Коментари - Азис обявил над 1 милион лева доходи | dnes.dir.bg
назад

Азис обявил над 1 милион лева доходи

Моята Гала се занимава с тази работа, но доколкото разбрах, аз съм единственият, който съм декларирал над 1 млн. лв. доходи. Не ме притеснява тази проверка, аз съм честен човек.

Обратно в новината

Коментари - Азис обявил над 1 милион лева доходи | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

и каква пенсия искат

Пак започнаха с глупости да се занимават!Подгонете тези, дето застроиха Слънчев Бряг! Повечето хотелиери са перачи на пари.Тези, които изкупиха цялото черноморие и си построиха хотелите с незаконни пари и сега ги узаконяват! Там са милярдите, но нямате смелост, защото сте едни от тях! Тези хора, които съсипаха туризма в България и си построиха хотелите за милиарди, без да ги включат в отходната канализация, а направо мръсната клоака се излива в морето! ТЕЗИ ХОРА ИНСПЕКТИРАЙТЕ! Всичко е построено с мръсни пари от продажба на наркотици, оръжие, контрабанда на цигари, рекети, отвличания и убийства. Ама нямате смелост, нали!?!? Интересно е, някой каза ли нещо за Лили Иванова... Дали не трябва да се провери все пак, какво дакларира тази друга личност... Лили Иванова е възпитана от Баш Комунисти, които никога не са плащали данъци, а само са крали! Така че ще има да почакате от умрял писмо! Наистина, щом стигнахме дотам да разчитаме на чалгапевците! Докъде я докарахме! Братя Галеви и Маргините колко данъци са платили?! За тях защо не пишете?! Азис е декларирал много пари за 2008 год. откакто е водещ в телевизията и голяма част от доходите му са официални. Интересно каква е декларирал преди това? A какъв е източникът на доходите? Ако за участие взема 6000 лева , това значи ли, че за 2008 Азис има 160 участия , т. е. през ден е имал участие !? Предплагам, че Азис взима по 10 000-12 000 лв. на участие, има доста хора в екипа си, прави значителни разходи. Освен това е доста канен изпълнител. Изглежда ми нормално да има по 2-3 участия на седмица. Браво на Васко, доказа че е честен човек. Много са малко хората в България с подобни доходи, които да не са придобити по нечестен път! Браво на Азис! Ненавиждам попфолка, но Азис ми е симпатичен, защото е добронамерен и умен. Оказва се, че българите са по-големи мошеници! Браво на Азис !!! Всички говорят такъв бил, онокъв, но накрая затвори устите на всички! Оказа се, че Азис е честен данъкоплатец- естествено не на 100%, но все пак не е измамник, като всички останали!!! Нашата държава ща стане една малка Швейцария на Бълканите, ако всички си платят данъците само за 10 години назад и си декларират всички доходи. Дали е декларирал Васко 100% от приходите не е толкова важно, важното е, че момчето плаща данък многократно по-голям от сума ти звезди футболисти, да не говорим за крадливите политици и измамни бизнесмени, Лили Иванова, Васо кеца, Преслава и т. н. да не са изкарали по-малко от него или куците футболистчета с мизерните си заплатки от 240 лв.и коли по 200 000? За мен Васко е достойно и талантливо момче каквото и да говорят за него... А вие какво искате? Като човекът е честен, държавата да му скъса гъза ли? Ако всички като Азис плащаха по 60 000 лв, държавата ни щеше да е цъфнала, но не би!... Злобеете само защото Азис е циганин; и защо да не е честен, на какво основание? Да не би парите. откраднати от евопейските фондове и поради което получихме лоша оценка от ЕС, да са откраднати от китайци? Защо мислите, че сте по-честни от циганите? И ВИЕ, уважаеми, сте гости на тази територия, наречена България, както и циганите. С какво право се мислите за нещо по-висше от другите националности! Този народ е много шарен и това е залегнало в основаването на държавата - държавата е възникнала на договорка от 52 националности - само прабългарските племена са били 17 вида, а славянските народи - това са били племена като индианските народи в Америка. Разберете от кой народ сте дошли ТУК и тогава се подигравайте, защото подигравката е нещо, което най-малко ще Ви донесе пари или нещо друго! Данъкът на 1 000 000 лв е 100 000 лв, внася се на 4 вноски през годината. При такъв доход какъв е проблемът да се плати! Но явно при някои хора има морал... Удръжките за осигуровки и данъци върху хонорари се правят от ПЛАТЕЦА на дохода и се изплаща разликата. Изпълнителите са длъжни според издадените документи да ги декларират до 31 март на следващата година. Да проверят и зеведенията плащали под масата! Плюс това като взимат по 5 бона на изпълнение, не всичките са за изпълнителя, защо не коментирате, че продуцентите понякога взимат дори 60% т.