Обвиниха кмета на Варна и още трима за участие в престъпна група за подкупи и пране на пари
Благомир Коцев и останалите привлечени към наказателна отговорност остават в ареста за 72 часа, съобщиха от Софийската градска прокуратура
Обратно в новинатаКоментари - Обвиниха кмета на Варна и още трима за участие в престъпна група за подкупи и пране на пари | Днес.dir.bg
Коментари
Не харесвах ПП ,но със тези действия ,след като една жена казала нещо ,следващият път ще гласувам за тях ,ако не се появи нещо по- читаво.
Любимият рекет на Боко и прасето Дебелян - '' участие в престъпна група''. С добро няма да се оправи тази държава, само с меч. Неслучайно Радостин Василев е кръстил така партията си.
Хора, не се вързвайте на тези измислици и си опичайте акъла, защото дебелата корумпирана свиня е тръгнала да превзема България!
Както се оказа инфлацията превзе и корупционните практики на Пе-Петата. Беше само 6 процента за "подпомагане" на партийния живот на безукорно чистите и да не забравим "честни" борци срещу този социален бич наречен подкуп. Изглежда дейностите на Промяната са се разрастнали и процента, който искат е вече 15 на 100. Стана ясно и от интервюто по една телевизия от собсгтвеничката на изнудваната фирма, че освен тази сума щели да и кажат да даде ОЩЕ не назнайно колко пак за партийната структура. Не е известно за кого точно са онези 15 процента и както изглежда не са съвсем достатъчни за да се получи обществената поръчка, която ръковоството на община Варна възнамерява да възложи. Честно казано грухтенето ная Пеевски почва да ми звучи като брилятна фуга от Бах в сравнение с тези неуморни борци срещу корупцията техните безкрайни лъжи и измами.
Оказва се че т.н борци против корупцията се,оказаха,корумпета. И главния,борец против корупцията Кирчо лъжеца, под мъдрото ръководство на,сенсея ги защитава. Да, правилно чухте, защитава корумпираните,свои съперници. По същия начин, както защитаваха,една друга корумпирана ,особа, Десислава Иванчева. Която вече е осъдена и лежи в,панделата. Кирчо Лъжеца защитава своите, като един истински болшевик. Нали баща му е кадър на ДС. Закърмен с болшевизъм. Нашите са,златни, враговете са,най лошите. Ацте и едните и другите са едни и същи. Специално във Варна, хора на ТИМ. Няма начин там да,спечелиш обществена,поръчка без да си човек на,ТИМ. И това го знае всеки варналия. Така че този път ще го отнесе кмета. За всички корумпета....
А Портних кога?!
Едни юнаци влачиха чували с пари за магистрали, там корупция нямаше. Други гориха документи по обществени поръчки в полето, а румънци ги снимаха, и там нищо. А тук се самосезира цярата съдебна власт за една жена, дето се оплакала на друга ....
И тези ще осъдят България в Страсбург,познайте ,кой ще плаща тогава.
НИКОЙ НЕ ВЯРВА НА СВИНСКАТА ВМИРИСАНА НА ИЗПРАЖНЕНИЯ БГ ПРОКУРАТУРА ПЪЛНА С ПРОКУРОРИ ПЕДОФИЛИ НИКОЙ НЕ ВЯРВА НА ПРАСЕТАТА А Н А Т Е М А
Който не иска да бъде задържан да не става политик. Бойко си го връща за задържането му. Датата е избрана точно, след приемането ни в еврозоната за да не повлият ПП. Освен това от пиловин година ПП приказват за вот през септември. Естествено е да ги изпреварят. А иначе трябва да се изчака за да се види виновни ли са задържаните или не. Ако са виновни е ясно. Ако не са значи е активно мероприятие. Не вярвам да е второто защото така ГЕРБ ше загубят много електорат.
Диктатурата на простака преля чашата. 20 години управлява и краде този сопол.. Това е бг демокрация.
ами подай сигнал, щом знаеш, че е крал. Или само предполагаш, или само ти се иска да е крал, щото като си прост, мързелив и лаком, трябва някой да е крал, за да си беден ти. Логиката на бг тариката.
