Още 21 певци под прицела на данъчните
Данъчните са започнали проверки на още 21 фолк, естрадни, рок и рап изпълнители.
Обратно в новинатаКоментари - Още 21 певци под прицела на данъчните | Днес.dir.bg
Коментари
batko sabudise 4e sa ti otviti krakata-6te nastine6,a na NAP im pojelavam i firmite zanimava6ti se s PVC i Alum . dograma da proverqt-neizdavat kasovi belejki
И КАКВО КАТО ГИ ПРОВЕРЯВАТ? НИЩО! ПРОВЕРКИ СЕ НАПРАВИХА В БГ,НИЩО НЕ ИЗЛЕЗЕ! САМО ПРАХ В ОЧИТЕ! ПРОВЕРЯВАТ СЕ,УСТАНОВЯВА СЕ НАРУШЕНИЕ И ДОТУК.........
Da pravi sa a mi te3i deto rabotiat 3ad granica kato Kichka Bodurova,Georgi Hristov,Daniela Marinova napzlniha si guchkite i palati postroiha v Sofia,da gi pogvat i da gi opraviat kakvo kato sa pevci goliama rabota nie bob li da iademe a?
В България няма полиция. Полицайте това копелета на бивши комунисти и агенти на държавна сигурност - какъвто е Гейко Борисов. Държавна сигурност, полиция, военни - това са най-долните, подлите и мръсни в червта си хора. Това са подлеци и манипулатори, които нямат никаква чест и достойнство (за която само парадират). Да не говорим за мъжественост. Чуете ли да говорят, че имали чест и достойнство - пазете се от тях. Такива не трябва да им се позволява да имат семейства и деца. Децата им 90% от случайте психясват. Това са незадоволени хомосексуалисти, при който сексуалната енергия се е трансформирала в злоба, омраза и агресия...
И кво сега - някоя чалгаджийка ще прави по 2000-3000 лв/участие,тоест за месец ще има десетки хиляди левове приход и няма да плаща данъци ли ? От къде накъде,я вижте в Германия или САЩ какво става,ако не плащаш данъци - панделата не ти мърда 5-10 години. Проверки до дупка !!!
Да ги погват а ми тези дето пеят по света по чужбина като Кичка Бодурова,Георги Христов Даниела Маринова направиха маса пари да ги тикнат ако трябва в 3атвора 3наете ли какви хонорари в3имат а ние се чудим от къде 5 лв да и3караме
ДА ОСТАВЯТ ТЕЗИ КОИТО С ТРУД СИ ИЗКАРВАТ ПРЕХРАНАТА-ДА ХВАНАТ МЪРЗЕЛИВИТЕ АГЕНТИ НА ДС -КАТО КОСТАДИН МАРХОЛЕВ В СОЗОПОЛ ЗА КОЙТО СЕ ЗНАЕ ЧЕ Е НАТРУПАЛ 18000000 Е САМО С ИЗМАМИ .ПЕВЦИТЕ ПОНЕ ПЕЯТ -А ТОЗИ СПРЯ И ДА ПЕЕ
Ох, ох, парче и половина е Десето. Данъчните нарушения бих му простил на Десето, но на него самото ще е грех да му простя. Което си е родено за таковане си е върхът в тази дейност! Но и като певица е върхът. Ох, пиленцето на Батко...
А Борислав Иванов, който се хвали, че е направил на 600 турнета с българските опери по света, кога ще го проверят? А жена му София Иванова? те вземат за всеки музикант процент!!
Егати простотията! - е, спрете сега и музиката за народа. То бива, бива, ама това вече става излагация
Свирил съм в Швеция, Норвегия, по корабите и в Кипър съм свирил. Там се сключва договор и се плащат осигуровки и данъци, всичко е легално. НО ТАМ СВИРЯ ЗА 1500 ЕВРО НА МЕСЕЦ ЧИСТО! А тук кви данъци да плащам бе? за 40-50 лв на вечер аз и данък ако плащам кво остава за мен? Държавата като иска данъци признава ли ми нощен труд, работа във вредна среда (цигарен дим, шум) разходи за ремонт на инструментите, консумативи като струни например? Едни струни струват 50лв. да ми признаят за разход 5 комплекта на месец, да приспаднат ремонт на електрониката 100-200 лв на месец и тогава да видим кой на кого дължи данъци. Ебахти държавата цял живот данъци не съм и плащал и сега няма! Аз ще взимам пенсия от Норвегия, защото 10 години съм се осигурявал там. И тази пенсия ще е два пъти по-голяма от максималната за България. Никви пари нема да дам!