е. 3 бона! В България е нормална практика да се укриват доходи, но да се укриват всичките доходи от хора с огромни такива, това вече е много нагло! Чест му прави на Васко, че е дал на държавата много повече от много от нас, за разлика от някои други, които дори са взели от малкото което ние сме можали да даден, според възможностите си!!! Не бих се изненадал, ако се окаже, че Азис е един от най-честните българи! Нека НАП да проверява! Това е нормално. Не разбирам защо всички скачат като ощипани булки? Но ако ще се проверява - нека карат наред! И още по-нормално е да почнат от най-високите етажи на властта и бизнеса! Защо не например от вицето ЦЦ и как от държавната заплата в МВР и от работата си като лидер на партия е получил толкова доходи, че да притежава такова имущество? И как така той може да го закупи, а президентът например да не може? Не съм почитател на Първанов, но нали аршинът за всички трябва да е еднакъв! Или всеки, който идва на власт, за да ни отвлича от наболелите проблеми ни занимава с предишните! Какво като са декларирали имотите и парите си пред СП? За мен като данъкоплатец е важно да знам дали са си платили налога, както е редно към държавата и връзват ли се декларираните доходи с придобитото от тях имущество?! Да не се окаже, че с държавната заплатица са придобили имущества за милиони! И да не ни зарибяват с някакви там банкови кредити! Който е теглил по-голям кредит, знае какво изисква банката за това. И ако за въпросните хора на тази или онази власт условията не са еднакви с условията за всички български кредитополучатели, не намирисва ли за конфликт на интереси... или може би нещо друго?! Същото важи примерно и за строителния министър. Той веднага разбра, къде предишните са злоупотревили с високи цени. Ами естествено, че знае - всички, които сме купували ново жилище в годините на демокрация, знаем колко пари сме внасяли и за колко при приключване на строителството са ни прехвърлени кутийките, за които сме плащали. Когато настоях да ми прехвърлят жилището на цената, която съм платил, ми обясниха, че не мога да го докажа, защото съм внасял парите с хвърчащи ПКО, които никъде не завеждат. Категорично ми отказаха да правя плащане по банков път! Това го правят всички строителни фирми! Защо не ги проверят, заедно с министъра им? Ще ни занимават с Лили Иванова и с Азис! Те поне могат да пеят, а управляващите, които и да са те, само ни дерат кожите! Хей, хора, пак ви плъзнаха по дългата писта! Щом една държава е стигнала до там, че да си пълни бюджета от данъци от певците - ПИШИ Я БЕГАЛА И УМРЯЛА! Какъв Азис, каква Лили Иванова, каква Ивана! Един дребен Сингапур прави 320 милиарда долара БВП,а ние - 40 с надписване... Ама и ние сме печени - ще стрижем костенурките и ще изнасяме вълна за Австралия... Бакшишът е вид доход който трябва да се декларира и да се плаща данък върху него, Данък БАКШИШ се дължи както в Англия, така и в Германия. Сигурно и в други страни, но за мен това е достатъчно. Все пак в цивилизованите страни се разчита на добрата съвест у хората там... А къде в развитите държави сте чували да се заплаща за образование (дипломи)? Навсякъде се заплаща за извършена и СВЪРШЕНА работа - ако някой необразован е способен да свърши и върши работа повече от друг с няколко дипломи, логично е да получи и по-високо възнаграждение! Порочното в нашето образование е, че ни учи децата само да ЗНАЯТ (ако отличните им оценки са реални!), а не да МОГАТ. Превръщат ги в зубрачи! Заплаща се доказаното можене, а не голото знание! Браво на НАП! Вземете им половината пари и ги дайте на бедните пенсионери и майките с деца! Направете го най-после, както правят в западните страни! Трябва да си плащат данъците като всички нас! В САЩ и Арнолд го санкционират! Тук ще ревнат, че има заговор против тях... А ОНЕЗИ ПУДРИ, КОИТИ СА ВЗЕМАЛИ ТАКИВА СУМИ ЗА ЕДИН-ДВА ЧАСА, А НЯКОИ САМО ЗА ЕДНА-ДВЕ ПЕСНИЧКИ, КАКВО ЩЕ СТАНЕ С ТЯХ??? НО ТО ВСЯКО ЧУДО ЗА ТРИ ДНИ... А ЗА ЛИЛИ ИВАНОВА - НЯМАМ ДУМИ! МОЖЕ ДА Е НОМЕР ЕДНО, НО АКО СЕ ПРАВИ НА БЕДНИЧКА И ДА МИ ГОВОРИ КОЛКО РАЗХОДИ ИМА - И НИЕ ИМАМЕ, АМА СИ ПЛАЩАМЕ КАКТО ПОПОВЕ!!! Всички циганета пеят и