Всичкото евро и атлантик това прави - краде. Едни 20г други само 4-5. Майка си баща си ще продадат за пари. Такава е съдбата на центаджиите. Когато няма правила това се случва. Те референдум забраниха , а ПП се скриха. Сега си сърбайте попарите. Схемата е една и съща. ПростоКировска
Абе така като ви гледам откъм Европа и Атлантика, май вие - съдраните лумпен-пролетарии крадете повече от когото и да е. Крадете повече, отколкото дишате. И с гъза крадете. Само джуджето и другите ви господари от Азия не можете да надминете - там мащабите са други. Крадат, та не остава: ни за хората остава, ни за армията. Само копейки за робите си като теб
За да се повдигне обвинение за ОПГ, не е шега работата. Колкото и да се подигравате на тази джукестата или на жена му дето я претърсвали по нощница, вероятно има солидни доказателствени материали. Не забравяйте, че вече работим и с европрокуратурата. Колкото и да сме бананова република, все пак ни наблюдават от ЕС и мутренските и ченгеджийските номера не минават. Така, че престанете да ревете за някой и да правите безмислени протести. Докато за всичко ви е виновен боко, токо, цоко, ще сме на тоя хал. За вас всички престъпници са набедени, стига да не са крали или е..ли вас.
Бойче е добър ученик на Орбан. Това е само началото. Скоро ще започнат да преследват журналисти. Следват и обикновени хора които са си позволили несъгласие. Ползвайте ВПН и си крийте ИП-то. Държавата е тотално овладяна.
леля Асена е впрегнала цялата ПеПейска тролска мрежа да брани неподкупното кметче,ще си изпочупят пръстчетата да пишат
Някаква жена, която е спечелила вече 7-8 обществени поръчки при Герб, сега не печели. Обжалжа и на всички инзтанции губи. Плаща и разноски по делата. Сега се сеща че са и искали подкуп? Преди 1 година, но тя не е дала. Какъв е предмета на престъплението? Ако тя заяви че са искали да я изнасилят, дали ще ги обвинят и в това?
Когато ми печаха макарите ,бандеровците от Столична община бранеха с жандармерията тяхната светиня украинското знаме.Кога София ще се спаси от малоумниците от спаси София ,и да изтрият всичко там.
Какво го жалите Благо? Той крадеше от всяка поръчка бе хора! И то под вещото ръководство на Асен! Кое не разбирате?
Шансът да получи присъда за искан подкуп е нулев. Това са дребни закачки. Единия Шопар иска да се кандидатира за Президент и преди това гледа да разчисти малко. Иначе преди две три години Софийска Градска Прокуратура разследва един бивш футболен съдия изтеглил в кеш 53 милиона лева авансови плащания за Хемус Там нещо?
Защо плачете, нали искате борба с корупцията? Когато хванат някой, започват да се оплакват, че не трябва да е от ПП, Ами трябва да е от ГЕРБ. Значи корупцията на ПП е по-добра от корупцията на ГЕРБ.
Напълно превзета държава от борисов и пеевски
Някой ден двамата нискочели примати, които от поне 2009 г. съсипват, плячкосват и ерозират държавата, ще си платят. Недосегаеми от висшето правосъдие няма. Корпулентният и Мутрата явно си мислят, че са над всичко и всички, но това винаги е била илюзията на оялите се с власт и пари престъпници. Колелото се върти и възмездието винаги идва. Понякога късно, но все пак идва. Хубаво е в тази връзка да мислят за Доган и да си представят себе си.
В сега какво да кажем - 'хубаво е у нас, арестуват кметове, може да им съсипят живота като на Иванчева'. Не е като в Русия - бил си министър, стъпваш накриво и на другия ден те намират застрелян. Затова е хубаво у нас, просто прасето толупа са се разбеснели, но това си е нашата действителност - избирате - или емигрант в друга страна или - кротуване тука и слушане на мафията, сега върви един фил, нещо като Октопод 2, Гомора се казва, много актуален, валиден е и за България.
