорта: Ние ги хващаме, те ги пускат. Като се омърля една работа още на ниво следствие и уж прокурорски контрол по време на същото, тогава как ще има резултати в съда. Ама никой не се замисля върху тази работа и не я коментира. А оттам точно тръгват бозите. Тача че не коментирайте човек, когото изобщо не познавате, защото не всички в тази система са подлога на Красьо Черния или на някакви от този сорт.
Ти като не знаеш за какво става въпрос си запази коментарите за махленските клюки. Ти ако си само от два петъка трезвен, не си мисли, че хората в СГС рупат ли рупат. Съдия Мими Петрова е с пре-достатъчно стаж и опит, за да коментираш нейната дейност. А ако си мислите всички, които пишете тук, без да сте наясно с нещата, че 80 протокола се одобряват само като се подпишеш - огромна грешка. Тебе, като те гледам, надали ще можеш за един ден да прочетеш и осмислиш 80 страници даже от клюкарскат преса, а да не говорим, че трябва да се произнесеш по нещо достатъчно важно. На базата на именно точно тези протоколи се гради една основна част от обвинението, ако не ви е ясно овце такива - а после не някои хора да се тупат в гърдите и да се изказват неподготвени от сорта: Ние ги хващаме, те ги пускат. Като се омърля една работа още на ниво следствие и уж прокурорски контрол по време на същото, тогава как ще има резултати в съда. Ама никой не се замисля върху тази работа и не я коментира. А оттам точно тръгват бозите. Тача че не коментирайте човек, когото изобщо не познавате, защото не всички в тази система са подлога на Красьо Черния или на някакви от този сорт.
Ти като не знаеш за какво става въпрос си запази коментарите за махленските клюки. Ти ако си само от два петъка трезвен, не си мисли, че хората в СГС рупат ли рупат. Съдия Мими Петрова е с пре-достатъчно стаж и опит, за да коментираш нейната дейност. А ако си мислите всички, които пишете тук, без да сте наясно с нещата, че 80 протокола се одобряват само като се подпишеш - огромна грешка. Тебе, като те гледам, надали ще можеш за един ден да прочетеш и осмислиш 80 страници даже от клюкарскат преса, а да не говорим, че трябва да се произнесеш по нещо достатъчно важно. На базата на именно точно тези протоколи се гради една основна част от обвинението, ако не ви е ясно овце такива - а после не някои хора да се тупат в гърдите и да се изказват неподготвени от сорта: Ние ги хващаме, те ги пускат. Като се омърля една работа още на ниво следствие и уж прокурорски контрол по време на същото, тогава как ще има резултати в съда. Ама никой не се замисля върху тази работа и не я коментира. А оттам точно тръгват бозите. Тача че не коментирайте човек, когото изобщо не познавате, защото не всички в тази система са подлога на Красьо Черния или на някакви от този сорт.
Господ да ни е на помощ с тези съдии. Благодаря единствено на мутрите, че се самоизтребват, иначе тежко ни ако чакаме правосъдната ни система.
Господ да ни е на помощ с тези съдии. Благодаря единствено на мутрите, че се самоизтребват, иначе тежко ни ако чакаме правосъдната ни система.
Господ да ни е на помощ с тези съдии. Благодаря единствено на мутрите, че се самоизтребват, иначе тежко ни ако чакаме правосъдната ни система.
Господ да ни е на помощ с тези съдии. Благодаря единствено на мутрите, че се самоизтребват, иначе тежко ни ако чакаме правосъдната ни система.
Ти като не знаеш за какво става въпрос си запази коментарите за махленските клюки. Ти ако си само от два петъка трезвен, не си мисли, че хората в СГС рупат ли рупат. Съдия Мими Петрова е с пре-достатъчно стаж и опит, за да коментираш нейната дейност. А ако си мислите всички, които пишете тук, без да сте наясно с нещата, че 80 протокола се одобряват само като се подпишеш - огромна грешка. Тебе, като те гледам, надали ще можеш за един ден да прочетеш и осмислиш 80 страници даже от клюкарскат преса, а да не говорим, че трябва да се произнесеш по нещо достатъчно важно. На базата на именно точно тези протоколи се гради една основна част от обвинението, ако не ви е ясно овце такива - а после не някои хора да се тупат в гърдите и да се изказват неподготвени от сорта: Ние ги хващаме, те ги пускат. Като се омърля една работа още на ниво следствие и уж прокурорски контрол по време на същото, тогава как ще има резултати в съда. Ама никой не се замисля върху тази работа и не я коментира. А оттам точно тръгват бозите. Тача че не коментирайте човек, когото изобщо не познавате, защото не всички в тази система са подлога на Красьо Черния или на някакви от този сорт.