Коментари - Инвалид чака 3 години пенсия | dnes.dir.bg
назад

Инвалид чака 3 години пенсия

Три години, мъж от Силистра, който е инвалид, чака да му бъде отпусната инвалидна пенсия. Марин Драганов попада в омагьосан кръг от различни институции и лекарски комисии, съобщи bTV.

Обратно в новината

Коментари - Инвалид чака 3 години пенсия | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Какво ви е чудно?! Щом газят децата с джипове по пешеходните пътеки, щом уволняват бременни жени, щом умишлено зарибяват младежи и не арестуват пласьорите, които добре познават.....та вие сте се загрижили за някакъв си инвалид! Нали е гласувал, платил си е данъците и са му удържали каквото са могли - вече не им трябва....

Какво ви е чудно?! Щом газят децата с джипове по пешеходните пътеки, щом уволняват бременни жени, щом умишлено зарибяват младежи и не арестуват пласьорите, които добре познават.....та вие сте се загрижили за някакъв си инвалид! Нали е гласувал, платил си е данъците и са му удържали каквото са могли - вече не им трябва....

Отношението но централния НЕЛК в София към хората подали възражение по решенията на местния ТЕЛК е безобразно. Съпругът ми 2 години чака такова решение от НЕЛК и живя без стотинка доход - болен човек с група инвалидност . ПИТАМ, КАКЪВ Е ТОЗИ ГЕНОЦИД НА ДЪРЖАВАТА КЪМ ГРАЖДАНИТЕ СИ ? Това са болни хора, по-често възрастни, които нямат други доходи, а често са загубили вече и близките си. КАК СЕ ЖИВЕЕ БЕЗ ДОХОДИ, СЛЕД КАТО НЕЛК БАВИ РЕШЕНИЯТА СИ ПО 2-3 ГОДИНИ ?