Крайно време беше данъчните плъхове да се разровят малко.Но истината е,че пипат само дребните риби а едрите акули в шоу бизнеса едва ли ще имат проблеми.Те си плащат под масата.И корупцията няма да има край.
Проверяват Тони Дачева, а Найден Милков кога ще го проверяват .Той одавна не грачи с нея ,но все пак трябва да си мине по ред.
Абе защо не виждам Славко Трифонов в проверяваните? То верно, че върти всичко през офшорката и не плаща данъци тоз виден родолюбец, ма все таки.....
Не е лошо и автосервизите да посетят от НАП.Разните майсторчета също.Някой майстор да ви е давал касова бележка?Тапицери,фри да ви е давал касова бележка?Че те изкарват повече от лекарите който постоянно плюете.....
Приятел,ела при нас на строежа.Тук няма дим,шум,нощна смяна,работи се на чист въздух и на дневна светлина.
Да ги погват а ми тези дето пеят по света по чужбина като Кичка Бодурова,Георги Христов Даниела Маринова направиха маса пари да ги тикнат ако трябва в 3атвора 3наете ли какви хонорари в3имат а ние се чудим от къде 5 лв да и3караме
какво говорите данъци и осигуровки - тия и при Тато не плащаха и само реват като футболисти , че България им е длъжна , а иначе си пишат името с грешки.После като остареят реват , че останали без пенсия и трябвало да им правим пожертвования - Емил Димитров например
бате Митко, що така Мустакът те вкара в кюпа? Нали нямаше да те пипа, та чак и отговорник на ГЕРБ предприемачи те направи!?
Моли се да не те погнат, че тогава и Норвегия няма да те спаси. И не се заричай, че няма да даваш. Щом по-големи от тебе дават и ти ще даваш-и пари и дупе. Не ти стигат парите, ясно е, но това не е повод да не плащаш данъци. както знаеш от 2 години необлагаем минимум няма. така, че плащай да не ровеш после.
ами нищо, че е изрядна фирма, хайде сега от НАП сверете доходите на певачките ама и доходите и данъците на Пайнъра, да не се окаже, че някой плаща и на ръка? и да не забравите, проверете и касовите апаратчета на певачките, много е важно...
До Ресторантьорския музисант! В Норвегия можеш да плащаш, а в България -не! В България само се иска. Тогава защо не си стоиш в Норвегия?Ако искаш да си изряден и да си плащаш данъци си има начин.В годишната декларация може да се приспадат разходите ти, ако ги докажеш.А дали си сред цигарения дим или на Витоша избираш сам,на сила никой не ти е избрал професията!
Ами да ме погнат бе. Аз по документи се водя безработен. Живея под наем, колата се води на баба ми. Кво като ме погнат. А колкото до оня дето ме кани да работя на строежа, какво да правя като съм се родил достатъчно умен че да не ми се налага да бачкам по строежите?
Ами що не станеш и ти една певица? Щом като е толкова лесно и добре платено? Истината е че сигурно нямаш акъл и за 5ст. и затова не можеш нищо!
За неплащане на данъци - 30 години затвор. Това е начинът нещата да си дойдат на мястото.
Призовавам целият форум да им спрем бакшишите на тези ресторантьорски музиканти. Плащаме точно и казваме Бакшиша ти е 20%, колкото си пестиш от ДДС
Най е лесно да стане: минаваш през зъболекар,през лекар,през автомо.,през фриз.,и си искаш касова бележка,а на края на годината ти връщат 10-15% от сумата! Дянков направо ще удари ДЖАКПОТА! И мзнайте че наяве ще излязат няколко милоиарда дето не са облагани!
КАКВО СТАНА С ДДС ТО АЛО ВСИЧКИ ГИ ЗНАЕМ НО САМО ТОЛКОВА ТАМ СА ГОЛЕМИТЕ ПАРИ ХОРАТА СТАНАХА МИЛИОНЕРИ СТИГА СТЕ МЪЛЧАЛИ ВСИЧКИ СТЕ В ДАЛАВЕРАТА.
Аз пък ако съм, чалгаджиите и тия които не могат да пеят, направо в затвора ше ги вкарам. Не стига, че само крадът песни, а и требва всеки ден да ни ги пробутват по медиите. Гадове с гадовете, я марш в Белене!