Коментари - Нов случай на коронавирус в ТЕЦ "Бобов дол" | dnes.dir.bg
назад

Нов случай на коронавирус в ТЕЦ "Бобов дол"

Мъжът работи в друг цех от първия заразен, няма огнище в предприятието

Обратно в новината
| Редактор : Антония Чорева

Коментари - Нов случай на коронавирус в ТЕЦ "Бобов дол" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Е и какво като има 2 заразен ? вие вече прекалявате с този вирус. Това да не е едра шарка при която смъртността е 99 процента?

Ръководството ме разсмя - проветрявали помещенията !? Тази епидемия ще научи много хора да си мият ръцете и да потдържат лична и хигиена на работното място . От алчност за пари някои ръководители не обръщат внимание и нямат никаква заинтересованост да има хигиена и работните помещения да се потдържат чисти . Моля извинете !

Тока е заразен! Ограничете го. Не , увеличете го. Баце, бащице, Ти реши какво да се прави.

Абе пак циганьор,там по селата са все такива. До скоро в този тец имаше и жълтеница...

Изобщо не си в час... Ако изобщо има големи села в България почти без цигани това са няколко села около Дупница. В Ресилово, Овчарци, Сапарева баня не зная да има цигани. В Самораново сигурно има 20-30 на соло от 1.800 човека. Голямо село, Мало село, Червен бряг, Джерман, Крайници - роми почти няма. В Дупница има две големи махали, но като цяло не създават големи проблеми.

Нов случай на коронавирус; нов случай на коронавирус... Ох, да не би ЩАБ-аджиите да са се засили да спрат въздушно-капковата инфекция?!

Сигурно са горили ИТАЛИАНСКИ БОКЛУЦИ внос от БЕРГАМО само по30 ТОНА на денонощие или 900 ТОНА на месец

като цяло услугите са с приоритет - вода, ток, интернет... малко хора си дават сметка че не са само лекарите на първа линия. и докато например хората от "енергото" почти не ги срещате, лекарите са в болниците - други като мен идват по ваше желание у вас... на ден посещавам между 10 и 25 адреса за да оправя телевизията ви или интернета... интересно ми е - ако някой от нас се окаже вирусоносител - колко семейства ще зарази преди да разбере че е вирусоносител? на доверие приемам че хората които са ме повикали са здрави... но от както сме под карантина зачестиха срещите ми с чужденци и българи върнали се от къде ли не.. в първият ден от карантината бях при Бианка от Милано, но тя не идвала от Италия, а от Германия. на другия ден бях при младо семейство нанасящо се в ново жилище... докато работех - те говореха по телефона с италиянци. после бях в семейство завърнало се от Швейцария - баща и трите му дъщери. нета им бе за онлайн обучението им... после ходих при "англоговорящи" - оказаха се испанци. поради рязкото търсене на кабелен интернет в началото на карантината у нас през първите 20 дни аз имах един почивен ден. като добавим и нашенския манталитет - да си изкарваме нервите на ония, дето идват да ни решат проблемите - тегаво е да се работи с българи. а и като добавим разните стари реститути, дето ако днес не се скарат с някого - значи са умрели - нещата стават... интересни. така че - палнете си по една свещ за всички ония, дето стават сутрин за да ви подсигурят тока, водата, хляба - защото ако системата на услугите рухне - ще трябва да се научите какво им е било на прабабите и дядовците ви - мотиката от сутрин до вечер и се яде онова, което успеете да си отгледате

Хуморески.

Гасете лампите и дърпайте шепселите от контакта! Короната вече идва по жиците и ще ви изяде по дупките в които сте се скрили...

Ако се разболеят енергетиците е тецовете И В АЕЦ КОЗЛОДУЙ Ще останем без ток. Или на режим 1 към 3. Един час има, три часа няма. Тъй, че ако искате да заразите енергетиците, не спазвайте карантина. Заразите ли и лекарите няма да има кой да ви лекува.

Това само показва, че вируса си го има, но не исзледват за да не лъсне лъжата - че смъстността не е тази която описват.

Броят на хората със симптоми е достатъчен за приблизителна оценка на общия брой заразени. Не са толкова, много, колкото се опитваш да ги изкараш.