въртят гюбеци! Почнете от създателите, имиджмейкърите на Азис и подобни! Които се таят в сянката и трупат парички, като ни заливат с чалги, порно и педерастии! Собственици на музикални къщи, радиа, ТВ, барове, клубове, обръчи от фирми, снасящи на властимащите!!! Кои са те? Колко данъци са платили? Изобщо имат ли право да вършат това което вършат?! Браво на този полумъж-полужена, който спечели тези пари, пък бил той и шоумен, за разлика от феодалните старци, които едва свързват двата края. Браво и на тази смотана държава, която допуска това. НАУКАТА не носи пари само у нас, за разлика от чалгаджийството, утре децата ни за нищо няма да стават, но кой ли мисли за утре... Ефектът, който се цели с тези проверки, е превантивен и дисциплиниращ ефект за в бъдеще, категорична е Димитрова. АЗ РАЗБИРАМ ТОЯ ТЕКСТ ТАКА: ОТ ТУК НАТАТЪК ДА ПЛАЩАТ. ДОТУК, КОЙТО ПЛАТИЛ, ПЛАТИЛ, КОЙТО НЕ Е - НА КЯР. ТАКА ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ИЗМАМЕНИТЕ КАМИЛИ, ЗАЩОТО СМЕ ПЛАЩАЛИ. ТАКА ЛИ Е? Добре, погнаха певците, редно е наистина всеки да си плаща данъците. Но аз мисля, че първо трябваше да погнат спонсорите на чалгарите и златките - разни кокодиневци, петковци, христосираковци и тем подобни. ДА не споменавам Банев, братя Диневи и всякакви там крупни бизнесмени, много от които не само не си плащат данъците, но работят и на ръба на закона. А като казах Златка - тези девойки-златотърсачк са много повече за данъчна хайка, отколкото чалгаджийките, колкото и проститутоподобни да са последните. Защото те поне могат да кажат от какво са им парите. А Златките? Откъде имат пари за тунинг, за скъпи дрешки и аксесоари, с какво са ги изкарали? Въпросът е риторичен!... ПРОВЕРЕТЕ И МИТКО ПАЙНЕРА - ТЕХНИЯ ПРОДУЦЕНТ, КЪДЕ ГО ЗАБРАВЯТЕ НЕГО, НАЛИ ТОЙ ГИ ПЛАСИРА. КОЛКО ПАРИ Е ПРИБРАЛ ТОЙ - ДАЛИ Е ПЛАТИЛ ДАНЪЦИТЕ СИ? Хипотезата на НАП е точна, състоятелна и не изместена. Всички, които ходят по заведения, са ги виждали да пеят многократно. Всички са чували за широко рекламираните еднократни гостувания по големите заведения на нашите фолк-певци. От друга страна, силно се чува за имоти тук и в чужбина на някои от тях. Да не говорим за покритите средства чрез близки и познати. 10% процента! Даде им се възможност да си изперат парите законно на съсвсем ниска цена. Не го направиха! Закоността е занижена и силно потисната.Примерът на богатите. На яко забогателите, на които никой не иска обяснение. Вече няма как, всичко е изпрано. Царското правителство проспа времето. Тройната крадлива ламя проспа времето. Нарочно! Сега, когото закачат данъчните,той ще го отнесе. Обикновенните хора получаваха указания от богатите чрез различни изказвания катоНищо няма да им дам, Нищо вече не се пише на фирмата, а преди това даже чершафите съм записал на фирмата. Или взимаш кредит и построяваш, а имаш гарантиращи пари по сметка на стойността на кредита. Дошло е време и българина да се превърне като шведа, всичко да си декларира и 5% печалба да го задоволява напълно. Особено сега, когато сами си избрахме правителство на законността. Всички, които си дадохме гласа за ГЕРБ, очакваме, че най-накрая закоността ще съсдаде нормални условия за бизнес. И най-накрая ще се включат и хората, които могат да създават нови високоефективни изделия и производства. Новаторство се развива само при наличието на законност. Певците? Ами ще се поизръсят! Малко ще се върнат назад. Никога вече няма да получават базнословни хонорари за плейбек и голи баджаци! А гадните чалгари, дали плащат данъци за парите, които изкарват от частни партита или от бакшишите, които пол;учават от мутрите??? Хората с по 2 висши образования нямат толкова пари и никога не са и виждали,а тези, само за това, че си отварят устата и пеят, а някои дори и не могът да пеят... и какво... над 1 милион лева доход??? Или пък от 86 000 лева... КУЧКИ! Митко Пайнера може да си плаща това, което му идва по банка, ама не може да не знае, че който и да дойде на партито от неговите, пее 8 песни и около след час казва, че това се полага по договора, който е сключен с Пайнер. И се започва един лют пазарлък за по 4000-8000 лева на ръка на певицата, за да пее още. Е, тези пари никой не ги декларира и за тях не се плаща данък... БРАВО НА АЗИС! БОЙКО БОРИСОВ ДА ЗАПОЧНЕ НЕЗАБАВНА ПРОВЕРКА НА ВСИЧКИ ДЕПУТАТИ!!! ТЕЗИ ДЕКЛАРАЦИИ, ДЕТО ГИ ПОДПИСВАТ, СА САМО ЗА ПАРЛАМА!...

