Коментари - Нетаняху нареди мощни удари в ивицата Газа | dnes.dir.bg
назад

Нетаняху нареди мощни удари в ивицата Газа

Израелският премиер обвини "Хамас" в нарушаване на примирието

Обратно в новината
| Редактор : Ясен Люцканов

Коментари - Нетаняху нареди мощни удари в ивицата Газа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

SS-Nebel

Няма такова ЛАЕНО кат тоя!

Точна така Нетаняху изравни със земята тая измислена газа пълна с хамска и ватнишки терористи! Жив крак да не остане там да мърда!

То се знаеше, че геноцидът ще продължи. Получиха каквото искаха и продължават по план за изтреблението на палестинските деца и жени.

Ще нареди, разбира се. Ислямистките и укронацистките терористи трябва да се унищожават!

То и някой палестинец да кихне си е нарушение на примирието... Кой го знае защо е кихнал, как е кихнал, какво цели като е кихнал... Да не говорим - с каква тайна цел е кихнал!!! Може един вид агент с тайна подривна цел и мисия да е... Био оръжие, камикадзе!

бенямин зеленски управлява света на гоите, които теглят заеми от евреите, за да се доунищожат. няма съмнения, че еврите са едно вредно за Земята инцестно племе! всички евреи са уруди, като натеняу, израел, зеленски украина и короната на англия- все педофили, а евреите от сащ са мастера ъв пъпитс. мадафака уидтаут дъ уей! ........................ Бог с нас

Няма по-лайняна измет от вас червените комуняри,Пиночет добре се справи на времето,дано и днес се намери някой да ви размаже като ваденки по земята,черевн урод скапан!

Бой с кюнци и налъми.

разбрахме че Хамас ще "наруши" примирието-) Израелският министър на националната сигурност Итамар Бен-Гвир: „Сега, когато вече имаме освободени заложниците от Хамас, трябва да се върнем към войната и да отворим портите на ада срещу Газа.“ ;)

Никой не е в състояние да спре Нетаняху, да избива палестинци!

Модераторите пак обърнаха скриптовете. Плюсът е минус, а минуса плюс.

Чуфутска сган!

Този ако не са САЩ турците-ислямисти да са го нападнали и превзели.

Всъщност турците и евреите са дупе и гащи още от 1492ра.

Вярвайте на мирни преговори! Целия мирен процес обещаван от т.нар. велики сили и гаранти - дрън, дрън! Русия вече се опари с т.нар Мински споразумения, затова сега и не вярва на красивите думи! Сега и палестинците го разбраха. Зора беше Израел да си вземе заложниците, живи или мъртви!

Земята е плоска и ционистите са виновни за това,да се знае и да се помни.

Нетаняхо по това прилича на Борисов. Моли се да не доживее времето, когато няма да е на власт и ще трябва да отговаря за действията си.

Всяко чудо. За три дни.. Е на вечните "неоправдани" винаги друг е виновен.

СКАПАН ДОЛЕН ЕГОИЗЪМ ДВИЖИ СВЕТА

ли е?

Не случайно ислямът е най-мразената религия от векове насам!

Не обаче колкото са мразени евреите.

Ционистите!!

Удри тая терористична сган!

Винаги идва Видов ден, ислямисти долни. Рано или късно човечеството ще се отърве от вас.

Беше ясно, че за Хамас примирието е ала-бала!

Не за Хамас, а за Израел: Ден след "историческото" споразумение на Тръмп: Най-малко шестима палестинци са убити от израелски огън - ама тая новини, бързо я покриха "честните" преститутки

Винаги идва Видов ден сатанисти долни. Рано или късно човечеството ще се отърве от вас.

Ей, добре че Дони подсигури мира там, че иначе лошо!

Не случайно еврейските сатанисти са най-мразения народ от векове насам

Само да ви напомня - Бойци от АЗОВ - Нацисти . Тези Хора са собственици на ЕЛЕНИТЕ .Жалко е че загинаха Българи .

Беше ясно, че за Израел примирието е ала-бала!

