27 тузари дължат 400 000 лв. ДДС
Общо 27 физически лица от София, купили нови автомобили от ЕС, са се опитали да не платят 400 хил. лева ДДС, съобщи Националната агенция за приходите (НАП).
Обратно в новинатаКоментари - 27 тузари дължат 400 000 лв. ДДС | Днес.dir.bg
Коментари
Днес прочетох в интернет,че строителното министерство щяло да се издължава на фирмите от догодина февруари месец с ОБЛИГАЦИИ ?!!!! хартийки!!!. за да можели фирмите да си платят ДДС?!!! Абсурд.Пълен апсурд е тази държава. Ами фирмите тогава да им платят ДДС с празни цигарени кутийки без бандерол! Става ли?
Хора, не се връщайте в никакъв случай в България. Новите (деца на комунисти, завършили на Запад) и старите комунистически кланове са превзели буквално цялата държава. Там няма парламент и партии. Партиите са различни кланове на комунисти. Малкото хора, които са останали живеят в абсолютна мизерия. Полицията е навсякъде и могат да те застрелят и окрадат безнаказано и без причина. Най-облагодетелстван са бивши комунисти и децата им. Това са бивши ченгета, военни и подобни помияри, които сега са банкери, хотелиери, едри собственици и т.н. Те държат телевизии, медии и въобще всичко официално е една голяма манипулация. Манипулацията е толкова голяма, че всички европейски пари отиват при тях. Всичко се подслушва. Навсякъде звучи долнопробна, помиярска музика наречена чалга и руска музика. Хората са като зомбирани. Клановете на комунистите (БСП, ГЕРБ, АТАКА и т.н.) и мазни плужеци от медиите ги заливат и им промиват мозъка с патриотизъм: Колко е хубаво в България. В никакъв случай не си и помисляйте да инвестирате в България или да носсите спестявания. В момента в който кацнете на летище София сте буквално обречен. Скоро няма да има университети и БАН - двете най-стари научни организации на 120 и 140 години ще бъдат ликвидирани. Бюджетът им ще бъде спрян. Имотите им ще бъдат продадени и на тяхно място ще се строят хотели, МОЛ-ове и джамии. Ако все още има млади учени в България или умни деца спечелили олимпиади и т.н., напуснете държавата незабавно. Тук в която и да е западна държава или в САЩ ще бъдете най-уважаваните хора. Това в което се инвестира най-много е науката и умните хора. Още на втората година ще си купите голям имот, всяка седмица ще ходите на конференции в различни държави. Имам доста познати математици и инженери, които живеят на 5-th Avenue. Но това е най-малкото
АНАРХИЯ, всичко това са симптоми за пристигането на антихриста. ВСИЧКО КОЕТО СЕ СЛУЧВА В ДНЕШНОТО ВРЕМЕ Е НАПИСАНО В ОТКРОВЕНИЯТА НА СВЕТОТО ПИСАНИЯ. ТОЗИ ПЪТ НЯМА ДА НИ СЕ РАЗМИНЕ КОЛКОТО И ДА СЕ НАДЯВАМЕ ЧЕ ЩЕ Е ПОРЕДНАТА ФАЛШИВА ТРЕВОГА ЗА АПОКАЛИПСИСА.
Новата турско-комунистическ измет (Борисов и малоумният финансов министър) са подготвили план (такъв беше и планът на Доган) за доунищожаване на образованието в България. Всички до един са с купени дипломи и докторати измислени от Държавна сигурност. Това са хора избрани от най-долнопробната част на обществото (селяни-комунисти дошли в София, които си бършат гъза с ръце все още). Още щом бъде избран ще бъде спряно финансирането на университетите и БАН и училищата. Така те ще бъдат принудени да продадат имотите си на безценица на мафиотските кръгове около Борисов. Местата в центъра и зад Плиска са отдавна запланувани за строежи на МОЛ-ове и хотели...
Поради възникналите спорове е нужно да поясним следното. Онези българи, които се връщат от САЩ в България в голяма степен са мрънкачи. Познавах един, беше тук. Хората го уважаваха, имаше възможности, всичко което в България никой неможе да му даде. Той обаче, по нашенски постоянно мрънка, правеше се на Велик, и беше много убеден, че като се прибере в България, ще му е добре. Сега същият пич мрънка по skype, колко било зле било в България. В САЩ място за мрънкачи и изкуствени велики гении няма. Дава ти се възможност, пропуснеш ли я, точка. Мен точно това ме кефи, затова съм тук, и ще продължа да съм тук в САЩ. В България мога да се върна винаги, но знам че от моето завръщане няма да полза, нито за България, нито за мен. Тъй, че си оставам в САЩ. На онези, които тръбят, че не сме българи, мога да им кажем, че тяхното мнение никой не го е*ава. Тъй че, колкото да се напъвате да убеждавате някого, че сте велики българи, заради някакви фирмички, това никой никъде няма да ви го признае. Дърдорете си, плямпайте си, коментирайте. Важното е, че на никого не му пука за вас и вашето мнение.
Този с числата - болен си батко а на всичко отгоре и много прост .Жалко за теб и родът ти
аде бе глупаци,селяндури..т колите на всичките да ги запалят а не да търсят ддс то.как може обикновенните хора да си плащат,а тиа боклуци не..?толкова ли пари нямат бе или си държат в...?malakes ai sto dialo