хихи проверете Слави ;) той зарад данъчните комунист стана :):)

А къде е Андрея, може би....

Пак започнаха с глупости да се занимават.Подгонете тези дето застроиха Сл. Бряг.Повечето хотелиери са перачи на пари.Тези които изкупиха цялото черноморие и си построиха хотелите с незаконни пари и сега ги узаконяват.Там са милярдите,но нямате смелост защото сте едни от тях.Тези хора които съсипаха туризма в България и си построиха хотелите за милиарди без да ги включат в отходната канализация а направо мрасната клоака се излива в морето.ТЕЗИ ХОРА ИНСПЕКТИРАЙТЕ.всичко е построено с мръсни пари от продажба на наркотици,оръжие,кон на цигари,рекети,отвлич и убийства.Ама нямате смелост нали??????

Баба Лили Иванова е възпитана от Баш Комунисти,които никога не са плащали данъци,а само са крали!Така,че ще има да почакате от умрял писмо!Наистина,щом стигнахме дотам да разчитаме на чалгапевците-Докъде ,я докарахме!Братя Галеви и Маргините колко данъци са платили!За тях защо не пишете!

че Азис взима по 10000-12000 лв. на участие, има доста хора в екипа си, прави значителни разходи. Освен това е доста канен изпълнител. Изглежда ми нормално да има по 2-3 участия на седмица. В БГ. е нормална практика да се укриват доходи, но да се укриват всичките доходи от хора с огромни такива, това вече е много нагло. Чест му прави на Васко, че е дал на държавата много повече от много от нас, за разлика от някои други, които дори са взели от малкото което ние сме можали да даден, според възможностите си!!!

barzo zabravihte drugite mo6enici

Да се разбере кой, как и защо е пропял! Вече стана ясно Папата бил вуйчо на Азис! Ами кой клати Евгени Минчев? Великият Славчо, а Андрей и къв беше другият....и пр. и пр паплач! Да не говорим за чалгаджийките от първата до последната! Да се търси причината, не следствието!!!