Русофилската паплач плаче за арабските терористи. В същото време са най-православните християни и най-големи патриоти.

vlater

Ето го и хасбара агента се появи. Колко ти плащат за коментар - по 70 стотинки ли?

vlater

Какво може да очакваш от терористи окупатори? Искат да си завършат геноцида естествено

Само наивници можеха да повярват, че слугите на Лукавия Ешкенази, ще спрат геноцида.

Бибигеноцида - фюрера на новия свят.

Да светът се движи от Богати скапани долни егоцентрици

Спрете се. Важното е най-лудия днес да го номинирате за нобелова награда за мир.

Ако войната спре, Сатаняху пада от власт и се превръща в обвиняем за корупция. Така че това ще продължава до безкрай.

Мир определено ..Преценявай спрямо кого си упражняваш скапнато Повед .Ясно лш ти е?

Терористичната държава Израел не може да спазва споразумения за мир, а може да извършва геноцид и етническо прочистване!

Както бях писал - мръсните евреи чакаха мирното население да се върне и да ги доизтрепят - това е типично за тази нация. МАЧКАЙТЕ ЕВРЕИТЕ ИЛИ ТЕ ЩЕ ДОЙДАТ ДА ВИ ИЗБИЯТ ВАС!

На държавата Израел е против писанията. Ма никой не чете. Това творение на Бнай брит масончетата е финансирано и ръководено от баш господарите в сянка Прайъри оф Зайън, наследниците на фараоните, персийските маги, заграбили през армията си от банкери Тамплиерите света. Има си факти, история, ма за гоите е конспирация, щото са неграмотни и нямат идея от колко века едни и същи мерувинджиански мърши ги убиват и дерат като стадо овце.

За жалост и Хитлер е бил спонсориран от евреи,както и октомврийската революция. За 11 септ , Ковид и войната в Украйна вие се досетете . Просто си задайте въпроса Кой печели от всичката тази мерзост.

Нолола Ноколов е напосал едни много хубави книжки, и след това бива убит!.

“Горкия” тръмпунгел… ахахах… всички се подиграват с малоумието му. Тоя идиот ходи там се снима, фанфари, алабала… големия миротворец… ахахах. НИЩО! Греда. Сатаняхо бомби наред, а тръмпунгела много обича да му прислугва. С осрайна същия уи. Тръмпунгела нобелова награда може и да не вземе, но ще удари семнилния бай Пън у земя по дебилност и неадекватност… ахаха

Пич , и Тръмп е кукла на еврейски конци. Инак е мъртъв.

Изобщо не споря. 100%

Имал ли някой интелигент който не е очаквал и е вярвал на друго развитие на геноцид.а? Нищо ново под небето! Ционисти с или без държава с интригите и измамите, постигат целите!

Отиде Нобела

Те всички нобели ги раздават на мухльовци кат него, не бой се, ще си я получи.

Сигурно ви е чудно , защо Сирия , Газа все страдат ? Написано е в Библията , проклети са заради това което са вършили и вършат . Исая 17 гл е за Сирия . Проверете .

Интересно ми е какви са позициите на арабските държави и Турция

Мишкуват. Нито имат сили за повече, нито имат морал.

Мръсни газански гниди!

хаха Тръмп нали всеки много го уважаваше? Нетаняху си прави каквото иска, смях.. малко като Бойко и Шиши, Бойко безгласната буква

Ресорт Газа ще бъде най-атрактивната дестинация, проекта ни от две години насам е успешен, с тъста, тази продажна педофилска мърша успешно изтрепахме хиляди амолеци, с багерите подготвихме терена за строежи, и с колегата Уиткоф и Катар сме вече напред с финансирането. Иванка също е доволна, че ще бъде кралицата на Газа.

Наш господар. Ние умиращите гои те псуваме до девето колено. А дано срещнеш Машааха и да те наниже на жезъла си, прокажен талмудистки фашисте. Изроди сте за изтребване ционистката паплач.

А тука санкции кога?

Само либерастки уроди подкрепят Израел и Украйна. Хубавото е че руснаците ги правят на тор либерастите.

ще оставите тръмпанзето без Нобел за мир.