Кметът УЖКИМ бил поискал 15% ама не от арестувания бизнесмен, а от една дама, чиято фирма НЕ се е класирала поради висока цена. Класирана е фирма, която е предложила най-ниската цена, която се оказала с над 20% по-ниска от втория в наддаването. А некласиралата се фирма била печелила преди множество търгове по времето на предишната управа. И сега изведнъж не може да снесе на ГЕРБ и ТИМ, та подгониха кмета защо не я е класирал въпреки високата цена.
Да ти имам логиката ! Нищо не си разбрал , язък ! Госпожата не се оплаква , че не е спечелила , а че й е искано пари . Допускам , че и спечелилата поръчката фирма не се е разминала без да плати . Всичко ще се разбере , да почакаме !
ПП са против корупцията само ако те самите не участват в нея.
Работата е по-тънка - СПРЯ корупцията и по тази причина от корупционната схема отпадна една от фирмите на Буда.
Нали искахте борба с корупцията. Няма значение от коя партия е Коцев. Ако е сгазил лука, да отговаря.
така е, само че както всичко в българия, намирисва на поредната скалъпена ситуация от завладените от прасчо служби. естествено и тиквата да обере малко лаври да си лъсне пиянския имидж.
Обаче се оказва, че Коцев е "сгазил лука" като не е класирал фирма, която храни касичката на ГЕРБ. По тази причина при честното наддаване е спечелила фирма със съществено по-ниска оферта, която е успяла да постигне добрата цена просто като не е предвидила подкуп. Сега, обаче, спечелилият бизнесмен май също ще е подсъдим за това, че е предложил толкова ниска цена.
Да припомним на малкото останали малоумници, които още вярват на ПП, че именно те бяха архитектите на конституционната реформа, която иззе от ръцете на президента(щото бил руски агент!!!) пълномощията да назначава служебните кабинети(вкл. вътрешните министри) и което позволи на Шишо и Боко(тогавашни партньори в сглобката) сега да са по-силни отвсякога. Само по силата на някакво вселенско недоразумение господата и госпожите от "демократичната" общност могат да минават за умни(красотата е субективна, там всеки си преценя)
Най вероятно е истина обвиненията.Защото съвпадат и процентите и обществените поръчки както и нагласата че няма как да вземеш поръчка без подкуп.Въпроса е че напоследък стана масова практика-това престъпление да се записва документира и просто седи и чака едно по удобно време...По този начин печалбата се удвоява и се управляват хората
Герб и Шиши на власт... бухалките се завърнаха.... Отвратително е. Милиционерите след 50% увелучени заплати пак са кукли на конци и то много послушни....
Интересна сума. За подкуп. Изчислена до стотинки. Информацията прилича. На поръчка. От меню. За сготвяне. Ала ангре. Кметско. По шопски.
Шиши действа с размах! Овладял е цялата държава!
Все Борисов и Пеевски са ви виновни , че сте идиоти и дори не можете да крадете като хората....
Целта на Шиши е с този си ход да извади от равновесие "Хлъзгавия гръб" и да Му стъпи на врата. По-дебелият от двамата шопари иска да предизвика предсрочни избори, защото положението на мамин Дани в МВР става неудържимо. Твърде възможно е при едни нови избори партията на Шиши да се доближи "изненадващо" до сбирщината ГЕРБ. Причината за това ще е обстоятелството, че по-дебелият шопар е закупил вече почти цялата верига на ГЕРБ от едри продавачи на гласове.
Ако има истински разследващи журналисти да покажат каква е тази бизнес дама. Има достатъчно информация. Да видим...
При капитализма кражбите са в пъти повече отколкото при социализЪма. Просто системата е такава.
"кога прокуратурата ще се задейства за 60 милиона изтеглени на каса в брой уж за магистрала Хемус и изчезнали безследно" Това стана през лятото на 2021 по времето на първото временно правителство на президента на промяната Радев, с министри Кирчо и Кокорчо. Така че по-добре да не пипат вашите хора...
кои изроди се радват на тези наказателни акции провеждани от свинарника? Жалко ,е че има такива индивиди макар и платени. Прекалено дълго се задържаха на власт тиквата и шиши и това вече води до безобразия и е път към диктатура тип ердоган-путин.