Нека НАП да проверява.Това е нормално.Не разбирам защо всички скачат като ощипани булки.Но ако ще се проверява - нека карат на ред.И още по-нормално е да почнат от най-високите етажи на властта и бизнеса.Защо не например от вицето ЦЦ и как от държавната заплата в МВР и от работата си като лидер на партия е получил толкова доходи,че да се заима с такова имущество.И как така той може да го закупи ,а президента например да не може.Не съм почитател на Първанов,но нали аршина за всички трябва да е еднакъв.Или всеки,който идва на власт ,за да ни отвлича от наболелите проблеми ни занимава с предишните. Какво като са декларирали имотите и парите си пред СП.За мен като данъкоплатец е важно да знам дали са си платили налога както е редно към държавата и връзват ли се декларираните с придобитото от тях имущество.Да не се окаже ,че с държавната заплатица са придобили имущества за милиони.И да не ни зарибяват с някакви там банкови кредити.Който е теглил по-голям кредит знае какво изисква банката за това.И ако за въпросните хора на тази или онази власт условията не са еднакви с условията за всички български кредитополучатели не намирисва ли за конфликт на интереси ...или може би нещо друго.Същото важи примерно и за строителния министър.Той веднага разбра ,къде предишните са злоупотревили с високи цени.Ами естествено ,че знае-всички,които сме купували ново жилище в годините на демокрация знаем колко пари сме внасяли и за колко при приключване на строителството са ни прехвърлени кутийките,за които сме плащали.Когато настоях да ми прехвърлят жилището на цената ,която съм платила ми обясниха,че не мога да го докажа,защото съм внасяла парите с хвърчащи ПКО, които никъде не завеждат.Категорично ми отказаха да правя плащане по банков път.Това го правят всички строителни фирми.Защо не ги проверят,заедно с министъра им.Ще ме занимават с ЛилиИванова и с Азис.Те поне могат да пеят,а управляващите, които и да са те само ни дерат кожите.

Хей хора пак ви плъзнаха по дългата писта! Щом една държава е стигнала до там ,че да си пълни бюджета от данъци от певците-ПИШИ Я БЕГАЛА И УМРЯЛА!Какъв Азис,каква Лили Иванова,каква Ивана !Един дребен Сингапур прави 320 милиарда долара БВП,а ние 40 с надписване.Ама сме печени-ще стрижем костенурките и ще изнасяме вълна за Австралия.

Az puk se 4udq za6to pevcite pognaha?! moje bi sa nai-lesni?! a kolko drugi ima deto ne samo ukrivat danuci!!!!

Бакшишът е вид доход който трябва да се декларира и да се плаща данък върху него, питай ГООГЛЕ-то и ще видиш че данак БАКШИШ се дължи както в Англия, така и в Германия. Сигурно и в други страни, но за мен това е достатачно. Все пак в цивилизованите страни се разчита на добрата съвест у хората там.

Всичките хитове на Азис са крадени песни от съседите, а с новата си визия ми прилича на Кондьо. Щях да го уважавам, ако песните му не бяха крадени. Според мен ако не си върне травеститския вид е обречен на забрава.

А къде в развитите държави сте чували да се заплаща за образование /дипломи/? Навсякъде се заплаща за извършена и СВЪРШЕНА работа - ако някой необразован е способен да свърши и върши работа повече от друг с няколко дипломи, логично е да получи и по-високо възнаграждение. Порочното в нашето образование е че ни учи децата само да ЗНАЯТ /ако отличните им оценки са реални/, а не да МОТГАТ. Заплаща се доказаното можене, а не голото знание!

Абе, човече, ти май верно си прост :))) Първо, виж, че повечето коментари за Азис са положителни, а пък второ, имало е седем славянски племена при създаването на България. Държавата е създадена от прабългари, славяни и траки, а твоите предци са дошли тук като чергари и вобще, ама вобще не са имали нищо общо със създаването на държавата. Нямам нищо против никого, но много мразя да се преиначават историческите факти. Хубав ден!

Азис е декларирал много пари за 2008 год. откакто е водещ в телевизия и голяма част от доходите му са официални. Интересно каква е декларирал преди това.

