Коментари - Отказват ипотека за неплатена глоба в КАТ | dnes.dir.bg
назад

Отказват ипотека за неплатена глоба в КАТ

Ако имате дори една неплатена глоба на КАТ, няма да можете да вземете ипотечен кредит от банка.

Обратно в новината

Коментари - Отказват ипотека за неплатена глоба в КАТ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бате Бойко, смени си поне името - Сталин, Пиночет, Хитлер... така и така, ти и боклуците под твое уж ръководство в подобна държава ни превръщате...

я да прочетеш пак какво си написал и после да се изказваш, аман от идиоти, кое не ви харесва сега, само хленчите, ааа и браво на Антон само гърч за този народ

браво,само гърч за ипотекарите.заради тая паплач дето вземаше ипотечни кредити като изтървани от лудница,мутрите станаха толкова силни и тая държава окончателно заприлича на кочина!!!!!!!затова гърч!!!!!!!!!!

Отново глупави решения. Колата ми например е на жена ми, само че аз я карам всеки ден. При нарушение глобите се трупат на нейна сметка. Ако не й кажа, че има такава и тя реши да тегли кредит, без вина няма да може. Така е и с много други хора, които карат колите на родители, роднини и т.н. ТОВА НЕЩО НЕ Е ДОИЗМИСЛЕНО!!!

Тия се сетиха да обединят системите! Аз като теглих кредит дължах над 3 000 лв на общината, но НАП ми издадоха бележка, че нямам задължения! Толкова прости и елементарни неща има, че напаво се хващам за главата, че не са ги въвели...

това е така само ако те снимат с камера,но ако те спре катаджия и ти пише акт си е на теб

Смешна държава.... Да вземете да си сложите един софтуер в КАТ и да махнете кашоните с преписки. Пък после да мислите сложни схеми

Малоумник

Ако оспорваш в съда акт на КАТ и познавайки българскити съдилища може да се влачиш по тях и 5 години.В това време няма да можеш да вземеш заем за жилище,дори ако след това съдът се произнесе в твоя полза

Или си много примерен шофьор, или даваш рушвети и не плащаш глоби. Защото акта или фиша го пишат на шофьора, а не на собственика на колата. При камерите е по-особено, но пък там като собственика получава съобщението, така че няма как да не знае.

А ако има грешно начислен данък, както много често се случва в ВЕЛИКАТА данъчна служба? И не ти казват за да се натрупат лихви? Фирмата на жена ми я закривахме 6 години и все някъде висеше че е активна! Моята фирма я закривам вече повече от година -- не се чудете, така работят в агенцията по вписванията.

Защо да има грешка? Дори и колата да не е обща собственост на теб и жена ти, трябва да мислиш преди да я предоставиш за ползване на някой друг и да си понесеш последствията от това.

Актът не е глоба. Чак при влязло в сила наказателно постановление имаш задължение да плащаш. И до като обжалваш няма как да попадне като задължение. И това е за всички плащания, освен тези за които изрично е указано в закон, че първо се плащат и после се обжалват.

Правилно! Няма грешка. Не е чак толкова трудно да се шофира и да се спазват и правилата и закона.

много яко, така трябва ! А актовете са за нарушителя не за собственика. Дорида сниматдруг в твоята кола ти получаваш призовка, даваш я на нарушителя и да се оправя ... ако го прикриваш си е за твоя сметка

Не виждам кое му е якото и защо така трябва!!! :-) Толкова сте се превърнали в дойни кравички, че аплодирате всеки опит на държавата да стегне примката около врата ви. ;-) :-) След като стане това, ще замислят всякакви начини да ни глобяват. За щяло и не щяло. Ние не съществуваме, за да плащаме на държавата, държавата съществува за да ни пази и да ни дава услуги. Политиците ибаче съвсем преднамерено поставят сържавата пред нас и нашият интерес, което е пълен абсурд и изкривено мислене!!! Те работят и приемат закони все едно служат на държавата, а не на нас /чийто представители са/. :-(

gleda kato globen bulgatin