До Батко: Печатна грешка е станала ако имаш предвид та зи, вместо тази.А ти можеше да кажеш нещо, залухав, вместо да търсиш грешките във форума!Залухав не е грешно написано...Залухав е такъв като теб, Батко! Е сега мисля, че нямам грешки!

BRAVO NA NAP. VZEMETE IM POLVNAT PARI I GI DAITE A BEDNIT PENSIONER I MAIKITE S DETZA. NAPRAVETE GO NAI POSLE> KAKTO PRAVIAT V ZAPADNITE STRANI.

Trqbva da si plashtat danucite kato vsichki nas. V USA I Arnold go nankcionirat. Tuk shte revnat, che ima zagovor sreshtu tqh ...

А Лилито Иванова редовна ли е??? Тя нали все е обидена!!

НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА,НО БРАВО НА АЗИС !!!!! А ОНЕЗИ ПУДРИ КОИТИ СА ВЗЕМАЛИ ТАКИВА СУМИ ЗА ЕДИН ДВА ЧАСА ,А НЯКОИ САМО ЗА ЕДНА ДВЕ ПЕСНИЧКИ КАКВО ЩЕ СТАНЕ СТЯХ???? НО ТО ВСЯКО ЧУДО ЗА ДВА ДНИ. А ЗА ЛИЛИ ИВАНОВА НЯМАМ ДУМИ МОЖЕ ДА Е НОМЕР ЕДНО НО АКО СЕ ПРАВИ НА БЕДНИЧКА И ДА МИ ГОВОРИ КОЛКО РАЗХОДИ ИМА И НИЕ ИМАМЕ АМА СИ ПЛАЩАМЕ КАКТО ПОПОВЕ.

Веско (01.12.2009 г. 09:37ч.) едвали е платил и стотинка. освен ако не го е направил днес,

Всички циганета пеят и въртят гюбеци! Почнете от създателите, имиджмеикърите на Азис и подобни! Кои се таят в сянката и трупат парички като ни заливат с чалги, порно и педерастии?? Собственици на музикални къщи, радиа, ТВ, барове, клубове, ...обръчи от фирми снасящи на влстимащите!!! Кой са те? Колко данъци са платили? Изобщо имат ли право да вършат, това което вършат?!

Браво на този полумъж-полужена,кой спечели тези пари,пък било то и шоумен,за разлика от феодалните старци,които едва свързват двата края.Браво и на тази смотана държава,която допуска това,НАУКАТА не носи пари само у нас,за сметка на чалгаджийството,но утре децата ни за нищо няма да стават,но кой ли мисли за утре.........

Браво на Васко, доказа че е честен човек. Много са малко хората в България с подобни доходи, които да не са придобити по нечестен път.

съгласен с него , само това с шведите не съм. Първо за 5% печалба никой няма да ходи на работа щото толкова доходоност ще ти донесат и държавни ценни книжа. шведите отиват там където ние се връщаме т.е. към социализЪма. Когато повечето шведи решат да не работят щото така е по-лесно а парите са същите , ще разберат къде са стигнали.

никъде по света не се плаща данък БАКШИШ

удръжките за осигуровки и данъци върху хонорари се правят от ПЛАТЕЦА на дохода и се изплаща разликата. Изпълнителите са длъжни според издадените документи да ги декларират до 31 март на следващата година. Да проверят и зеведенията плащали под масата. Плюс това като взимат по 5 бона на изпълнение не всичките са за изпълнителя, защо не коментирате, че продуцентите понякога взимат дори 60% т.е. 3 бона, но по лесно е ганьовеца вместо и той да пее след като е лесна работа и да взима дори по 10 да храчи и злобее

А аз обявих 3500лева доходи, трябва ли да плащам данъци, т.к. помагам на хората?

Дали е декларирал Васко 100% от приходите не е толкова важно ,важното е ,че момчето плаща данък многократно по-голям от сумати звезди футболисти ,да не говорим за крадливите политици и измамни бизнесмени ,Лили Иванова ,Васо кеца ,Преслава и т.н. да не са изкарали по -малко от него или куците футболистчета с мизерните си заплатки от 240 лв.и коли по 200 000 .За мен Васко е достойно и талантливо момче каквото и да говорят за него .

браво, чест му прави на Азис !!!

Научи се първо правилно да пишеш и тогава коментирай.

Интересно ми е на мен, някой каза ли нещо за Лили Иванова...Дали не трябва да се провери все пак, какво дакларира та зи друга личност...

Аз пък мислех ,че Азис е номиниран за министър на външните работи!

Какво сте забравосвали тоя мазен ... даже незнам и как да го нарека - бил най-честния.. А кой ще каже браво на хилядите българи, кото редовно си плащат данъците и сметките, въпреки мизерните си доходи...

А ти какво искаш? Като човекът е честен държавата да му скъса гъза ли? Ако всички като Азис плащаха по 60,000 лв. (по твои изчисления) държавата ни щеше да е цъфнала, но не би.

Злобеете само защото Азис е циганин и защо да не е честен на какво основание ? Да не би парите изкраднати от евопейските фондове и поради което получихме лоша оценка от Е.С да са изкраднати от китайци ? защо мислите ,че сте по-честни от циганите и ВИЕ уважаеми сте гости на тази теритирия наречена България както и циганите . С какво право се мислите за нещо по-висше от другите националностти ! Този народ е много шарен и това е залегнало в основаването на държавата - държавата е възникнала на договорка на 52 националностти само прабългарските племена са били 17 вида а славянските народи това са били племена като индианските народи в Америка . Разберете от кой народ сте дошли ТУК и тогава се подигравайте ,защото подигравката е нещо което най-малко ще Ви донесе пари или нещо друго

eeeh, a kolko li mu struvashe kolata - che ne pomnia :)

Данъка на 1 000 000 лв е 100 000 лв ,внася се на 4 вноски през годината .При такъв доход какъв е проблема да се плати !Но явно при някои хора има морал .

Евала на Азис! Доказа, че е европеец и личност.

И ДОБРО ДА НАПРАВИ, АЗИС ПАК ЩЕ БЪДЕ ВИНОВЕН. КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА. САМО ЕДНО - ПРОСТИ ГАДНИ И ЗАВИСТЛИВИ БЪЛГАРИ.

Ефектът, който се цели с тези проверки, е превантивен и дисциплиниран ефект за в бъдеще, категорична е Димитрова. АЗ РАЗБИРАМ ТОЯ ТЕКС,ОТ ТУК НАТАТЪК ДА ПЛАЩАТ,ДОТУК КОЙТО ПЛАТИЛ ПЛАТИЛ,КОЙТО НЕ Е НА КЯР.ТАКА ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ИЗМАМЕНИТЕ КАМИЛИ ЗАЩОТО СМЕ ПЛАЩАЛИ.ТАКА ЛИ Е?

Добре, погнаха певците, редно е наистина всеки да си плаща данъците. Но аз мисля, че първо трябваше да погнат спонсорите на чалгарите и златките - разни кокодиневци, петковци, христосираковци и тям подобни. ДА не споменавам БАнев, братя ДИневи и всякакви там крупни бизнесмени, много от които не само не си плащат данъците, но работят и на ръба на закона. А като казах Златка - тези девойки-златотърсачк са много повече за данъчна хайка, отколкото чалгаджийките, колкото и проститутоподобни да са последните. Защото те поне могат да кажат от какво са им парите. А Златките? Откъде имат пари за тунинг, за скъпи дрешки и аксесоари, с какво са ги изкарали? Въпросът е риторичен.

АМА МОЛЯ ВИ ПРОВЕРЕТЕ МИТКО ПАЙНЕРА ТЕХНИЯ ПРОДУЦЕНТ-КЪДЕ ГО ЗАБРАВЯТЕ НЕГО НАЛИ ТОЙ ГИ ПЛАСИРА.КОЛКО ПАРИ Е ПРИБРАЛ ТОЙ-ДАЛИ Е ПЛАТИЛ ДАНЪЦИ

Честен, честен... все едно знаето колко получава Азис и каква част е декларирал... хайде моля....

Мито, данъкът е 10% върху ПЕЧАЛБАТА, а НЕ върху ДОХОДИТЕ. Човека е казал какви са му доходите за съответната година, и сумата е съвсем реална.